Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Ja bym tak tego nie okreslil w tym wypadku. Raczej nonszalancja, kto bogatemu zabroni. W Twoim czy moim przypadku to by spowolnilo rozwoj . W takim jak Milord czy Loczek to nie ma znaczenia.
to nie ma nic wspólnego z budżetem jaki ktoś przeznacza a głupotom.
nikt i nic nie zapewni ci tak dużej ilości surki jak rolnicze
wiadomo ze powyzej 10-15 wiosek nie klika sie co 10 min tylko co 40 a przy 50+ klika sie wtedy kiedy trzeba

ja juz nie raz skupilem cala surke jaka byla na rynku i niestety pochylilem sie na rolne bo daja mi zawsze kiedy chce w duzych ilosciach
 

DeletedUser13253

Guest
[ciach]
Nikt nie napisał że to jest opłacalne. To jest tylko i wyłącznie wygoda. Inwestycja w wygodną przyszłość. Przy trzech wyspach w najbliższej jak to możliwe okolicy (przylegające do siebie) i 50 miastach off, okno wysyłania ataków na jedną i tą samą godzinę to góra 40 minut. Nie potrzeba ślęczenia przez pół dnia nad grą. Kiedyś też trzeba żyć i zarabiać te góry "piniędzy" by móc je potem wydawać na kochanki, przyjaciółki, małżonki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Nikt nie napisał że to jest opłacalne. To jest tylko i wyłącznie wygoda. Inwestycja w wygodną przyszłość. Przy trzech wyspach w najbliższej jak to możliwe okolicy (przylegające do siebie) i 50 miastach off, okno wysyłania ataków na jedną i tą samą godzinę to góra 40 minut. Nie potrzeba ślęczenia przez pół dnia nad grą. Kiedyś też trzeba żyć i zarabiać te góry "piniędzy" by móc je potem wydawać na kochanki, przyjaciółki, małżonki.
Ja to rozumiem. Dlatego caly czas podkreslam, ze to nie ten przypadek. Dla zwyklego Kowalskiego taka gra nie ma sensu. On na te 50 miast off potrzebowalby kilku lat. Dla szlachetnie urodzonych.... to juz inna sprawa :):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Przy trzech wyspach w najbliższej jak to możliwe okolicy (przylegające do siebie) i 50 miastach off, okno wysyłania ataków na jedną i tą samą godzinę to góra 40 minut. Nie potrzeba ślęczenia przez pół dnia nad grą. Kiedyś też trzeba żyć i zarabiać te góry "piniędzy" by móc je potem wydawać na kochanki, przyjaciółki, małżonki.
do 50 wiosek to ty nie dotrwasz
 

DeletedUser27944

Guest
Można kupować surki i mieć miasta na bezludziu - można
Można kupować surki i mieć miasta na wyspach rolniczych korzystając z wiosek - można
Historia oceni kto lepiej na tym wyjdzie ;-)
Nie spotkałem też większego złotnika od loczka - jak dla mnie był chłop spoko, nie miał czasu, nadrabiał złotem, grał jak mógł pod sojusz.
Ciężko będzie o takiego drugiego co na bezludziu w jedną noc stawia 4 miasta na full, dlatego palikowanie bezludzia to jest pomysł do bani dla 99% graczy :)
 

DeletedUser

Guest
dlatego palikowanie bezludzia to jest pomysł do bani dla 99% graczy :)
Dlaczego ?
jak sie planuje teren pod cuda :)
Slyszalem ze kilka sojuszy juz nad tym mysli .
A propo sytuacji na swiecie to tylko tu Milord gra ?
Phi i nawet nie jest Top 1 ?
Czyli reasumujac prawdziwy gracz Pro nie stawia miasta na skalce i tyle ;) Tak samo nie bada gradu w akademi i nie wysyla fejkow na nocnym bonusie ;)
Mozna to dopisac do oficjalnego kodeksu gracza pro :cool:
skalki sa dla Nobow ;)
Wiec inno chcac zniwelowac , roznice miedzy dobrymi graczami a poczatkujacymi powinno usunac taka opcje ?
Na to wychodzi ;)
 

DeletedUser27944

Guest
prawdziwy gracz Pro nie stawia miasta na skalce i tyle ;)
Gracz pro postawi bo nikt mu nie broni - aby wyrobił później to swoje "pro"
Gracz doświadczony nie powinien bo to jak atak szermierzami
Pomijam sytuacje szczególne jak cuda inne tego typu
Serce mi krwawi, ale muszę się zgodzić z trąbiastym że to amatorszczyzna, jestem też świadom kontr hejtu tych graczy co spalikowali bezludzia
Zapraszam serdecznie :)
 

DeletedUser18190

Guest
Gracz pro postawi bo nikt mu nie broni - aby wyrobił później to swoje "pro"
Gracz doświadczony nie powinien bo to jak atak szermierzami
Pomijam sytuacje szczególne jak cuda inne tego typu
Serce mi krwawi, ale muszę się zgodzić z trąbiastym że to amatorszczyzna, jestem też świadom kontr hejtu tych graczy co spalikowali bezludzia
Zapraszam serdecznie :)

Może i nie amatorszczyzna. Tak dla zasady, jakoś tego na początku nie powinno się robić, ale Ci co kasę mają, sobie pewnie poradzą. Ci co polecieli brać przykład z góry, będą z pewnością tego żałować.
 

DeletedUser27944

Guest
Milord przeboleje, jak się kapnie że zrobi błąd to i tak to przekuje w sukces - napisze że mu do płaszcza pasowało :)
Skąpiradło Ebenezer Scrooge z marnym 11k golda (według obrazka) będzie musiał trząchnąć sakwą żeby wyjść z tego z uśmiechem
DEIF a co Ty tak bez sojuszu? Wrażeń szukasz czy co? :)
 

DeletedUser

Guest
To czyli jest jeszcze roznica miedzy graczem Pro a graczem Doswiadczonym , i to nie jest to samo ?
Bo jest juz taka mnogosc graczy , ze pomalu sie gubie , zlotnik , noob , niedzielny gracz , handlarz ,obserwartor,
i wiele innych


Serce mi krwawi, ale muszę się zgodzić z trąbiastym że to amatorszczyzna, jestem też świadom kontr hejtu tych graczy co spalikowali bezludzia

Najwiecej maja do powiedzenia tutaj , gracze Ci co tu nie graja albo nie zamierzaja powaznie pograc ?
Czyli jak to nawzac doswiadczony gracz komentator ?
tez chyba trzeba dodac taki rodzaj gracza
A co do pailkow na skalce , ciekaw jestem co by powiedzieli Ci co teraz tak psiocza na te skalki , w takiej hipotetycznej wersji
ze po starcie serwera w okolicy samych zlotnikow i pro graczy z doswiadczeniem lub bez
przed koncem ochronki kazdy gracz ma po 5 miast i wszystkie skalki sa pozajmowane , kazda wyspa z surowcami jest zasiedlona graczami ktorzy rozwijaja swoje miasta tzn nie pojawiaja sie puste miejsca
i co wtedy ?
no pojawiaja sie puste miejsca na wyspach z surowcami ale na odleglych wyspach i gracz nie ma mozliwosci szybszego doplyniecia kolonem , poniewaz ktos z bliska bedzie szybciej ;)
czyli taki gracz doswiadczony , po ochronce ma 1 miasto i musi sie skonfrontowac z graczami co maja po 5 miast ?
Prosze o odpowiedz ?
Pomijam juz inne aspekty gry majac miasto na skalce , roznych mozliwosci wykorzystania bonusow ktore nie mieszcza sie w ekwipunku , wyboru boga i posiadania lask itd ;)
 

DeletedUser3480

Guest
co by tu kto nie napisał i w jakiej sytuacji by nie był skałki na początku gry to poroniony pomysł

ale i tak skład na tym świecie jest przedni bede obserwował te kilka czubkow
 

DeletedUser27944

Guest
Jak ja nie cierpię filozofów...
A bo to, a bo tamto... a czemu by nie... a jestem ciekaw... a dlaczego tak myślisz i inne pierdoły...
A to se kurna załóż te skałi na bezludziu i se kurna zobacz
Dopiero komentuj
 

DeletedUser27944

Guest
Jak ja nie cierpię filozofów...
A bo to, a bo tamto... a czemu by nie... a jestem ciekaw... a dlaczego tak myślisz i inne pierdoły...
A to se kurna załóż te skałi na bezludziu i se kurna zobacz
Dopiero komentuj
3 miasta po 6 wiosek 3lvl vs 1 miasto i 2 skałki bez wiosek - gold ten sam. Startujemy? :)
 

DeletedUser18190

Guest
3 miasta po 6 wiosek 3lvl vs 1 miasto i 2 skałki bez wiosek - gold ten sam. Startujemy? :)

To jasne, że wygrywasz.
To czyli jest jeszcze roznica miedzy graczem Pro a graczem Doswiadczonym , i to nie jest to samo ?
Bo jest juz taka mnogosc graczy , ze pomalu sie gubie , zlotnik , noob , niedzielny gracz , handlarz ,obserwartor,
i wiele innych


Serce mi krwawi, ale muszę się zgodzić z trąbiastym że to amatorszczyzna, jestem też świadom kontr hejtu tych graczy co spalikowali bezludzia

Najwiecej maja do powiedzenia tutaj , gracze Ci co tu nie graja albo nie zamierzaja powaznie pograc ?
Czyli jak to nawzac doswiadczony gracz komentator ?
tez chyba trzeba dodac taki rodzaj gracza
A co do pailkow na skalce , ciekaw jestem co by powiedzieli Ci co teraz tak psiocza na te skalki , w takiej hipotetycznej wersji
ze po starcie serwera w okolicy samych zlotnikow i pro graczy z doswiadczeniem lub bez
przed koncem ochronki kazdy gracz ma po 5 miast i wszystkie skalki sa pozajmowane , kazda wyspa z surowcami jest zasiedlona graczami ktorzy rozwijaja swoje miasta tzn nie pojawiaja sie puste miejsca
i co wtedy ?
no pojawiaja sie puste miejsca na wyspach z surowcami ale na odleglych wyspach i gracz nie ma mozliwosci szybszego doplyniecia kolonem , poniewaz ktos z bliska bedzie szybciej ;)
czyli taki gracz doswiadczony , po ochronce ma 1 miasto i musi sie skonfrontowac z graczami co maja po 5 miast ?
Prosze o odpowiedz ?
Pomijam juz inne aspekty gry majac miasto na skalce , roznych mozliwosci wykorzystania bonusow ktore nie mieszcza sie w ekwipunku , wyboru boga i posiadania lask itd ;)


Staram się zrozumieć Twoją wypowiedź, ale myślę, że to mało prawdopodobne, aby do takiej konfrontacji doszło, aczkolwiek wszystko zależy od graczy i zasobności portfela. W pierwszych tygodniach raczej większych bitw nie będzie, więc raczej ten samotnik z jednym rozbudowanym miastem przetrwa, a nawet (kto wie), wyjdzie na tym lepiej i nadrobi podbojami na wyspach z wioskami. Pozdro
 

DeletedUser27944

Guest
A dlaczego gold ten sam ? To nieuczciwe. Jak ktos zaklada na skalce to ma 100 razy wiecej golda od Ciebie :):):)
Jakoś nie widzę :) Za dużo z loczkiem grałeś, tu bidule ledwo ciągną na tych skałkach
Nie chcę podawać swojego konta, ale wydałem raptem 3k (około 1k na pierdoły z kołem + ekwipunek)
Szału ta topka nie robi, a pchają się na bezludzie jakby to jakiś ratunek był
 

DeletedUser27944

Guest
DEIF musisz do Smoków napisać, to największe hardcory jakie znam ;-)
 
Do góry