Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13253

Guest
Czołem miernoty.
W swej wspaniałomyślności zakupię surowce. Mam piniędzy jak lodu.
Grzeczne i uprzejme prośby kierować na priv.
 

DeletedUser30524

Guest
Wielmożny milordzie, ślij mi swe dary, póki spokojna noc.
 

DeletedUser23986

Guest
Myślisz (tutaj masz podziękować, że Cię o to posądzam)
że kogokolwiek z tu obecnych to obchodzi.
Milordzie czy jak tam Ciebie zwali już słabo pamiętam kilka lat temu grałem jakoś Ciebie zainteresowała moja osoba :D
 

DeletedUser13253

Guest
Milordzie czy jak tam Ciebie zwali już słabo pamiętam kilka lat temu grałem jakoś Ciebie zainteresowała moja osoba :D
Szkoda że zamiast kilka lat temu grać, nie chodziłeś do szkoły na lekcje języka polskiego. Dziś raczysz nas tego efektami. Aż zęby bolą...
 
na nowy, nie ma mowy, Idalium to był ostatni, na Sestos się tylko męczyłem, ale Dumro ma wbić , zresztą wiesz Al i eM tylko stary system :)
 

DeletedUser4218

Guest
Wiem, wiem. A mogli by spróbować nowego - powiedz im, by spróbowali i pozdrów ich ode mnie :)

Co do tego świata, to wolny jest, można na luzie popykać - czyli dla takich staruszków jak ja :D
 

DeletedUser13253

Guest
zaleciało lekko przydupaskiem
Maniuś stary rowerze, a Ty jeszcze tutaj? Nadal klepiecie się po... plecach i wspominacie pierwsze serwery, jak to wtedy było git. Nadal ślecie sobie na wzajem buźki, dzióbki i komplemenciki z całą ferajną okolicznych pań które Grepolis traktują jako substytut znalezienia sobie chłopa?

Poniekąd byłam częściowo, ale wracam troszkę popykać, pogadać ze znajomymi :)
Zresztą zimowe wieczory są długie, więc trzeba jakoś się "rozerwać" :p

Dokładnie dwa lata temu (jak robiłem pauze od gry) też to słyszałem. I jeszcze też pięć lat temu jak... zaczynałem.

"Gracz Roku 2016" - świat musiał nazywać się "Pompeje" ... i się szybko skończyć.

Zauważyłem dziś, mocno obniżył się poziom polszczyzny osób rekrutujących do sojuszu. Ciężko napisać 3 zdania z sensem i bez błędu. Reforma edukacji się nie powiodła!
 
Do góry