Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wrzucie jakies zrzuty z rankingow, niech zobacze co mnie ominelo.
 

DeletedUser30486

Guest
Jup
 

Załączniki

  • top pla.png
    top pla.png
    180,3 KB · Wyświetlenia: 61
  • top soj.png
    top soj.png
    177,8 KB · Wyświetlenia: 59
  • top woj.png
    top woj.png
    171,2 KB · Wyświetlenia: 60

DeletedUser2329

Guest
Tutaj więcej błyszczenia forumowych gwiazdek niż info o sytuacji na świecie..
 

DeletedUser

Guest
Maniek ja juz nie grywam od kad "(juz Zone)" poznalem na grepo :D tak tylko sie zalogowalem na forum bo mi sie haslo po letach przypomnialo, moze jeszcze kiedys popykam jak mnie najdzie ochota, powodzwnia wszytkim .
 

DeletedUser3480

Guest
Maniek ja juz nie grywam od kad "(juz Zone)" poznalem na grepo :D tak tylko sie zalogowalem na forum bo mi sie haslo po letach przypomnialo, moze jeszcze kiedys popykam jak mnie najdzie ochota, powodzwnia wszytkim .
no tak milosc wazniejsza. Pozdrow zonke
 

DeletedUser18813

Guest
Jak tam walki? Kto z kim trzyma ? Coś ciekawe czy nadal lekkie przepychanie ?
 
Ell ja ciebie nie rozumiem . W grepo umiesz grać - jesteś bardzo dobry, ale nie rozumiem, po co takimi tekstami sobie wrogów robisz. Czasem lepiej jest się ugryźć w język i nic nie powiedzieć jak masz takie teksty pisać. zawsze musisz coś skomentować i postawić na swoim pisząc gimnazjalnym językiem. ( Dobrze , że chociaż już nie tekstami w stylu " twoja stara.......") . I nie pisze tego przez zazłość , bo w gimnazjum różne rzeczy się mówiło i robiło , ale z czasem różnego rodzaju zachowania nie przystają. I już w twoim wieku czas wyjść mentalnie z gimbazy.
A sprawa wulgaryzmów ( tyczy się prawie każdego ) - pokazuję one jak rodzice wychowali swoje dziecko. Chyba, że tak ciągle do Ciebie mówią, że takich słów używasz no to współczuję. Jak ktoś używa takich słów to pokazuje tylko swoją kulturę. ( Wulgaryzmy są cenzurowane i są za nie bany nie bez przypadku) . Kiedyś ( w czasach między wojennych) wulgaryzmami posługiwał się Lumpenproletariat, element przestępczy- złodzieje , szmalcownicy, kryminaliści, mordercy itp
 

DeletedUser30547

Guest
Wulgaryzmami operowali czesto skamandryci w okresie miedzywojennym, teraz posluguje sie nimi ja (gdy trza) i lumpengimbariat. Slyszalam, ze pani Stasia tez przyklnela pod nosem.
Lubi ktos francusmka milosc?
Jezeli tak, zapraszam na serwer francuski.
Ale ja jestem ladna.
 

DeletedUser17350

Guest
Skad taki wniosek ? Jak znam naszego dyplomate to prawdopodobnir nie mamy zadnych zwiazkow ani z jedna ,ani z druga strona. My tu w dalszym ciagu jestesmy raczej dobrze bawiacymi sie obserwatorami. Smoczki nas wziely za wrogow, otoczyly to musielismy zareagowac, ale jakiejs wrogosci nawet do nich nie czujemy.
drugi raz już podkreślasz że to smoki były stroną która posyłała pierwsze ataki na pandy i że to my wybraliśmy Was jako wrogów - nic bardziej mylnego
wszyscy wiemy że oznakowanie Was jako wrogiego sojuszu było konsekwencją Waszych ataków a przede wszystkim Haszka
 
Ell ja ciebie nie rozumiem . W grepo umiesz grać - jesteś bardzo dobry, ale nie rozumiem, po co takimi tekstami sobie wrogów robisz. Czasem lepiej jest się ugryźć w język i nic nie powiedzieć jak masz takie teksty pisać. zawsze musisz coś skomentować i postawić na swoim pisząc gimnazjalnym językiem. ( Dobrze , że chociaż już nie tekstami w stylu " twoja stara.......") . I nie pisze tego przez zazłość , bo w gimnazjum różne rzeczy się mówiło i robiło , ale z czasem różnego rodzaju zachowania nie przystają. I już w twoim wieku czas wyjść mentalnie z gimbazy.
A sprawa wulgaryzmów ( tyczy się prawie każdego ) - pokazuję one jak rodzice wychowali swoje dziecko. Chyba, że tak ciągle do Ciebie mówią, że takich słów używasz no to współczuję. Jak ktoś używa takich słów to pokazuje tylko swoją kulturę. ( Wulgaryzmy są cenzurowane i są za nie bany nie bez przypadku) . Kiedyś ( w czasach między wojennych) wulgaryzmami posługiwał się Lumpenproletariat, element przestępczy- złodzieje , szmalcownicy, kryminaliści, mordercy itp
Woda zycia nie masz i komentujesz mnie?
xCasanti jest moim wrogiem od Oroposu jak stracil miasto na początku świata ze swoim kolegą co dostali łomot na jedną akcje, a ten potem by pokazać ze jest lepszy nie chcial przyjąc mnie na Parosie do sojuszu i stracili juz 15 miast na moich podbojach a ci dalej nie potrafią nic tam zrobic.
Piszesz bzdury bo nie piszę wulgaryzmów, dawno bym bana dostal.
Nie rób ze mnie jakiegoś lumpenproletariata bo prawdopodobnie nie wiesz do czego to się odnosi.
 
O wulgaryzmach mówiłem ogólnie a nie konkretnie o Tobie. Napisałem, że tyczy się prawie każdego, nie chodziło mi konkretnie o Ciebie tylko ogólnie. Dlatego też zacząłem od nowego akapitu.
A na FO za wylgaryzmy są bany. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
drugi raz już podkreślasz że to smoki były stroną która posyłała pierwsze ataki na pandy i że to my wybraliśmy Was jako wrogów - nic bardziej mylnego
wszyscy wiemy że oznakowanie Was jako wrogiego sojuszu było konsekwencją Waszych ataków a przede wszystkim Haszka
Haszek sie z Wami pojedynkowal jeszcze nawet zanim do nas dolaczyl. Wystarczy cofnac sie o pare kartek wstecz. Ja pisalem o sojuszu i jego planach. Najpierw przylaczyliscie graczy z Piratow ktorzy byli za naszymi plecami odcinajac nam tym samym droge na M54, po czym tego dnia kiedy dokonalem tu pierwszego wpisu na ten temat o godzine 10:30 pokolorowaliscie nas na czerwono, zeby bylo smieszniej poinformowal nas o tym z duza satysfakcja jeden z Waszych graczy ( nie moj znajomy) . Mowiac szczerze dalej nie zamierzamy pchac sie w dol M55. Wcale nie znajduje satysfakcji w tym, ze los po raz kolejny postawil mnie w roli hamulcowego guzikowego sojuszu. Sprobujemy oczyscic sobie plecy , a potem sie zastanowimy co dalej. Moze jakas fuzje zrobimy, jak wszyscy. Jestesmy troche za malym sojuszem , by myslec powaznie o jakis dlugoterminowych celach.
 
Do góry