Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27321

Guest
czekamy na bonus do ataku :D

P.S. to ktoś od Was pisał wcześniej, że jesteście dla nas zagrożeniem, dlatego zapytałam w czym :)
 

DeletedUser26977

Guest
Co tu taka cisza ? czyżby nic się działo ?
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser20444

Guest
W weekend nie będzie jeszcze bonusu do ataku, to pewnie w tygodniu się pobawimy :)
 

DeletedUser13253

Guest
Kolejny który chce być jak Haszek.

Tośka odszedł od baby i myśli że ktoś się na to złapie. Zostanie serwerowym celebrytą jest trudniejsze niż się wydaje.
Jest za to wolny etat - serwerowy idiota (jak polska wieś - każdy serwer musi mieć takiego) Antoni [CENZURA] idealnie się na to nadaje. Ma nawet podobną idea fix jak ten słynniejszy. Zachowując odpowiednie proporcje: w kontrze do zamachu - przystąpienie Pand do MTSu.

Antek, daj spokój, wszyscy wiedzą że kobita Cię nigdzie nie puści. Bez znaczenia czy jedna czy druga.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18469

Guest
No ten świat to parodia powoli :) nie wiem czy jeszcze jakis sojusz tu nie wbije z innego świata by lac mts ;)5/6 swiata na zielono to moze byc mało:)
 

DeletedUser29576

Guest
Nie no, dziewczyny i chłopaki z MTS/MTK pokazali pazura na akcji na 1 miasto ponad 120 paczek ogni i ponad 20 pełnych offów, cóż za poświęcenie sloty można klepać i klepać. :D Gratuluję!
Tylko teraz pytanie jak można lecieć na 1 miasto? W dodatku go nie przejąć. :(
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23718

Guest
Z ciekawości - Co to zmienia odnośnie mapki wyżej ukazanej i waszej polityki ?
 

DeletedUser20444

Guest
Nie no, dziewczyny i chłopaki z MTS/MTK pokazali pazura na akcji na 1 miasto ponad 120 paczek ogni i ponad 20 pełnych offów, cóż za poświęcenie sloty można klepać i klepać. :D Gratuluję!
Tylko teraz pytanie jak można lecieć na 1 miasto? W dodatku go nie przejąć. :(
Nie ma problemu by ZC aka ZM pokazała klasę w takim przypadku. Można zrobić ustawkę :) Liczę też na to że ZC aka ZM zaplanowali sobie weekend z grepolis i mój def będzie mógł przyjąć trochę waszego offa. Tak by chociaż zwykłe zmysły odpalić ;)
 

DeletedUser31213

Guest
Hmmm jeżeli zapowiada się ciekawy weekend to może i ja coś odpale  :D a znając życie u mnie będą upały ;):p
 

DeletedUser24703

Guest
nie zmienia nic tylko pokazuje jak ludzie sie tu cieniują zero polotu tylko gra w 5/6 na jednego :)jesli kogos bawi taka zabawa to ok ale srednie to wyzwanie dla tych 5/6:)
Faktycznie nudy się tu zrobiły. Widać Haszek też przygasł i nie prowokuje już tak na forum. Tylko nie rozumiem tego argumentu "6 na 1", a przebija się tu już kolejny raz. Sukces w tej grze to głównie zasługa dyplomacji. Jedna ze stron wykazała się na razie skuteczniejsza w tym temacie. Nikt nie bronił MTS budować własnego zaplecza jeszcze przed rozpadem współpracy z ZC. Nie wiem czy im się nie chciało, czy nie było komu, to już nie ma znaczenia. Dziś mają taką mapkę na jaką sobie swoimi działaniami zapracowali. Odpowiedzią na porażkę w dyplomacji miała być zmiana kierownictwa i postawienie na Haszka? Desperacja albo bardzo sprytny plan :). Przy całym szacunku dla umiejętności Haszka dyplomatą to on raczej nie jest. Jeśli uda się MTS zmienić stosunek sił na tym świecie to tylko dlatego, że ZC pogubi się w swoich kalkulacjach. Utrzymać tak dużą koalicję bez wewnętrznych tarć to też sztuka. Prędzej rozpadną się z własnej winy niż z działań MTS. Z drugiej strony oprócz Haszka to na tym świecie grają same miernoty. On nie płacze w końcu ma jakieś wyzwanie. Czemu żalą się inni
smiley_emoticons_confusednew.gif
? Bywały już światy, gdzie takie koalicje padały tuż przed cudakami i takie, gdzie skazani na porażkę wygrywali.
 
Do góry