Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29529

Guest
gram od początku. znam tu prawie wszystkich noobków :) dajmy propozycję dla inno aby stworzyli świat dla bohaterów. inny niż sami wymyśli. niech to będzie świat na którym zalogują sie nicki co mają co najmniej 4 lata. dla stałych bywalców.
 

DeletedUser24113

Guest
gram od początku. znam tu prawie wszystkich noobków :) dajmy propozycję dla inno aby stworzyli świat dla bohaterów. inny niż sami wymyśli. niech to będzie świat na którym zalogują sie nicki co mają co najmniej 4 lata. dla stałych bywalców.
kurde niby ortgrafie ci porawia , niby strategie opracuja ale nie sa wstanie zrozumiec ze nie ma w grepo pro graczy ostanim ktory probowal byl tuchaj na alegro ale sie nie udało
 

DeletedUser29529

Guest
najgorsze jest to, że jestem w top 1 sojuszy świata. mam predyspozycje itp. przeglądam forum i nie ma tego co było kiedyś. nie ma zdjęć sojuszników. nie ma pijackich rozmów na poziomie jakie były choćby w uchodźcach, co by daleko nie sięgać. nie ma przywódcy z jajem. nie będę siedział godzinami aby zrobić dobre synchro dla pandy. to robiłem dla legionu, kostuchy czy MDG. czy naprawdę brak pomysłu na nowy świeży sojusz? czy ta gra jest w fazie agoni? czy modek misio to ten misiek, którego znamy?
 

DeletedUser24113

Guest
najgorsze jest to, że jestem w top 1 sojuszy świata. mam predyspozycje itp. przeglądam forum i nie ma tego co było kiedyś. nie ma zdjęć sojuszników. nie ma pijackich rozmów na poziomie jakie były choćby w uchodźcach, co by daleko nie sięgać. nie ma przywódcy z jajem. nie będę siedział godzinami aby zrobić dobre synchro dla pandy. to robiłem dla legionu, kostuchy czy MDG. czy naprawdę brak pomysłu na nowy świeży sojusz? czy ta gra jest w fazie agoni? czy modek misio to ten misiek, którego znamy?
o ty mdg-usie, beka bo tu doszlo do małej schizofremi w siecie gier , ktos kto wydał kase na gre uwaza sie za pro playera a nie kuma tego ze to gra musi mu zaplacic aby grał i nie 1000 monet aby był pro
 

DeletedUser29529

Guest
nie mogę Ciebie pijaku zacytować. jakiś problem z programem. mówisz, że tuchaj był prawdziwym graczem? może przed tym światem gdzie zazłocił.. ale to inna historia. prawdziwi gracze grepo to:
1. manfred
2. adaśko
3. turek
4. khumo
6. człowiek lasu
7. wredniak
8. pp1001
9. ptaku
10. guzitso
 

DeletedUser24113

Guest
o wlasnie dzieki wiwiorowi mi sie przypomnialo, sam topek na swiecie calvert czy wczesniej muadib wysmiał pro graczy w grepolis, nie ma czegos takiego
 

DeletedUser24113

Guest
nie mogę Ciebie pijaku zacytować. jakiś problem z programem. mówisz, że tuchaj był prawdziwym graczem? może przed tym światem gdzie zazłocił.. ale to inna historia. prawdziwi gracze grepo to:
1. manfred
2. adaśko
3. turek
4. khumo
6. człowiek lasu
7. wredniak
8. pp1001
9. ptaku
10. guzitso
 

DeletedUser24113

Guest
manfred i adasko to nie wiem nie wypowiadam sie, ale turek nie moze byc nr 3 wszechczasow skoro na jednym swiecie w jednym sojuszu juz mial dwochlepszych graczy czyli calverta vel muadib i laxie , a na swiecie byl jesz\cze tuchaj gulipaj czy karaib ktory turkowi pate miast zabrał , turek dobry ale top 20 wszechswiatów sie nie miesci
 

DeletedUser29529

Guest
[ciach] gdyby nie tacy gracze jak turek, maniek czy adaśko to ta gra nie miałaby swojej historii. kto gar na obecnym świecie? tylko mańka dojrzałem jako cenzurę. znając jego to tylko sobie pogrywa. w gestii inno jest dać świat na którym zmierzyliby się wszyscy. bez skracania rekrutacji i budowy. reszta premium niech zostanie. prędkość 4 i lecimy! nicki tylko 4 lata i wyżej. zapełnimy cały serwer. co Wy na to?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29529

Guest
denaturowaty. lansujesz tuchaja a ja ci tego goscia w jednym zdaniu podsumuję. takich artystów jak Manfred Adaśko czy Turek to mi zabraknie papieru a4. tuchaj zabłysnął na skalę światową kiedy to z dwuosobowego sojuszu stał się bardzo dużym sojuszem. rozwali sojusz mmm, który był średnim. tuchaj był gościem który zasłynął z tego że jest w stanie odbudować zagrodę ogni w dobę. ja z nim nie raz pisałem. facet inteligentny itd. renoma. ale poniżej top 10:)
wredniak gdzie jesteś?
lasu gdzie jesteś?
Artur. czy Ty to widzisz? gdzie moje MDG?
 

DeletedUser24113

Guest
a napiszę nawet więcej bo penie misiek śpi. gdyby nie tacy gracze jak turek, maniek czy adaśko to ta gra nie miałaby swojej historii. kto gar na obecnym świecie? tylko mańka dojrzałem jako cenzurę. znając jego to tylko sobie pogrywa. w gestii inno jest dać świat na którym zmierzyliby się wszyscy. bez skracania rekrutacji i budowy. reszta premium niech zostanie. prędkość 4 i lecimy! nicki tylko 4 lata i wyżej. zapełnimy cały serwer. co Wy na to?
jak wyzezej maniek i adasko to nie moja bajka, a turek przeciwko ktoremu grałem poł roku to był nr 3 w mdg a na całym swiecie moze top 8 a wchechcasow to moze top 30
 

DeletedUser29529

Guest
denaturowaty. Turek stworzył MDG. a MDG to ja. złego słowa nie powiem. manfred ze swoją ekipą ropierdzieliłby świat w 3 maki. adaśko, no kuźwa nie grałem z nim. zawsze był z boku... ale był bardzo dobry, naprawdę bardzo dobry. rozwalił wszystkie moje synchra a było ich z 30. szacun. kimkolwiek jesteś. na nowym świecie mańkowi wstawiłem kilka poburzań... ale Tobie adaśko nigdy kolana nie wstawiłem. potrafiłeś sekundę po rowalić to co miałem. gratki.
 

DeletedUser24113

Guest
wcale tuchaja nie promuje tam zacni pseudo pro gracze na jego teamt sie wypowiadali wczesniej ja tylko dopowiedzialem co wiedzialem i czego bylem swiakiem, ale faktycznie zzzłocił nie ukrywał tego i robil z rzutu z ekranu jak to robic efektywnie
 

DeletedUser24406

Guest
Ja przepraszam najmocniej.Nie ten swiat.Nie ta bajka.
Z ta dyskusja
smiley_emoticons_lol.gif

Tu cytera jest.
 

DeletedUser29529

Guest
także denaror...kimkolwiek jesteś. nie grasz 6 lat. gówno wiesz o grze. masz problem z alkoholem. a gdybyś kiedykolwiek spotkał się z moją dziesiątką to płakałbyś jak ryś. ps. odpiszę tylko na PW. Adaśko nie pisz, Ciebie nie lubię.
 

DeletedUser24113

Guest
denaturowaty. Turek stworzył MDG. a MDG to ja. złego słowa nie powiem. manfred ze swoją ekipą ropierdzieliłby świat w 3 maki. adaśko, no kuźwa nie grałem z nim. zawsze był z boku... ale był bardzo dobry, naprawdę bardzo dobry. rozwalił wszystkie moje synchra a było ich z 30. szacun. kimkolwiek jesteś. na nowym świecie mańkowi wstawiłem kilka poburzań... ale Tobie adaśko nigdy kolana nie wstawiłem. potrafiłeś sekundę po rowalić to co miałem. gratki.
tak to jest z tym grepolis,turek grał w samych swoich na lambadzie ,przeciwko sojuszowi laxi i tam zostali pokonani ,kurwa inaczej sami swoi z turkiem pokonali sojusz laxii a na nowym swiecie turek z tym laxia i mudaibem tu akurat przypadek chyba stworzyli mdg
 

DeletedUser24113

Guest
także denaror...kimkolwiek jesteś. nie grasz 6 lat. gówno wiesz o grze. masz problem z alkoholem. a gdybyś kiedykolwiek spotkał się z moją dziesiątką to płakałbyś jak ryś. ps. odpiszę tylko na PW. Adaśko nie pisz, Ciebie nie lubię.
 

DeletedUser24113

Guest
oczywiscie ze nie gram 6 lat , nie jestem na tyle pojbenany zeby grac 10 lat non stop na kazdym swiecie
 

DeletedUser29529

Guest
tokat. pisz co chcesz. to dla ludzi.
ja mam tylko jedno pytanie. manfred... zakładasz sojusz? chcę u Ciebie grać. Mam dość cenzury, chcę manfreda. Maniek przeciw wszystkim. Co Wy na to? Jeżeli to za dużo mogę byś radnym. MAniek kontra reszta grepo?
 

DeletedUser24113

Guest
a poztym to nie ja zxaczolem te wsominik, tyko ze sisi nie robi pierogow
 
Do góry