Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18190

Guest
To się porobiło na tym świecie.. Pozdrawiam EliaSS, który kolejny świat gra pod siebie. Mam nadzieję, że szybciutko zakończysz przygodę tutaj. Przeciez jedna koronka zdobyta przez krętactwa i brak honoru Ci wystarczy. Ciesz się, że Gmart bierze wszystko do siebie :cool:
 

DeletedUser3480

Guest
dajcie jakies swieze info ktora masówka jest top-1 ?
ktory zlotnik top-1?
 

DeletedUser30242

Guest
Jak widze po statystykach grupa która niedawno była Eko liderem + coś tam w wojownikami chyba 3 straciła za weekend blisko 25 miast o_O a jeszcze dwie nie skonczyl
 

DeletedUser27944

Guest
Top 1 to lamy ;-)
A złotnik - myślałem że Haszek, ale on za chytry na głupie szastanie
Banokles jak rozbierze miasto za golda do zera jak nie będzie szans obrony to nazwę drugim Loczkiem - zero złośliwości ;-)
Trzeba na grepo takich graczy jak w mitologi herosów, nadaje to smaczek tej grze...
 

DeletedUser15821

Guest
robson podac ci chusteczke? czy chcesz sie jeszcze bardziej wypłakać ?
 

DeletedUser15821

Guest
a kto ? zauwazyłem że grześ jest zawsze ten zły, niedobry, zawsze jak sie postawi, powtarza sie sytuacja z parosa, jakos nie widzę żeby ktoś z nas płakał na forum na te cała sytacje, jakis manfred , ktory nawet nie gra na tym świecie wylewa swoje zale i własnie TY!
Gdyby własnie nie taka sytuacja to ten świat z nudów by umrał..
 

DeletedUser3480

Guest

nie jakiś manfred tylko Manfred :)
I nie płakał a podjudzał całą atmosferę żeby nie było za łatwo :)
A czy nie gra czy gra no cóż Ty na pewno o tym nie wiesz.

a co do tego kto jest zły - zawsze i wszędzie złymi są Ci najlepsi :) takie życie mistrza trzeba z tym żyć.
 
Kazdy srodek dobry. A rekrutacja to u nas raczej slaba. Co nie jest dziwne skoro ja za nia odpowiadam.Tyle czasu juz istniejemy i ledwo 30 graczy udalo sie namowic do wspolnej gry ;)
zapro.jpg


ty tak serio mi coś wmawiasz, czy chciałeś tylko zaistnieć na tym forum

Kozacy coś grają ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Podejrzewam , ze akurat Wy dwaj to byscie w grze sie super dogadywali.

nie wątpię i akurat wiem, że sekka to dobry grajek, choć chyba razem nigdy nie mieliśmy okazji grać. A swoją drogą, to ja już nie gram tak jak kiedyś, nie chce mi się, a i z czasem nie ma lekko, więc tak tylko na spokojnie sobie biremki klepie i wyzywam na forum w sojuszu co by się nikt nie opierdzielał


Kozacy coś grają ?

a nie wiem, z kozakami to ostatnio grałem na akcjum hehe fajne czasy
 

DeletedUser15821

Guest
jezeli dobrze Cie pamietam to grałeś swego czasu w sojuszu roma,nie powiem ci na ktorym swiecie ale byli jedna z najlepszych ekip na swiecie, pamiętam twoj nick,to były czasy jeszcze żabki miałem też swoja ekipe na świecie i dogadywałem z wami pakt przez TS :D to było zaraz jakos po swiecie bizancjum.
 

DeletedUser15806

Guest
Tez tak mysle. Ale na Bizie gdy Ty juz konczyles kariere w VINI , Sekka gral ze mna w Venatores
 

DeletedUser15806

Guest
nie jakiś manfred tylko Manfred :)
I nie płakał a podjudzał całą atmosferę żeby nie było za łatwo :)
A czy nie gra czy gra no cóż Ty na pewno o tym nie wiesz.

a co do tego kto jest zły - zawsze i wszędzie złymi są Ci najlepsi :) takie życie mistrza trzeba z tym żyć.
Ja juz Manius nie jestem najlepszy. Wypalilem sie. Do tego czasu mniej niz kiedys. Czyli na nas nie masz co podjudzac :)
 

DeletedUser28285

Guest
A kiedy Byłeś
smiley_emoticons_panik4.gif
? Śmiechawa, jak ładujesz ,,wypłatę w konto" i piszesz o umiejętnościach - sporo tego. Umówmy się, to nie szachy. Jest ograniczona ilość patentów i po rozegraniu kilku światów (jeśli grałeś z Kimś życzliwym) to większość z nas ma podobny poziom. Decydująca jest wytrwałość i zaangażowanie, czyli kto jaki c h a r a k t e r n y jest + c z a s poświęcony na grę - moim zdaniem to jest kluczem, jeżeli już chcemy szukać ,,najlepszego" (+zdolności interpersonalne [przyp.: to też cechy charakteru] np. u dyplomatów, założycieli, et cetera). Nie ,,piję" tu do Dziadka, tylko ogólnie... ...zamiast ,,wozić się" nieustannie n.t. umiejętności, wyśmiewać innych, lepiej Ich u c z y ć... - im więcej ogarniętych Nowych, tym ciekawsze będę kolejne światy...
 

DeletedUser18469

Guest
Nowy
A kiedy Byłeś
smiley_emoticons_panik4.gif
? Śmiechawa, jak ładujesz ,,wypłatę w konto" i piszesz o umiejętnościach - sporo tego. Umówmy się, to nie szachy.
czy był najlepszy nie wiem napewno bardzo dobry .Charakter jak mówisz jest wazny najbardziej ale jak masz Charakter i złoto to nie raz cofniesz sie dwa morza po beckach i zrobisz kontrę z tym że samo złoto ci nic nie da trza miec charakter po takim łomocie :)kto był widział wie .Nikogo tu nie chwale ale ogólnie mówi sie złotnik pogra miesiąc dwa i finisz jak mówiśz tak czesto jest ale dziadkowi charakteru nie odmówie jesli ty tak to jestes twardziel na grepo
 
Do góry