Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16352

Guest
Dla wszystkich znajomych i tych nieznajomych Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! :)
 

DeletedUser18469

Guest
Oj Piraci już ze smokami ??jeśli tak to szybciej niż myślałem :)
 

DeletedUser29990

Guest
Jeśli tak to na M55 nie ma już co szukać innych scenariuszy. To tylko przyspieszy rozbudowę Legionu a potem Piraci zostaną sami :( Biedni. No cóż trzeba jak najszybciej zrobić cokolwiek żeby legion powstrzymać :rolleyes:
 

DeletedUser18469

Guest
włąsnie pytam bo jakieś roszady widzę a czy powstrzymać legion to nie wiem mało znam tu sytuację polityczną ale fakt to mocny skład:)
 

DeletedUser18469

Guest
O i Panda wchodzi do gry :) tak to pewnie ten stary wojownik (podobno bez zębów i nie gryzie ) nie wytrzymał pokusy świata cytera :)
 

DeletedUser30486

Guest
MTS i Chimerycy. Dwie kolejne ekipy które zrobią sporo zamieszania ;)
 

DeletedUser27944

Guest
O i Panda wchodzi do gry :) tak to pewnie ten stary wojownik (podobno bez zębów i nie gryzie ) nie wytrzymał pokusy świata cytera :)
Tak naprawdę zostaliśmy do tej gry wepchnięci poprzez decyzje Smoków. Można było nie reagować, ale chcąc zachować jakieś proporcje na świecie - to tak samo wyszło. Inaczej by te złe Smoczyska napadły biedne Pandy :)
 

DeletedUser4218

Guest
Tak naprawdę zostaliśmy do tej gry wepchnięci poprzez decyzje Smoków. Można było nie reagować, ale chcąc zachować jakieś proporcje na świecie - to tak samo wyszło. Inaczej by te złe Smoczyska napadły biedne Pandy :)

A o jakiej to decyzji Smoków piszesz? :)
 

DeletedUser4218

Guest
No tak, nie słałam do wszystkich sojuszy na serwie życzeń w imieniu Smoków, bo czasu by mi brakło :)
 
Świat dopiero ruszył . Tyle się wydarzy :) Nie ma co gdybać . W każdym soju są dobrzy gracze. Widzę są nawet bumy
 

DeletedUser26408

Guest
Dzieje się coś tutaj ? Opłaca się handlować ? Kupi ktoś surkę ? :p
 

DeletedUser2329

Guest
Nie potrzeba nam handlarzy.. golderzy i taj już wystarczającą przewagę mają
 
Złotnicy graja chwilówki po miesiącu -2 znikają. I przewagę mają na początku przy rozbudowie miast ale potem szybko ją tracą
 
Do góry