Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
dyplomata jednego z najlepszych i największych sojuszy na serwerze pyta na forum ogólnym co się ciekawego dzieje na świecie ?
profesor Bartoszewski kiedyś użył świetnego, dziś już słynnego okreśenia na dyplomatów nie mających pojęcia o niczym - dyplomatołki
 

DeletedUser15821

Guest
nuda, krokodyl odrzucił pare propozycji paktów zebysmy sie nie nudzili i to wszystko.
 
jak będziesz grał bez złota i utrzymasz taki poziom to wtedy przyznam ci rangę MISZCZA

przypomina mi się film Woody Allena "Tajemnica morderstwa na Manchatanie" z roku 1993:
( cytat będzie z pamięci )
Woody Allen do swojej żony /partnerki o jakimś tam jej znajomym:
- a gdyby tak zabrać mu tu te jego wysokie obcasy, tę jego opaleniznę, te jego mięśnie, te jego drogie ciuchy, to co by wtedy z niego zostało?
Ona:
- no jak to co, zostałbyś Ty
 

DeletedUser28285

Guest
No to hej :p

Widzę, że zdecydowałeś się zagrać tutaj ;)

Ano :). Grać to mi tak średnio się chciało. Ale ludzi moc Znajomych, więc... Tylko nie bić proszę
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
.
 

DeletedUser28285

Guest
...łooooooo bartszewski, też sobie znalazłeś punkt odniesienia.. ...mówił też, że od szwaba bardziej bał się Polaka... ...jak to konfitura - dużo gadał...
 

DeletedUser2329

Guest
gredsky czy jak Tobie tam.. jaki dyplomata? jaki największy itp itd?
 

DeletedUser4218

Guest
Ano :). Grać to mi tak średnio się chciało. Ale ludzi moc Znajomych, więc... Tylko nie bić proszę
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
.

Kto kogo w naszych relacjach bił? :D

Dobra wsadzę sobie zeszyt w spodnie na tyłek, jak za dawnych starych czasów jak rodzice wracali z wywiadówki :D
 

DeletedUser29990

Guest
Bardzo ciekawy świat. W TOP 10 same dobre ekipy się pojawiły :cool: Na każdym morzu ciekawe wojenki się szykują. Najpierw podwórko potem wychodzimy na miasto :cool: Chyba że na podwórku komuś podwinie się noga to przez płot nie przejdzie :confused:
 

DeletedUser4218

Guest
Bardzo ciekawy świat. W TOP 10 same dobre ekipy się pojawiły :cool: Na każdym morzu ciekawe wojenki się szykują. Najpierw podwórko potem wychodzimy na miasto :cool: Chyba że na podwórku komuś podwinie się noga to przez płot nie przejdzie :confused:

Ty to serio nie wiesz co się dzieje na świecie :D
 
Człowieku przecież na Parosie już nikt nie gra XD

A ty nie nazywaj wrogiem osoby na którą nawet jednego ataku nie wysłałeś ponieważ jeszcze się poczuje jak jakiś Haszek wróg Publiczny nr1.
Dziś w nocy obudził mnie z KMS ten dziadzia o 3 i 5 nad ranem :) Tak , że pozdro.... sobie powiadomienia z Parosa wyłączam.
 

DeletedUser15613

Guest
Gmart słyszałem że jak zapraszaliście graczy do siebie to ich kusiliście tą piosenką:

Więc chodź pomaluj mi mapę na żółtooo i na niebieskooo!
Dexu coverował podobno dla Haszka ponieważ ta wersja go nie przekonywała :D

Wybaczcie tak jakoś mi się ta piosenka skojarzyła z tym marudzeniem ze strony Smoków i reszty forumowiczów.
 

DeletedUser15806

Guest
Kazdy srodek dobry. A rekrutacja to u nas raczej slaba. Co nie jest dziwne skoro ja za nia odpowiadam.Tyle czasu juz istniejemy i ledwo 30 graczy udalo sie namowic do wspolnej gry ;)
 
Do góry