Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
No... Smoki nie wiedza, ze Pandy sa pod ochrona i chca bic maly obserwacyjny sojusz. Dzisiaj pokolorowali nas na czerwono. Nieladnie. Szkoda, ze nie jestesmy w Japonii , tam w niektorych okregach za skrzywdzenie pandy poza wiezieniem i grzywna ciagle groza kary cielesne. Kto wstawi sie za biednymi misiami ? Pojedynek 102 Smoki kontra 16 Pand. Bedzie sie dzialo. Ciekawe , czy beda pisac, ze sa ta slabsza strona :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
Fajne bonusy dali :V To teraz wyleją się żale i w sumie mnie to nie dziwi

Ultra Pakiet Bojowy- sprawy, że będziesz mógł podbić każdego wroga

25xwyostrzone zmysły- podwójne PW
2x wielkie zbrojenie- przez 2 dni czas i koszt jednostek zmniejszony o 50%

Nic tylko współczuć tym co wylądowali obok topki, bo z momentem odpalenia zaczyna się ściąganie sury z każdej możliwej strony i 48 godzinne nawalanie gdzie tylko sie da masturbując przy tym przycisk "Ukończ teraz szkolenie"

Skorzystają na tym Inno i handlarze, stracą ci co grają i nie będą mieli tych bonusów
 

DeletedUser15806

Guest
O czym Ty mowisz ? Ja zadnej takiej oferty na tym swiecie nie widzialem.
 

DeletedUser23685

Guest
O czym Ty mowisz ? Ja zadnej takiej oferty na tym swiecie nie widzialem.

To najwidoczniej masz słaby wzrok :V

qOKdCMJ.png
 

DeletedUser23685

Guest
Przecież nie zrobiliby pakietów dla 1 osoby... Prawy dolny róg, wielki prezent aktywny 24h
 

DeletedUser27944

Guest
Przecież nie zrobiliby pakietów dla 1 osoby... Prawy dolny róg, wielki prezent aktywny 24h
Może pomyśleli że Tobie się bardziej przyda :) Nie mam dylematu bo też nie mam oferty
Co do sytuacji na świecie to myślę że jest lekki rozgardiasz po świętach, za dużo zmian, ciężko coś jednoznacznie powiedzieć.
Na pewno groźne są ekipy poza centrum i to tam dyplomaci ze środka już latają z ukłonami i podarunkami :)
 

DeletedUser29990

Guest
A w centrum jak w centrum... 3-4 ekipy na krzyż :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29996

Guest
Co wrach znowu zaczynasz przygodę na Fo myślisz że jak nick zmieniłeś to ludzie nie wiedzą kim jesteś już na początku świata zostałeś pojechany a wskoczenie na m45 to był strzał w kolano bo tam jest jeszcze lepszy zasięg na Cb.

Ps nie wypisuj na forum że kupisz złoto bo każdy wie że jesteś złodziej
 

DeletedUser4218

Guest
No... Smoki nie wiedza, ze Pandy sa pod ochrona i chca bic maly obserwacyjny sojusz. Dzisiaj pokolorowali nas na czerwono. Nieladnie. Szkoda, ze nie jestesmy w Japonii , tam w niektorych okregach za skrzywdzenie pandy poza wiezieniem i grzywna ciagle groza kary cielesne. Kto wstawi sie za biednymi misiami ? Pojedynek 102 Smoki kontra 16 Pand. Bedzie sie dzialo. Ciekawe , czy beda pisac, ze sa ta slabsza strona :)
Oj biedne te Pandy. Smoki chcą je lać.
Wzruszyła mnie ta historia, jak i koalicja przeciwko nam - ile na razie sojuszy? 8?

Przecież nie zrobiliby pakietów dla 1 osoby... Prawy dolny róg, wielki prezent aktywny 24h
Losowo te promocje są wrzucane co jakiś czas do części graczy.
Ale jaki jest algorytm wybierania osób to nie wiem.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11073

Guest
Kurcze wiecie na jakie kolory Smoki mają inne sojusze a nie wiecie o koalicji która jest przeciwko nam
smiley_emoticons_hust.gif
.Swoją drogą ja mam Pandy na różowo
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 

DeletedUser3480

Guest
gmart ty masz chlopie szczescie na kazdym swiecie to samo wałkowane wszyscy beeee ty super, wszyscy razem ty sam i na samym koncu wielkie oszustwo
wystarczy posty kopiowac z innych swiatow :)
 

DeletedUser29990

Guest
Koalicja??? 3/4 sojuszy z tych PIRACI, Potęga i Chwała, THE LEGION, dawny *MUK* się rozpadają... :( Teraz tylko na 44 i 45 zostały sojki co jeszcze może coś wymyślą które w żadnej koalicji nie są. :eek:
 

DeletedUser4313

Guest
Kurcze wiecie na jakie kolory Smoki mają inne sojusze a nie wiecie o koalicji która jest przeciwko nam
Przyznaję, że nie mam pojęcia na jakie kolory smoki mają pokolorowane inne sojusze, ba do tej pory nawet nie bardzo wiem gdzie leżą Wasze miasta ( wiem tylko, że bardzo daleko ;-) ) - po prostu jestem ciekaw jak przebiega podział na tym świecie :)
 

DeletedUser11073

Guest
Obecnie jak to na każdym świecie obowiązuje hasło "Bijemy TOP1"
 
Do góry