Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11073

Guest
Trzeba się lać i nie ma co płakać kto pierwszy zaczął. gmk po raz kolejny ustawiłeś się przeciwko guzikowi i nie sądzę, że po raz kolejny wyszło to przypadkowo.Za dużo tych przypadków w przypadkach :D
 

DeletedUser15821

Guest
przynajmniej jest ciekawie, na parosie bogowie wchodzili po łatwe wygranie świata i gdyby nie sojusz GMK i zygi, chociaz z całym szacunkiem dla zygi , to my im dalismy spokojny czas do rozwoju bijac sie już od poczatku z bogami dlatego za chwile moglo sie tak rozrosnać za naszymi plecami.
Gdyby nie ten sojusz pewnie Paros przez bogów zostałby łatwo zdobyty, a sojusz venatores powstał dokladnie na takich samych zasadach jak tutaj , aby sie dobrze bawić i nie być masówką :)
 

DeletedUser30486

Guest
o proszę, jak dobrze znasz sytuację Hordy, mamy się już zacząć bać ?

a czego można spodziewać się po sojku, który przyjmuję każdego, rekruter przeprowadza 2 minutową rekrutację z telefonu. Wioski na zadupiach, a połowa akademii to handlarze. Ci "lepsi" juz pouciekali, jak potracili pare wiosek.
 

DeletedUser11073

Guest
przynajmniej jest ciekawie, na parosie bogowie wchodzili po łatwe wygranie świata i gdyby nie sojusz GMK i zygi, chociaz z całym szacunkiem dla zygi , to my im dalismy spokojny czas do rozwoju bijac sie już od poczatku z bogami dlatego za chwile moglo sie tak rozrosnać za naszymi plecami.
Gdyby nie ten sojusz pewnie Paros przez bogów zostałby łatwo zdobyty, a sojusz venatores powstał dokladnie na takich samych zasadach jak tutaj , aby sie dobrze bawić i nie być masówką :)

Wyjąłeś mi to z ust.Gmk wszedł po raz kolejny pomóc zydze wygrać świat ot całe streszczenie.Dziwi się teraz,że po Parosie sojusz guzika jest negatywnie do niego nastawiony.Swoją droga utrzymywanie przez Gmk że jest przychylnie nastawiony do guzika jest co najmniej śmieszne
smiley_emoticons_hust.gif
 
a czego można spodziewać się po sojku, który przyjmuję każdego, rekruter przeprowadza 2 minutową rekrutację z telefonu. Wioski na zadupiach, a połowa akademii to handlarze. Ci "lepsi" juz pouciekali, jak potracili pare wiosek.


to pozostaje nam tylko pozazdrościć innym sojuszom,że u nich wszystko jest idealne.
 

DeletedUser15821

Guest
Wyjąłeś mi to z ust.Gmk wszedł po raz kolejny pomóc zydze wygrać świat ot całe streszczenie.Dziwi się teraz,że po Parosie sojusz guzika jest negatywnie do niego nastawiony.Swoją droga utrzymywanie przez Gmk że jest przychylnie nastawiony do guzika jest co najmniej śmieszne
smiley_emoticons_hust.gif

nie było zadnego układu z zygą od poczatku świata, to był przypadek że Venatores powstał,(chyba że sie myle ale grześ zaraz pewnie opisze sytuacje) byłem w masówce razem z xcoolem , nie chce skłamać czy ja pierwszy napisałem do grzesia czy on do mnie ale plan był tylko taki jak tutaj stworzenie kameralnego sojuszu do dobrej zabawy, jak powstał sojusz venatores bogów na świecie jeszcze nie było, byliśmy po prostu sojuszem anty masówkowym. ;) a że szybko wybiliśmy sie na pozycje lidera i gdyby nie bogowie to też nie mielibyśmy sie z kimś bić to powstały koalicje Venatores-za chwile bogowie - Boguś(nie pamietam nazwy plemienia)..
 

DeletedUser15806

Guest
Wyjąłeś mi to z ust.Gmk wszedł po raz kolejny pomóc zydze wygrać świat ot całe streszczenie.Dziwi się teraz,że po Parosie sojusz guzika jest negatywnie do niego nastawiony.Swoją droga utrzymywanie przez Gmk że jest przychylnie nastawiony do guzika jest co najmniej śmieszne
smiley_emoticons_hust.gif
Nie znasz moich relacji z Guzikiem. Nie wyciagaj wnioskow. To absolutny przypadek , ze znowu mu stanalem na drodze. Prywatnie sie bardzo szanujemy, a moze nawet lubimy. Z szeroko rozpostartymi ramionami przyjalbym go w sojuszu, a on pewnie mnie tez. Tak sie jakos Paros , jak i ten swiat ulozyl, ze jestesmy jakby po przeciwnych stronach. Ale.... to dopiero poczatek swiata. Nigdy nic nie wiadomo. Tak sobie gdybajac, skad wiecie, ze np Rencisci i MTS sie nie dogada ? Wtedy jaka alternatywe bedzie mial swiat ? Pewnie polaczenie sil Smokow, Pand i Za Chwile. Inaczej wszystkie 3 beda mialy pozamiatane. I niedawni wrogowie beda sie do siebir lasic :). Nie takie rzeczy ta gra widziala.
 

DeletedUser13253

Guest
Z okazji nowego roku,
Haszek życzy Wam abyście dotrzymali mu kroku.
Oczywiście to rzecz niemożliwa,
stąd sprawa dla Was drażliwa.
Tak to już niestety bywa,
gdy od Miszcza się obrywa.
Cóż ja na to poradzę,
może chociaż doradzę.
Nauczcie się wreszcie w to grać,
a nie na forum od rana bazgrać.
Żegna Was Haszek, Miszcz wspaniały,
i życzy aby miasta wam nie pleśniały.
Byście nie byli dalej Greposzrotami,
tylko jak ja ślicznotami.
 

DeletedUser11073

Guest
Nie znasz moich relacji z Guzikiem. Nie wyciagaj wnioskow. To absolutny przypadek , ze znowu mu stanalem na drodze. Prywatnie sie bardzo szanujemy, a moze nawet lubimy. Z szeroko rozpostartymi ramionami przyjalbym go w sojuszu, a on pewnie mnie tez. Tak sie jakos Paros , jak i ten swiat ulozyl, ze jestesmy jakby po przeciwnych stronach. Ale.... to dopiero poczatek swiata. Nigdy nic nie wiadomo. Tak sobie gdybajac, skad wiecie, ze np Rencisci i MTS sie nie dogada ? Wtedy jaka alternatywe bedzie mial swiat ? Pewnie polaczenie sil Smokow, Pand i Za Chwile. Inaczej wszystkie 3 beda mialy pozamiatane. I niedawni wrogowie beda sie do siebir lasic :). Nie takie rzeczy ta gra widziala.

Odpowiem ci tak można mieć setkę znajomych na grepo i kilku przyjaciół.Przyjaciel przeciwko przyjacielowi nie stanie nawet w wirtualnej grze a wasze relacje są oczywiście w moim odczuciu wyglądające na znajomość których ja Ty guzik ma setki
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odpowiem ci tak można mieć setkę znajomych na grepo i kilku przyjaciół.Przyjaciel przeciwko przyjacielowi nie stanie nawet w wirtualnej grze a wasze relacje są oczywiście w moim odczuciu wyglądające na znajomość których ja Ty guzik ma setki
smiley_emoticons_smilenew.gif
Chyba Ci sie jednak roznice miedzy rzeczywistoscia , a swiatem wirtualnym troche zatarly
 

DeletedUser30547

Guest
To wy tu realne wojny toczycie, ze przyjaciel kontra przyjaciel nie mozna? Bo ja myslalam, ze to gra, czesto gram z przyjaciolmi w rozne gry, gramy przeciw sobie i jest wspaniala zabawa.
Hera, koka, hasz, lsd, ta zabawa po nocach sie sni.
Zycze wszystkim udanej zabawy, haszkowi taniego kursu czestochowskich rymowanek, wiele, wiele swiezego powietrza w przyszlym roku, bo tu swiat z nog na glowe przestawiony...
Mojemu przyszlemu chlopakokowi gretskemu zycze, by wreszcie kupil wymarzona koszule flanelowa w krate.
Na wszelkie niesnaski najlepsze jest piekno, czlowiek niemiejac z zachwytu, zapomina o bolaczkach tego swiata.
Boze jaka ja jestem piekna.
 

DeletedUser23986

Guest
Przyjemnego szumu w głowie,
Wygodnego miejsca w rowie,
No i może jeszcze potem,
Spokojnego snu pod płotem.
A na każdym kroku, szczęścia w Nowym Roku!
 

DeletedUser15806

Guest
Nie wydaje mi się
smiley_emoticons_smilenew.gif
Ja z przyjaciółmi na grepo gram nie walczę
smiley_emoticons_smilenew.gif
A ja uwazam , ze to gra. I jesli ktos normalnie do tego podchodzi to na jednym swiecie moze z kims wspolpracowac, grac, a na innym powalczyc bez wrogosci , nienawisci itp. Po prostu zdrowa rywalizacja. Z Toba tez gralem, teraz rywalizuje, a na nastepnym swiecie znowu z przyjemnoscia zagram. Zreszta jak juz wczesniej napisalem, na tym wspolna gra tez jeszcze nie jest wykluczona.
 

DeletedUser30085

Guest
Z okazji nowego roku,
Haszek życzy Wam abyście dotrzymali mu kroku.
Oczywiście to rzecz niemożliwa,
stąd sprawa dla Was drażliwa.
Tak to już niestety bywa,
gdy od Miszcza się obrywa.
Cóż ja na to poradzę,
może chociaż doradzę.
Nauczcie się wreszcie w to grać,
a nie na forum od rana bazgrać.
Żegna Was Haszek, Miszcz wspaniały,
i życzy aby miasta wam nie pleśniały.
Byście nie byli dalej Greposzrotami,
tylko jak ja ślicznotami.

jak będziesz grał bez złota i utrzymasz taki poziom to wtedy przyznam ci rangę MISZCZA
 

DeletedUser29990

Guest
Szampana piccolo,
Brokatu na czoło,
Uśmiechu na twarzy,
Szampańskiej zabawy,
Życzeń serdecznych,
Wspomnień najlepszych oraz braku kaca kiedy w Nowym Roku pamięć wraca...
 
Do góry