Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23003

Guest
Gdybym za każdego no-life w moim kierunku, oraz kogucika stroszącego piórka na FO dostawał dolara, moja rodzina konkurowała by z klanem Rothschildów.

Wracając do mocnego startu. 5 miast do końca ochrony nie jest żadnym problemem. Kultura już mi na to pozwala. Gdybym nie popełnił błędów pierwszej doby, szóste też było w zasięgu. (nie włączyłem zmysłów przy pierwszych 50 atakach na barbarzyńców, nie wymieniałem misji na te dające PW) W przybliżeniu, do uzyskania jest około 8k PW w czasie ochrony.
Co do zakładania miast od zera. Przeanalizowałem sytuacje i wychodzi mi, że przy tej prędkości rozwoju (zakup surowców, skracanie), opłaca się założyć dwie wioski. Wynika to z następującej koniunkcji:
Dwa nowe polis będę w stanie rozwinąć do około 3,5k popa do końca ochrony, a co za tym idzie, zbudować 50-procentowego offa w nim (latawce lub ognie). Alternatywą jest zdobycie miasta już po zakończeniu ochrony, ale nie oszukujmy się, zdobycie miasta w okolicach 3,5k mając samemu tylko jedno miasto jest mało prawdopodobne. Właściciel który przez pierwsze 5 dni rozwinie miasto do takiej wielkości, poświęcił na to trochę sił, więc nie odda za pewne po dobroci. Nie wspominając przynależności jego do sojuszu z pierwszej 10 oraz całych zielonych okolic które zawężają ilość potencjalnych celów.

Blysk w internetach wazna recz. Ale najpierw wypadaloby wiedziec co sie pisze. Na pozor inteligentne slowa, interpunkcja etc. daja Ci status wysoko postawionej inteligencji. Jednak normalni ludzie czuja, ze nie wiesz o czym piszesz :) i bron Boze nie chodzi mi tu o aspekty grepolisowe (zebys za dlugo nie musial sie zastanawiac :))
 

DeletedUser17153

Guest
A Dex to Jack Mormont. Łuski się zgadzają. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29529

Guest
Gdybym za każdego no-life w moim kierunku, oraz kogucika stroszącego piórka na FO dostawał dolara, moja rodzina konkurowała by z klanem Rothschildów.(...)
może źle to ująłem. stroszyć się i szczekać nie miałem zamiaru. ogólnie nie mam zielonego pojęcia po co wbijać na paliki przed końcem ochronki... jeszcze na jakieś skałki. nie lepiej grać tak jak kiedyś się grało. walki o wyspę, później jakieś fajne przejęcia. po co marnować sloty jak można je wykorzystać na lepszych cwaniaków z wrogiego sojuszu? nie wiem. może za długo w to gram a teraz rządzi tu młodzież. ps. fajnie wygląda ekipa trochę później i za chwilę. może nie jest napompowana jak smoki gromu ale wydaje mi się, że atmosfera tam będzie całkiem całkiem. szkoda, że aż 6h do nich mam. będę kibicować:)
 

DeletedUser26558

Guest
widze ze wszyscy sie tu do powtorki z Paros szykuja:) a zadnych innych ciekawych konfliktow nie widac na horyzoncie
smiley_emoticons_confusednew.gif
?
 

DeletedUser15613

Guest
Za wcześnie na takie relacje z życia servera ;p
Poczekajmy do weekendu i będzie więcej wiadomo.

Na pewno z tego co widzę sporo paktów i tajemnych Ponów jest podpisane. Nawet coś czuje że będziemy zaskoczeni jeśli mam rację z tym co myślę ;p
 

DeletedUser18190

Guest
Chodzą słuchy, że ***Złotnicy... chcą bić Bazarek, bo im klientów podkradają...
 

DeletedUser26558

Guest
poziom handlarzy na serwie dosc słaby...sporo handlujacych nie wyrabia z surowcami,a Ci co daja rade to daleko
smiley_emoticons_frown.gif
,to sie nie dziwie ze walka pomiedzy nimi sie szykuje
smiley_emoticons_nicken.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Dla mnie to zawsze byla ekipa Rogalinki, dobra ekipa, ale jednak nie topowa. Z Ogonami nie maja szans.
 

DeletedUser28117

Guest
W Ogonach jest tyle indywidualności, że no cóż będą spiny. Oczywiście nie ma co wróżyć kto wygra bo czasem ktoś może nas zaskoczyć.
 

DeletedUser13253

Guest
Takie tam, od TW Night Fear.

Witam

Szczegóły przed końcem ochrony:

1.Nasi sojusznicy:
-PIRACI
--PIRACI-
-Potęga i Chwała
-Armia Króla Aleksandra

2.Naszym głównym wrogiem będzie
-Smoczy Legion który panoszy się po naszym morzu wszyscy nasi sojusznicy i z tego co wiem kilka innych sojuszu mają z nimi wojnę wiec mamy dużą przewagę liczebną :)

3.Uważajcie na gracza bez sojuszu - Haszek.
-To bardzo mądry, inteligentny i groźny zawodnik. Nie zadzierajcie z nim.

4.Przejmowanie miast :
-Na początku przejmujemy miasta małe które nie są w dużym sojuszu( oczywiście wrogie miasta wszystkie :) )nie zróbmy więcej wrogów nie tracimy niepotrzebnie wojska tylko się szybko rozwijamy :)

5.Wojsko (deff potrzebny do obrony )
-Każdy powinien mieć minimum 300 deffa lądowego !!

6.Aktywność
-Będzie sprawdzana każdy ma czytać forum jeśli ktoś tego nie będzie robił i nie będzie wysyłał wsparć do sojuszników to jego miasto zostanie podbite !

7.Forum
-Mamy wspólne forum z wyżej wymienionymi sojusznikami czytamy dokładnie co i jak i gdzie wpisywać odpowiednie teamty :)
 

DeletedUser26558

Guest
Dla mnie to zawsze byla ekipa Rogalinki, dobra ekipa, ale jednak nie topowa. Z Ogonami nie maja szans.
a kto powiedział ze my z ogonami sie bedziemy bic
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
.

z całym szacunkiem dla Asi,ale tym razem nie mozna nazwac grupki ktora sie zebrała jako "ekipa rogalinki"...tutaj mamy ekipe:i w tym momencie bym musiał wymienic 51nickow ktore sie znajduja w sojuszu...takze Grzesiu,nie zabłysnałes
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 
Do góry