Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Wiewiórki i bobry, dzień dobry, dzień dobry.

Co tam słychać forumowe miernoty?
Widzę że nadal z dziubków sobie jecie... nie udławcie się tylko przypadkiem.

Tak się zastanawiam, czy już wszyscy którzy napisali tutaj tysiąc postów mają tytuł "Gracz Roku". Dziadek się nie liczy bo TW pewnie był...

Nawiązując do sytuacji na serwerze, jako prawdziwy, katolicki, uduchowiony patriota proszę rozkazuje, by nie wysyłać mi zaproszeń do sojuszów. Szczególnie do jakiś SPQR666 czy innych smoczych podlotków. Z daleka widać że to jakieś diabły i lucyfery. W niedziele ksiądz wspominał o takich jak Wy. Same zło wam w głowie siedzi. Zło i RedTube.

Co do samej gry... kolejny dzień i kolejne miasto... 25k monet pękło. Co prawda nie kontrolowałem dostawców (kto bogatemu zabroni) i mogli mnie lekko przekręcić... no cóż, jutro może sprawdzę na wyrywki.
Dziś miałem już tyle towaru że festyn zrobiłem. Zazdrościcie, nie ???






Dex, na stare lata wróżką Cię zrobili?
Dex na stare lata zapragnal odrobiny szalenstwa i zalozyl sojusz. Przystapilem z ciekawosci. ;)A on tyra jak wół. :)Flage zmienil, herb zrobil i nawet jakies zmiany w profilu. Normalnie nie poznaje chlopa :):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13253

Guest
Kupiłem sobie nowe timberlandy na zimę też mam się nimi pochwalić tutaj? :D

Tenisówki na zimę???? czyś Ty chłopie oszalał? Rozumiem Rossignole lub Salomony, ale że w trampkach po śniegu będziesz zasuwał... Nie zapomnij gołych kostek zostawić...

Biedak, jeden, jedyny, składkowy prezent pod choinkę od wszystkich obecnych przy wigilijnej kolacji okazał się kulą w płot.

Co do Dexa, zaczynam się niepokoić... Dzisiejszy ustrój kraju mu chyba szkodzi...
 

DeletedUser15613

Guest
Tenisówki na zimę???? czyś Ty chłopie oszalał? Rozumiem Rossignole lub Salomony, ale że w trampkach po śniegu będziesz zasuwał... Nie zapomnij gołych kostek zostawić...
Właśnie chciałem ale niestety są za kostkę :(
Od razu widać kto tak jest zajęty grą że nawet nie wie że Timby mają buty zimowe.. Z domu nie wychodzisz więc na co ci buty? ;p
Salomony wyglądają jak kalosze Pradziadka ale widocznie ci twój podobne przekazał może jeszcze po nim.. :D
 

DeletedUser18190

Guest
Wiewiórki i bobry, dzień dobry, dzień dobry.

Co tam słychać forumowe miernoty?
Widzę że nadal z dziubków sobie jecie... nie udławcie się tylko przypadkiem.

Tak się zastanawiam, czy już wszyscy którzy napisali tutaj tysiąc postów mają tytuł "Gracz Roku". Dziadek się nie liczy bo TW pewnie był...

Nawiązując do sytuacji na serwerze, jako prawdziwy, katolicki, uduchowiony patriota proszę rozkazuje, by nie wysyłać mi zaproszeń do sojuszów. Szczególnie do jakiś SPQR666 czy innych smoczych podlotków. Z daleka widać że to jakieś diabły i lucyfery. W niedziele ksiądz wspominał o takich jak Wy. Same zło wam w głowie siedzi. Zło i RedTube.

Co do samej gry... kolejny dzień i kolejne miasto... 25k monet pękło. Co prawda nie kontrolowałem dostawców (kto bogatemu zabroni) i mogli mnie lekko przekręcić... no cóż, jutro może sprawdzę na wyrywki.
Dziś miałem już tyle towaru że festyn zrobiłem. Zazdrościcie, nie ???






Dex, na stare lata wróżką Cię zrobili?


Jak to jest być drugim?
 

DeletedUser18190

Guest
a co za różnica być dziś 1, 5. 100 czy 2000 jak Kolega kksdavepoznan? za miesiąc dwa, pół roku pewnie sporo z tych nicków zniknie, więc zbędnie strzępić język o pozycji na tym etapie
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif

Ok. Dziękuję za informację ;)
 

DeletedUser24406

Guest
Ona.Marzena.Krnabra jest.:)
oddana milordowi-nie rozumiem do teraz czemu?


Sluchajcie Haszku.
Bo nie lubisz privov wiec publicznie sie zapytam .
Do guzika? idziesz?
on nie wie tego co Krzysztof hahahha
 

DeletedUser8468

Guest
No no na razie ciekawie ale tak jak ktoś to już zdążył zauważyć ("stara" wyjadaczka diablica) to początek więc wszytko się zmieni
 

DeletedUser13253

Guest
Sluchajcie Haszku.
Bo nie lubisz privov wiec publicznie sie zapytam .
Do guzika? idziesz?
on nie wie tego co Krzysztof hahahha

Z uwagi na ciągłe pytania, łaskawie odpowiadam:

Gram tylko z bogatymi i dobrze urodzonymi, a Wy wszyscy nie wyglądacie na takich...

W drodze wyjątku zgodzę się przystąpić do jakiegoś sojuszu pod warunkiem spełnienia poniższych warunków:

1. Pierwsza dziesiątka danego sojuszu napisze do mnie grzeczne zaproszenia. Każdy ososzbno!
2. Złożycie w ofierze 10 jałówek
3. Ktoś z sojuszu pomoże skonfigurować Iphone X oraz system multimedialny AMi III w Aston Martinie DB11 by mógł w razie czego grać w Grepolis przez powyższe urządzenia
4. Wszyscy jak jeden mąż (lub żona) prześlą po 5k każdego surowca, a konto straconych moich jednostek podczas nieudolnych obron waszych marnych, śmiesznych miast.
5. Zamieszczenie w profilu sojuszu informacji że gra w nim jedyny, niepowtarzalny i niezwyciężony Milord.
6. Zmiana nazwy sojuszu na "Haszek i jego poddani". Dobra, poniosło mnie. Leć jeden z drugim po ładny storczyk i wystarczy już.
 

DeletedUser27944

Guest
To jak tam panie i panowie, obstawiamy jak się koalicje będą tworzyć?
Wszyscy spoglądają na Smoczy Legion bo to od nich będzie dużo zależeć - ale jako wróż Dex nic nowego nie powiem jak to że widzę zieleń od Bałtyku po Tatry :)

No i Milord zostaw sobie punkty walki na wioski rolnicze... A sorry, na bezludziu nie ma wiosek hehe :D
 
To Panda planuje pokolorować sobie całą mapę na zielono? :)
Mi tam zawsze się podobał czerwony kolor z małą domieszką zieleni.
 

DeletedUser24116

Guest
25 tysięcy golda to dobry start na Cyterze?
Jest jakiś godny sojusz do przyjęcia na granicach mórz 44/45/54/55?
 

DeletedUser15806

Guest
25 tysięcy golda to dobry start na Cyterze?
Jest jakiś godny sojusz do przyjęcia na granicach mórz 44/45/54/55?
Jest taka masowka, nazywa sie ogon smoka, czy smoczy ogon, albo cos podobnego. Maja 2 sojusze , same gwiazdy. W 2 miesiace swiat zrobia zielono- niebieski.
 

DeletedUser27944

Guest
25k golda? Kup, żonie, dziewczynie kwiaty i weź ją do kina - zamiast tego golda ;-)
Nic tym nie ugrasz bo gold to tylko przyprawa do dobrego dania, trzeba umieć gotować i odpowiednio przyprawiać, wtedy jest efekt
Smoczy Ogon - Guzik może i chce dobrze, ale naciśnie go reszta i wyjdzie to co zawsze. Od jakiegoś czasu na polskim grepo jest moda że jak nie zbratasz pół świata to jesteś frajerem.
Podrzędne sojusze mają więcej jaj niż topka :) Polskie realia...
 
No jeszcze zobaczymy. Póki co dochodzą mnie słuchy, że cała obecna topka plus ich satelity na nas się napalają. Jeszcze Wojtuś z "Za chwilę" zdradził mi, że mają ochotę buty ze smoczej skóry uszyć, chyba w prezencie dla Milorda :cool: I jak tu malować na zielono? Chyba tylko na niebiesko będzie się dało ;)
 

DeletedUser29529

Guest
smoczy ogon? ano grają tam gwiazdki grepo. nawet trąba się podłączył. jak jest grać w takim sojuszu? sama przyjemność. synchro wychodzi jak nigdy, wsparcie dochodzi na czas, każdy z noobków Cię podziwia... ale z czasem bogowie grepo zaczynają się nudzić i wywracają cały sojusz do góry nogami. więc jeżeli znalazłeś się w takim sojuszu i czujesz że złapałeś byka za rogi wiej stamtąd dopóki masz jeszcze szansę. za przykład można dać tylko uchodźców:)
 

DeletedUser29529

Guest
wiecie co? wlazłem na chwilę. puściłem w kolejce co miałem puścić itd. przeglądam ranking i widzę:
po tau był bardzo szybki świat ypsilon. tam zaraz po ochronce człowiek lasu miał dwa miasta. chłopak wjechał w szaraka itd. spekulacje i później ban i w ogóle cześć wie o co chodzi... ale to? 3 miasta a do końca ochronki 2 dni? grepolis dla inno chyba przestał cokolwiek znaczyć. brak mi słów. pewnie nie doczekam się świata bez skracania budowy i rekrutacji. tak dalej inno. grepo odejdzie do historii jak mamuty:)

gram tyle samo czasu co Haszek a mam tylko 1,5k wiochę. do kogo mam napisać? do Katarzyny Dowbor? obyś Haszek kiedyś trafił blisko mnie. złoto Ci nie pomoże.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pozwole sobie zacytowac klasyka ;)

Ile tu na forum szczekaczy :)

i mysle ze kilka osob bedzie mialo po 4 wiochy do konca ochronki ;)
Ciekaw jestem czy ktos bedzie mial 5 :eek:
A sytuacja narazie wyglada tak ;

huzia na józia
dla tych co zakumaja :)
 

DeletedUser15806

Guest
wiecie co? wlazłem na chwilę. puściłem w kolejce co miałem puścić itd. przeglądam ranking i widzę:
po tau był bardzo szybki świat ypsilon. tam zaraz po ochronce człowiek lasu miał dwa miasta. chłopak wjechał w szaraka itd. spekulacje i później ban i w ogóle cześć wie o co chodzi... ale to? 3 miasta a do końca ochronki 2 dni? grepolis dla inno chyba przestał cokolwiek znaczyć. brak mi słów. pewnie nie doczekam się świata bez skracania budowy i rekrutacji. tak dalej inno. grepo odejdzie do historii jak mamuty:)

gram tyle samo czasu co Haszek a mam tylko 1,5k wiochę. do kogo mam napisać? do Katarzyny Dowbor? obyś Haszek kiedyś trafił blisko mnie. złoto Ci nie pomoże.
Nie mialbys szans. W pojedynku jeden na jeden, nierealnym, ze zlotnikiem mialby szanse tylko inny zlotnik. Cale szczescie sytuacja niemozliwa bo bezsensowna
 
Do góry