Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
przynajmniej jest ciekawie, na parosie bogowie wchodzili po łatwe wygranie świata i gdyby nie sojusz GMK i zygi, chociaz z całym szacunkiem dla zygi , to my im dalismy spokojny czas do rozwoju bijac sie już od poczatku z bogami dlatego za chwile moglo sie tak rozrosnać za naszymi plecami.
Gdyby nie ten sojusz pewnie Paros przez bogów zostałby łatwo zdobyty, a sojusz venatores powstał dokladnie na takich samych zasadach jak tutaj , aby sie dobrze bawić i nie być masówką :)

potwierdzam, daliscie nam czas potrzebny na zrobienie konkretnego zaplecza i chwała Wam za to po dziś dzień:D
 

DeletedUser29560

Guest
"Gdybym był bogaczem.."
już dziś rzuciłabym każdą pasjonującą grę i pojechałabym ze swoim kochanym małżonkiem wdychać to, co jest najcenniejsze o tej porze roku nad morzem, czyli jod:))
PS Większość tutejszych "intelygentów" nie dałaby rady skończyć podstawówki normalnym trybem, o maturze nawet nie wspomnę ;)
 

DeletedUser29560

Guest
Uhm...:)))
Sporo tu intelektualnych miernot, które szczodrze zasilając konta InnoGames, próbują udowodnić grepolisowemu światu swoją wartość
tuczen.gif
 

DeletedUser30547

Guest
Nie wiem co to jest to intele czy jak to sie tam pisze, ale jetem ladna i nie musze wiedziec.
Ale mi szumi w kapuscie...
 

DeletedUser30085

Guest
"Gdybym był bogaczem.."
już dziś rzuciłabym każdą pasjonującą grę i pojechałabym ze swoim kochanym małżonkiem wdychać to, co jest najcenniejsze o tej porze roku nad morzem, czyli jod:))
PS Większość tutejszych "intelygentów" nie dałaby rady skończyć podstawówki normalnym trybem, o maturze nawet nie wspomnę ;)
fajne marzenie tylko dziś nie ma już czystego jodu a masa innych szkodliwych związków
 

DeletedUser30547

Guest
Poszlam po ten, no, rozum do glowy i juz wiem. Westa zostaniemy przyjaciolkami, ja bede na reprywatyzowac wizualnie (zeby nie bylo, ze nic nie wiem), znaczy bede wygladala, a ty bedziesz gadala...
Zawojujemy cala galerie.
 

DeletedUser29560

Guest
Się napracowałam jak nie wiem co, ale mam śliczniutki prezent noworoczny dla grepolisowych "szwejków":
 

DeletedUser15613

Guest
Woda zycia nie masz i komentujesz mnie?
xCasanti jest moim wrogiem od Oroposu jak stracil miasto na początku świata ze swoim kolegą co dostali łomot na jedną akcje, a ten potem by pokazać ze jest lepszy nie chcial przyjąc mnie na Parosie do sojuszu i stracili juz 15 miast na moich podbojach a ci dalej nie potrafią nic tam zrobic.
Piszesz bzdury bo nie piszę wulgaryzmów, dawno bym bana dostal.
Nie rób ze mnie jakiegoś lumpenproletariata bo prawdopodobnie nie wiesz do czego to się odnosi.

No no dobre bajeczki :) Grałem na Oroposie z xCoolem i oboje walnęliśmy szaraka ponieważ nie miał czasu na grę. Jego ktoś tam zaatakował z raz czy dwa a mnie nawet nikt nie zdążył zaatakować..
Jak grałem na Parosie to nawet miasta z kolonem nie miałeś bo chyba główne straciłeś a teraz to pewnie podbijasz te szaraki po KMS czy nie aktywnych ponieważ tam już nikt prawie nie gra.

Ciekawie ludzi dodajesz do listy wrogów ponieważ ja cię traktuję bardziej jak bardzo chamskiego komara...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No no dobre bajeczki :) Grałem na Oroposie z xCoolem i oboje walnęliśmy szaraka ponieważ nie miał czasu na grę. Jego ktoś tam zaatakował z raz czy dwa a mnie nawet nikt nie zdążył zaatakować..
Jak grałem na Parosie to nawet miasta z kolonem nie miałeś bo chyba główne straciłeś a teraz to pewnie podbijasz te szaraki po KMS czy nie aktywnych ponieważ tam już nikt prawie nie gra.

Ciekawie ludzi dodajesz do listy wrogów ponieważ ja cię traktuję bardziej jak bardzo chamskiego komara...
Szaraki walnales z tym twoim kolegą jak juz siedzial u was klocus haha to wiesz co nie rób z siebie pajaca większego niż jestes.
Zadnego miasta nie stracilem, jedynie 2 paliki po 1100pkt okolo bo szkoda bylo wojska na nie.
Twoi gracze wsadzaja deffa i po 2k birem do miast bo się boja ze im wioche przejme, kilka szarakow przejąłem masz racje, ale to od was uciekaja na urlop a nie ja po tych atakach.
 

DeletedUser15613

Guest
Człowieku przecież na Parosie już nikt nie gra XD

A ty nie nazywaj wrogiem osoby na którą nawet jednego ataku nie wysłałeś ponieważ jeszcze się poczuje jak jakiś Haszek wróg Publiczny nr1.
 

DeletedUser15806

Guest
Szaraki walnales z tym twoim kolegą jak juz siedzial u was klocus haha to wiesz co nie rób z siebie pajaca większego niż jestes.
Zadnego miasta nie stracilem, jedynie 2 paliki po 1100pkt okolo bo szkoda bylo wojska na nie.
Twoi gracze wsadzaja deffa i po 2k birem do miast bo się boja ze im wioche przejme, kilka szarakow przejąłem masz racje, ale to od was uciekaja na urlop a nie ja po tych atakach.
Hmm. Proponuje sie obudzic. Paros sie skonczyl chyba z pol roku temu. :)
 

DeletedUser29990

Guest
Skończył się tuż po tym jak Za chwilę... ogarnęło cuda.
 

DeletedUser22529

Guest
Ale wiecie o tym, że szybciej takie indywidua zamilkną jeśli zaczniecie ich ignorować, zamiast ciągle im odpisywać i ich nakręcać?
 
Do góry