Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
O, House of Stark przechodza do Rencistow. No to bedzie ciekawie na M44.
 

DeletedUser4218

Guest
[ciach]
Na M45, Horda ma dni policzone. M44 będzie gorąco po świętach - Emerytowani vs MTS-MTK. House of Starks szczypie Syndykat. A jak tam Panda i Smoki?

Panda i Smoki? Coś tam walczą.
Miasto stracone nasze wczoraj, ale nie płaczemy.
Teraz przerwa noworoczna, chwila oddechu i wracamy do zabawy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29990

Guest
Właśnie bo podobny smoki straciły około 10 miast na rzecz Pand. Ja tu widzę że nie tylko na M44 będzie ciekawie ;)
 

DeletedUser15806

Guest
No i mamy zmiane na pozycji lidera. Do tej pory w starciu MTS z Rencistami stawialem na MTS. Teraz szanse sie wyrownaly. Zdecyduje organizacja.
 

DeletedUser15806

Guest
Haha. Efekt medialny dla Smoczkow jest bardzo wazny. Porobili przetasowania i wrocili na Top :)
 

DeletedUser29990

Guest
My jeszcze wszystkich potasowań nie zrobiliśmy ale w sumie na razie ten top 1 mało ważny :cool:
 

DeletedUser15806

Guest
Zapewne w tym starciu przybędzie sporo pkt obrony Pandom
Skad taki wniosek ? Jak znam naszego dyplomate to prawdopodobnir nie mamy zadnych zwiazkow ani z jedna ,ani z druga strona. My tu w dalszym ciagu jestesmy raczej dobrze bawiacymi sie obserwatorami. Smoczki nas wziely za wrogow, otoczyly to musielismy zareagowac, ale jakiejs wrogosci nawet do nich nie czujemy.
 

DeletedUser30486

Guest
Skad taki wniosek ? Jak znam naszego dyplomate to prawdopodobnir nie mamy zadnych zwiazkow ani z jedna ,ani z druga strona. My tu w dalszym ciagu jestesmy raczej obserwatorami. Smoczki nas wziely za wrogow, otoczyly to musielismy zareagowac, ale jakiejs wrogosci nawet do nich nie czujemy.

chodzą plotki, że jakieś łódki płyną
 

DeletedUser3480

Guest
i co jak wygladaja walki?
pandy dobily juz do 30 graczy z tymi tchórzami ? czy nadal jest malym kameralnym sojuszem
 

DeletedUser15806

Guest
i co jak wygladaja walki?
pandy dobily juz do 30 graczy z tymi tchórzami ? czy nadal jest malym kameralnym sojuszem
Bardzo nieladny wpis. Jak mozna tchorzyc przed czyms czego nie bylo ? Naprawde zastanowilbys sie co piszesz. To nie bylo przejscie do wrogiego sojuszu z ktorym tocza sie jakies wielkie walki, ktory bije. Ot kilka malych potyczek i zadnej wielkiej wrogosci. Dobrze wiesz, ze przyczyny tych przejsc byly zupelnie inne. A graczy mamy 23.
 

DeletedUser3480

Guest
Bardzo nieladny wpis. Jak mozna tchorzyc przed czyms czego nie bylo ? Naprawde zastanowilbys sie co piszesz. To nie bylo przejscie do wrogiego sojuszu z ktorym tocza sie jakies wielkie walki, ktory bije. Ot kilka malych potyczek i zadnej wielkiej wrogosci. Dobrze wiesz, ze przyczyny tych przejsc byly zupelnie inne. A graczy mamy 23.
pewnie ze wiem dobrze o co chodzi i tobie mogę tylko pogratulować pomysłu :)
ale niestety niewymydle co niektórych :)
 

DeletedUser15806

Guest
hehehe masz poczucie humoru
Naprawde nie mam pojecia. Mysle, ze to bzdury bo jesli cos byloby na rzeczy to bym wiedzial. Jesli ktos z naszego sojuszu cos komus podsyla to robi to indywidualnie i skad moglbym wiedziec w ktorym z tych sojuszy akurat ma znajomego.
ps. Ja nawet nie wiem z ktorego sojuszu Ty jestes, bo w grze tego nicku nie znalazlem.
 
Do góry