Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20444

Guest
Uchylę rombka tajemnicy, padł już pomysł szaraczków i jest ustalone, jeśli w ten weekend nie będzie na nas akcji, to reszta z 72, poza tymi na urlopach choć część specjalnie akurat wróci, to MTS aka MTK robi szaraczki.
Więc proszę się postarać o przyjemne grepo dla nas, wycie apki. Nie ma że lato, nie ma że boli, gramy w grepolis.
 

DeletedUser31213

Guest
Ja już gotowy nawet kilku bumów pytałem czy mają sloty ;) ba nawet więcej napisałem do Ani z bumów aby mnie przygarnęła to z nimi szaraki w weekend zrobię :D:D
 

DeletedUser24703

Guest
Uchylę rombka tajemnicy, padł już pomysł szaraczków i jest ustalone, jeśli w ten weekend nie będzie na nas akcji, to reszta z 72, poza tymi na urlopach choć część specjalnie akurat wróci, to MTS aka MTK robi szaraczki.
Ja nigdy nie odkładam na później tego, co mogę zrobić zaraz. Inaczej tracę nadzieję, że w ogóle to zrobię.
 

DeletedUser20444

Guest
Nadzieja? Nadzieję mam gdy liczę, że coś uda mi się zrobić. Gdy coś odkładam na później, to raczej chęci słabną.
Swoją drogą często powtarza się, że grepolis wygrywa dyplomacja. Czy zagranie przeciwko głównemu paktownikowi, szykownie się do wojny i zaatakowanie go bez wypowiedzenia paktu to jest ta dyplomacja?
Dyplomacja dyplomacją, ale przypominam, że w weekend wypada trochę pograć :)
 

DeletedUser24703

Guest
Swoją drogą często powtarza się, że grepolis wygrywa dyplomacja. Czy zagranie przeciwko głównemu paktownikowi, szykownie się do wojny i zaatakowanie go bez wypowiedzenia paktu to jest ta dyplomacja?
To było maglowane. Zagrywka świńska.Tylko co z tego? Takie rzeczy dzieją się w realu. Dlaczego nie w grepo? Nie pierwszy i nie ostatni raz. Większość z was gra nie od dziś. Macie za sobą kilka światów i doświadczenie. Widzieliście co się szykuje! Relacje były słabe. Dwa duże ambitne sojusze na serwerze, które nie mogą się dogadać. Czym to pachnie? Jeśli liczyłeś na wspólne budowanie cudaków to słabo. Sprawa była jasna, wiadomo było że...., tylko nie wiadomo kiedy! Daliście się zaskoczyć na froncie i w dyplomacji. Ja bym miał większe pretensje do siebie, że dałem się tak wydymać.
przypominam, że w weekend wypada trochę pograć
Jak wypada a nie ma ruchu u przeciwnika, to samemu trzeba się ruszyć dla odmiany.
Jakieś tam paliki się pojawiły
Dobre, łatwe cele już są.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29576

Guest
Widzę że kogoś razi w ozy to co piszę na FO, bo na świecie utworzyło się tzw 'mutlikonto' pod nickiem grepolis4444 i codziennie rzuca czary na miasta ZC. W odpowiedzi na pw w grze od tego "podczłowieka", bo tak to trzeba nazywać odpisał, że wybiera osoby z FO. Najbardziej żałosne jest to, że nie robi tego z oficjalnego konta.
rotfl.gif
 
Ostatnia edycja:
To ja też coś napiszę i zapraszam, żałosnego grajka. Czaruj chłopaku co ci w życiu zostało. Tylko czary i zabawa pod kurtyną anonima
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser31213

Guest
Pasja jest bardzo ważna w życiu bo bez pasji życie jest płytkie :D:D
 

DeletedUser20444

Guest
Ktoś atakuje, ktoś czaruje. Sąsiad z wyspy wielki gracz Juliusz Cezar 27, ma mnie obok i tylko czaruje chociaż off w mieście się produkuje. Ani razu mnie nie odwiedził, ale bardzo lubi rzucać czary, głównie trzęsienia, w jednym mieście nawet pozwoliłem rozebrać mój mur do poziomu 6.
A kto to taki ten grepolis4444?
 

DeletedUser31213

Guest
Ktoś atakuje, ktoś czaruje. Sąsiad z wyspy wielki gracz Juliusz Cezar 27, ma mnie obok i tylko czaruje chociaż off w mieście się produkuje. Ani razu mnie nie odwiedził, ale bardzo lubi rzucać czary, głównie trzęsienia, w jednym mieście nawet pozwoliłem rozebrać mój mur do poziomu 6.
A kto to taki ten grepolis4444?
Człowiek z wielką pasją jak widać :D
 

DeletedUser20444

Guest
[CENZURA]
Swoją drogą czuję się, że obudziłem lwa. JuliuszCezar27 uderzył i to dwa razy. Gratuluję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Opóźniajcie może urlopowicze wrócą. Patrząc na MTS przypomina mi się piosenka Budki Suflera. "Znowu w życiu mi nie wyszło" :) Haha. Myślicie że wasze opóźnianie EC robi na nas jakies wrażenie, a my mamy beke jakiej dawno nie było :) Pozdrawiam :) Połowa wydzie czy tylko topka hahaha
 

DeletedUser31213

Guest
Opóźniajcie może urlopowicze wrócą. Patrząc na MTS przypomina mi się piosenka Budki Suflera. "Znowu w życiu mi nie wyszło" :) Haha. Myślicie że wasze opóźnianie EC robi na nas jakies wrażenie, a my mamy beke jakiej dawno nie było :) Pozdrawiam :) Połowa wydzie czy tylko topka hahaha
Hmmm skoro poruszacie ten temat na forum to jednak was to bardzo boli ;) bardziej mnie zastanawia co będzie robiła u was ta topka która opuściła swoje soje licząc na szybkie cuda i koronki a tu zonk cudów ni widu ni słychu :D
 
co do mts... grali na tym świecie na prawdę fajnie
ale po co takie przedłużanie? wynik jest przesądzony
nie wyszło i tyle
mi też można powiedzieć nie wyszło
ale jak ktoś wspominał światy wygrywa dyplomacja, to jest najszczersza prawda
mts też mogły w odpowiednim momencie ogarnąć temat
 
Do góry