Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Jak ma problem to niech napisze do Brawo Girl, tam Izabela rozwiązuje problemy nastolatków. Hmm tak na marginesie to takie pismo lat 90 :)

Śmiało może napisać. Myślę, że skoro bravo rozwiązało problem słynnej "ciąży pozamacicznej w kolanie" znajdzie poradę również dla niego
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Jaka cudowna atmosfera. Basia raczy nas cytatami, Zyga memami (niecierpliwie czekam na dzisiejszego). A na gierce taki przyjemny spokój, plaże przy portach opanowane przez nudystów, w świątyniach zaczyna być głośno od piątkowych potańcówek, targowiska zwijają namioty i powoli zmieżają w stronę plaż. W akademii wielkie umysły studiują księgi, a w senacie jak zwykle pracy dużo i trzeba robić nadminuty, bo w gospodarstwie zepsuł się wiatrak, a musi to być załatwione do wieczornego kina przy murach miasta.

Własnie opanowaliśmy jedna z naszych portowych plaż:D
Kto wbija na impre?
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif

d838eab5cf37b691med.jpg
 

DeletedUser30650

Guest
Z całym szacunkiem odnosząc się jeszcze do Haszka, b.współczuje chłopakowi

O jakim współczuciu Ty piszesz !!!! To jakie wiadomości dostałam od Waszych graczy po moim masie o wypadku Haszka to była żenada. Wiadomości pełne nienawiści i radości z nieszczęścia jakie spotkało człowieka w realnym życiu, które nawet nie zasługują na cytowanie. Czytając to wszystko mam wrażenie, że Haszek się nie pomylił nazywając Was "miernotami"
szacunek trzeba sobie zapracować. Nie kupuje się go na grepo za golda.
Masz rację szacunku się nie kupi za golda, ale rozumiem, ze również myślisz tu o swoim sojuszu, bo to jak Wy się zachowaliście w obliczu tragedii jaka spotkała człowieka w realu i bez względu na to, czy sobie z Was żartował w pikselowym świecie to nikt nie zasługuje na taką nienawiść to w końcu tylko gra a Wy nie macie za grosz empatii.
to według Ciebie zasługuje na szacunek ?

Ps. nie będę tu cytatów wiadomości jakie dostałam po moim masie o wypadku Haszka, ale to jak on się zachowywał w żartach do Was jest niczym w porównaniu z tym jak Wy komentowaliście jego tragedię. Żałuję, że w ogóle Was o tym poinformowałam oszczędziłabym sobie czytania takich bezwzględnych i plujących jadem wiadomości.
 
To niezle te jego zarty Ci powiem, wiekszej glupoty nie czytalem. No opowiedz jak on sie zachowywal w tych "zartach"... Fakt, sprawy nie mozna porownywac z tym co go spotkalo ale nie nazywajmy tego co on robil zartami, czytalem te wypociny regularnie, nie smialem sie z tego.
 

DeletedUser30650

Guest
Sam piszesz, ze większych głupot nie czytałeś, więc nie wiem czym tu się emocjonować. Człowiek który ma odrobinę poczucia własnej wartości to głupoty pisane przez innych nie są wstanie zrobić na nim wrażenia. Ja często dostaje różnego rodzaju wiadomości próbujące ośmieszyć mnie lub sojusz i wiesz co nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia, od Haszka zanim trafił do naszego sojuszu też masy dostawałam i jedynie mogły wzbudzić mój uśmiech na twarzy. Musicie być mocno zakompleksieni, że tak łatwo Was obrazić, bo mnie pikselowe pisanie choćby nie wiem jakie było nie jest wstanie obrazić.
poza tym zalecam trochę więcej dystansu do siebie i będziesz potrafił się śmiać z największych pisanych głupot.

Ps. Od Was też dostaje obraźliwe wiadomości i nie płaczę z tego powodu, a poza tym widocznie mieliście ochotę głupoty czytać skoro nie skorzystaliście z blokady gracza, a takie to proste rozwiązanie.
 
Chcialem Ci cos madrego napisac kolezanko ale jak przeczytalem o poczuciu wlasnej wartosci to jednak ja pasuje, nie wiem, moze jak sie troche upije to mi wartosc podskoczy no chyba, ze w sojuszu mnie ktos pocieszy.
W sumie to napisalem, ze mnie nie bawi a wyszlo, ze stracilem chyba swoja wartosc w spoleczenstwie :D
 
To zastanawiające Harley co piszesz, że obraża ktoś w pixelowym świecie. Masz rację ale nie obraża robot maszyna, tylko człowiek ten sam którego później spotyka tragedia, więc nie oczekuj współczucia, bo to trochę tak jak bym cie zwyzywał a później oczekiwał od ciebie wsparcia, pomocy i empatii. No sory ja sie na to nie pisze, albo jest coś czarne albo białe. Postępując inaczej postępowałbym dwulicowo Ja jednak mu współczuje jako człowiek-człowiekowi. My tylko zabieraliśmy jego miasta w jak to określiłaś pixelowym świecie w tym samych w którym on nas wyzywał więc w czym problem. Nie zrobiliśmy mu krzywdy w realu. Więc rozgraniczajmy to co się dzieje na grze z tym co dzieje się w realu. Mam wrażenie że zbyt długo grasz i te Światy lekko ci się zacierają. Idąc twoją logiką w grze można kogoś zbluzgać, poniżyć obrazić, wyśmiać tylko dlatego że dzieje się to poprzez gre, ale czy nie jest bluzgany, obrażany, wyśmiewany zwykły człowiek. Ciekawe masz podejście do Świata.

PS przypominam, że w momencie otrzymania wiadomości większośc miast była przejęta lub w drodze były kolony. Hmm ciekawe że MTS który nas tak oskarża, że tak nie współczulismy ich Mistrzowi, sam nie wsparł miast i nie obstawił miast Haszka. To przecież takie proste. Są przecież rolki z których któryś przedmówca się tak naśmiewał, gra daje tyle mozliwości, a jednak pozwoliliscie rozebrać swojego kolege prawie do majtek (to przenośnia oczywiście jakby ktoś nie zajarzył ). Chyba że wam było to na ręke...
 
Ostatnia edycja:
O jakim współczuciu Ty piszesz !!!! To jakie wiadomości dostałam od Waszych graczy po moim masie o wypadku Haszka to była żenada. Wiadomości pełne nienawiści i radości z nieszczęścia jakie spotkało człowieka w realnym życiu, które nawet nie zasługują na cytowanie. Czytając to wszystko mam wrażenie, że Haszek się nie pomylił nazywając Was "miernotami"

Masz rację szacunku się nie kupi za golda, ale rozumiem, ze również myślisz tu o swoim sojuszu, bo to jak Wy się zachowaliście w obliczu tragedii jaka spotkała człowieka w realu i bez względu na to, czy sobie z Was żartował w pikselowym świecie to nikt nie zasługuje na taką nienawiść to w końcu tylko gra a Wy nie macie za grosz empatii.
to według Ciebie zasługuje na szacunek ?

Ps. nie będę tu cytatów wiadomości jakie dostałam po moim masie o wypadku Haszka, ale to jak on się zachowywał w żartach do Was jest niczym w porównaniu z tym jak Wy komentowaliście jego tragedię. Żałuję, że w ogóle Was o tym poinformowałam oszczędziłabym sobie czytania takich bezwzględnych i plujących jadem wiadomości.


Harley to, że niektórzy wypisują głupoty nie znaczy, że wszyscy tacy są. Skoro napisali to co piszesz to ich sprawa i dobrze to o nich nie świadczy - nie upoważnia to jednak Ciebie do obrażania pozostałych osób. Masz jaja to wstaw te ich wypociny i niech się wstydzą za swoje słowa. Skoro my jesteśmy miernotami to kim Ty jesteś? (sama sobie odpowiedz na pytanie)

Co do samej tragedii i jak się niby zachowaliśmy to sprawdź kiedy wysłałaś info i jakie mieliście już straty. Rozumiem, że przemawia przez Ciebie złość? rozgoryczenie? ale spójrz obiektywnie na to.

znowu robi się idiotyczna przepychanka kto postąpił gorzej/podlej - odpuść, sama nakręcasz tę spiralę. Ci co są w temacie sami potrafią wyciągnąć odpowiednie wnioski z tych wydarzeń

Życzę spokojnej Soboty i pogodnej Niedzieli
 

DeletedUser20444

Guest
I jeszcze drugie pytanie, był mem od Zygi?
Dzień bez mema dniem straconym. Dzień bez cytatu, dniem straconym. Basiu
 
Daje cytat
"Ja kiedys tez pilicjantom zaufalem
No I chyba mozliwie najlepiej wybralem
Pytali skad I od kogo to mialem
Na sali widzenia ziomka palcem pokazalem"
TPS
:D
 
Stary zakochałeś się, to weź na priv wyznaj co czujesz i tyle, oboje na pewno Cię wysłuchają. Może nawet ZA CHWILE... zaproszą na nowy Świat buachaaa :D

Po przemyśleniu raczej nie zaproszą bo u nas są duże wymagania. Także sorry
 
"Są osoby, które mówią, mówią... aż znajdą coś do powiedzenia."
Sacha Gultry

Kawaśny bardzo proszę...
Ale na priv do mnie nie pisz jeśli się zakochałeś, bo wolę słodycz od kwasu ;)
Pozdrawiam i dobrej nocki życzę :)
 
Do góry