Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
"Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi."

Peter James
 

DeletedUser20444

Guest
"Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi."

Peter James
W obecnej sytuacji nie pozostaje wam nic innego do wyboru :)
 

DeletedUser31213

Guest
52658878308453715441.jpg
Nic dodać nic ująć pięknie to Aga ukazała w obrazku tak to właśnie ma wyglądać podczas budowy i zaraz po :D:D:D
 

DeletedUser31213

Guest
Dodam tylko że główny sojusz już przecież szampana dawno otworzył ;)
 

DeletedUser31071

Guest
12pawcio84. Czemu się szczycisz że gdybyś miał tyle miast co tam Paweł to byś był wyżej w atakujących? :O Pewnie by tak było bo jak ma się plecy i nikt Ciebie nie atakuje zważywszy jak masz niebiesko i zielono wszędzie, a graczom Mts się nie opłaca po prostu atakować bo piękne liczby na twoich atakach jak i całego ZC kręcą z obrony to jeszcze sam przyznajesz, że widzisz sytuacje MTS w jakiej są. Gdzie tu logika? Mają dużo frontów=robią o wiele więcej deffa niż offa a atakować im się nie opłaca bo nabiją wam pw które sami sobie musicie nabijać. Temu atakują słabszych by zdobywać darmowe pw i dzięki temu oni są zadowoleni a Ty płaczesz na FO. To logiczne. Nie komentuj ich gry, że was nie atakują bo szczerze mówiąc wątpię, iż Ty byś wytrzymał na ich miejscu w jakim są. I nie ma nic bardziej przykrego niż komentowanie w jaki sposób dany gracz, sojusz prowadzi grę. Co będzie to będzie i zajmij się swoją gierką a nie kogoś bo to jest uwłaczające, typowy polak tak robi. Każdego ocenia a siebie chwali. Rób tam offa, leć na mts i się ciesz i szczyć ale na forum sojuszu. Jak Ci pomoże to pochwal się jeszcze mamie że masz tyle miast i tyle punktów walki! Może dostaniesz cukiereczka ;) Kibicuję MTS od samego początku i tak zostanie. Powodzenia :)
 

DeletedUser29576

Guest
Wszędzie propaganda, a ja mam super wakacje. Dzięki MTS jesteście super, mogę się bawić od 6 do 5 rano w Mielnie :) Już myślałem że musiałbym sypać na cuda z telefonu :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31071

Guest
No i teraz ZC niby nic ich to nie boli, że cuda się przedłużają i specjalne wymowy jak oni to nie korzystają z tego czasu "przedłużenia". Jakie to żałosne. Nikogo Okomatt nie obchodzi że bawisz się w Mielnie a tym bardziej co by było gdyby. Nic do Ciebie nie mam ale te zdania mówią same za siebie
 
No i teraz ZC niby nic ich to nie boli, że cuda się przedłużają i specjalne wymowy jak oni to nie korzystają z tego czasu "przedłużenia". Jakie to żałosne. Nikogo Okomatt nie obchodzi że bawisz się w Mielnie a tym bardziej co by było gdyby. Nic do Ciebie nie mam ale te zdania mówią same za siebie
Żałosne to jest nakręcanie jak to niby ZC cierpi.
Jak dzieci w piaskownicy.... co jeden to lepsze pomysły.
To jest właśnie to co najlepiej wam wychodzi: gadać byle ciszy nie było...
Wolałabym, żeby te wasze gorzkie żale przełożyły się na walkę.
Pomarzyć można...
 

DeletedUser31213

Guest
Z tym co ta osoba dowaliła na priv do jednej osoby u nas to był śmiech na sali heh
Gdyby start cudów od Zc zależało jak to kolega napisał to kupę ludzi by mi się na priv nie pytało ile jeszcze mamy zamiar przedłużać :D
 

DeletedUser30647

Guest
Nie wiem dlaczego cały czas ten temat odnośnie przedłużania rozpoczęcia EC jest tutaj wałkowany . To jest gra i częścią jej strategii jest zapewne opóznianie startu EC dla sojuszu któremu nie jest rękę rozpoczęcie w danym momencie decydującej rozgrywki . MTS-y czekają na powroty swoich graczy i biorą zapewne na przetrzymanie koalicje ZC ( mając nadzieje że może coś tutaj pęknie ) . Wcale im się nie dziwię bo każdy gra po to aby się dobrze bawić i jak to w grze - wygrać ( bo nikt nie lubi przegrywać ).
 

DeletedUser20444

Guest
Dziwnym trafem aktywność ZC na forum zwiększyła się gdy sojusz ma 55 członków, a cuda powinny wystartować i coś ich jeszcze nie ma. Dziwne :)
 
Aratreus

ale żeś pojechał noooo, nie rób tego wiecej bo zamkne się w sobie. Naprawdę logiczne myślenie i analiza sytuacji na najwyższym poziomie. Trzeba przyznać szacun. Tak mi dosrałeś, że nie wiem jak sie teraz pozbierać
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
Tylko hmmm, jakoś nicka nie znalazłem wśród graczy - to jakiś anonim, czy zwykły brak odwagi? Czyżbyś już nie grał, ups ktoś rozebrał za aktywność :)
 

DeletedUser24703

Guest
moich obliczeń to +/- 3 miesiące możemy się pobawić w kotka i myszkę
Na każdym świecie nuda, również na tych nowych - chyba wakacje. Tu chociaż można się pośmiać z forum. Będą cuda czy ich nie będzie? Kto tu jest bardziej żałosny? Ci co przedłużają bo nie stać ich na podjęcie walki, czy ci co czekają bezradnie ale twierdzą, że im to nie przeszkadza. Myślę, że MTS mają większą satysfakcję. W końcu coś im się udało na tym serwerze i na razie od nich zależy kiedy EC wystartuje. Wytrzymacie z tym przedłużaniem max do październikowego odjęcia kolejnych punktów. To raptem ponad jeden miesiąc.
 

DeletedUser20444

Guest
Przy okazji zacytuję wiadomość gracza z topki ZC do nasze jednego radnego. Nie będę podawać autora:
''mylisz się co do cudaków, myślicie, że to kontrolujecie bo wychodzicie. Cuda się zaczną jak My na to Wam pozwolimy i w dogodnym czasie dla Nas.''
Domyślam się że dogodny czas nastąpi jak Mati wróci z Mielna i tak, by Safonie nie przeszkodziło to w relaksowaniu się podczas urlopu.
 
Czy cytowanie czyiś prywatnych wiadomości nie jest oby słabe? Priv to priv i powinien taki zostać niezależnie od treści. Ale każdy ma swoją moralność...
 

DeletedUser31213

Guest
Czy cytowanie czyiś prywatnych wiadomości nie jest oby słabe? Priv to priv i powinien taki zostać niezależnie od treści. Ale każdy ma swoją moralność...
Nie nie jest słabe nikt autora tu nie podał ale więcej fajnych stwierdzeń tam było heh:D
 

DeletedUser31071

Guest
Ja jestem obserwatorem pawcio ;) Nawet nie gram na tym świecie a wyrazić swoje zdanie mogę. Jedyne co mogę stwierdzić to, że powinieneś zjeść snickersa
 
Do góry