Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
No. Chlopaki maja bardzo wybiorcza i mala wiedze. Jedno mnie nie dziwi. Gloryfikacja LA i MDG. Tak dziala ludzki umysl. To byly pierwsze sojusze na polskim grepo ktore dzialaly w sposob zoorganizowany. Potem bylo wiele podobnych, nawet lepszych, ale ich mozna nazwac prekursorami. Dlatego o nich sie pamieta. Co do Tuchajbeja to raczej meteor , niz gwiazda. Za krotko by oceniac i stawiac w szeregu z najlepszymi. Do tego chlopaki chyba nie wiedza, ze w czasach o ktorych pisza byli juz gracze ktorzy zagrode ogni stawiali w kilka godzin a nie raz na dobe. A teraz jest takich cala masa. Nie wspominajac o takich ktorzy moga to robic co 40 min, a tacy tez sa.

Było dużo małych sojuszy, bardzo dobrze zorganizowanych i grających agresywnie. Przez to, że było mało graczy ale doświadczonych, agresywnych i z dużym zapasem czasu takie większe sojusze po prostu zbierały łomot. Im większy sojusz tym większe prawdopodobieństwo słabszych ogniw które szybko są eliminowane. Ja osobiście wolałem grać w sojuszu 15-30 osobowym gdzie wszystkich znałem i na każdego można było liczyć w 200 %.
 

DeletedUser30582

Guest
El Gato, najlepszym graczem byl Bobek Nierobek, nawet jak nic nie robil, to nie robil za trzech.
Tego adasko , guzitso, manfreda i kowalika nie kojarze, grales gdzies z nimi, bo po odznace widze, ze jestes odznaczony.
A oni jedli slone paluszki podczas gry?
 

DeletedUser15806

Guest
Spokojnie, nie napiszę. Pogrywam dla lajtu tak jak mamut.


raczej w sekundę wejścia kolona, ale częściej broniłem kogoś niż siebie, bo na mnie raczej nikt kolonów nie puszczał, chyba na początku Aten ktoś próbował i później na retimno bobry. Przeważnie takich graczy jak z tej listy nikt nie atakował. Ja pamiętam czasy gdzie się nie dało skracać wojska złotem. Obecni złotnicy pewnie nawet by nie dali rady na takim świecie, myślę że szybko by polegli.
Tu sie z Toba nie zgodze. Wiekszosc obecnych zlotnikow, nie mowie o meteorach, to gracze ktorzy ten etap tez przeszli. I wtedy byli no-life. A teraz sie postarzeli, klikac sie nie chce. Apki powlaczali i skracaja by oszczedzic sobie czas w realnym zyciu. A ciagle moc sie bawic jak dzieci :)
 

DeletedUser13617

Guest
Jaki temad
smiley_emoticons_lol.gif

A już myślałem, że tak się mocno tu dzieje a to tylko emerytom i rencistom się nudzi i na wspominki zebrało
smiley_emoticons_lol.gif


A tak serio temat rozmowy fajny - załóżcie w Dyskusjach taki wątek - Aleja Sław albo Wspomnień Czar. Szkoda, żeby się to zgubiło w spamie światowym.
Ja już sobie ponotowałem co ważniejsze nicki i nazwy sojuszy. Będzie wiadomo podłogę wycierać na nowym świecie
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Ale żeście się chłopaki naprodukowali w pisaniu .... w przestrzeni 8 lat niemal grepo potraficie męczyć temat biednego tuchaja, teraz manfreda, ograniczyć wiedzę do kilku światów gdzie coś tam pokazali i ogólnego stwierdzenia że pro nie istnieje, bo to taki co mu grepo płacić powinno za grę... siedzę, czytam i ryję ze śmiechu... :D

Po pierwsze grepo to nie jest gra na której się zarabia, bo inno nikomu nie płaci złotem za grę i nie będzie (a sprzedawcy surki się nie liczą, bo oni wchodzą na handel a nie grę).

Po drugie, pro gamer to ktoś kto ogarnia grę na najwyższym poziomie, i niezależnie od tego czy gra grubo złotem czy też nie, i niezależnie od sytuacji, potrafi się adaptować i grać na najwyższym poziomie będąc w czołówce świata. Takich graczy w tej grze można by wymienić naprawdę sporo na przestrzeni całej historii grepo, oczywiście są pro danych światów, i tacy którzy przewijają się przez niezliczone światy.

Wymienialiście tutaj kilki, więc można poprzypominać: Legreg (obecnie MG-34), Festin, Gwiazda Polarna, Jolantopolis, Lucestan, Kartalon, Szelma, Retryk, Ptaku, gmart, manfred, guzitso, adriankiller, Evelin, RailGun, Mirajane, Haszek, Loczek, mic22, Robson, huron, turek, wariorreaktywacja, gabat, wojtgen, virtual, diablica, wojog, redka, luzdelsur, Kulski, MajaTheBee, pamatama, kubachan, olsen, dominik, ABAnubis, anpu, itd itd itd można by jeszcze sporo wymieniać, tylko dnia by brakło

To ludzie którzy grę ogarniają na najwyższym poziomie i niezależnie od tego czy grają serio, czy też tylko klikają z nudy dla zabicia czasu, są cholernie ciężkimi przeciwnikami... wiedzą, doświadczeniem i opanowaniem gry zasługują na miano pro.

A nie jak ktoś tu opowiada głupoty, że ten kto miałby na tym zarabiać :p To nie CS:GO czy LoL i nie gra się tu w turniejach masterligowych jak np ekipa VirtusPro gdzie są grube pule nagród by na tym zarabiać.

Co do sojuszy, to Legion Ateński pod niezliczonymi nazwami na niezliczonych światach (zwykle jak był Manfred, adrian, evelin, redka to i spora część legionu też), MDG, La Cosa Nostra, Za chwilę, MTS, Ocenzurowani, BrygadaRR itd, też można by wymienić kilka ekip które na przestrzeni czasu stanowiły siłę danego świata

Piszesz o ocenzurowanych którzy zapłacili komuś żeby rozwiązał przeciwny sojusz który już miał wygraną w kieszeni po to żeby wygrać swiat? No jest co wspominać ekipa która stanowiła o sile danego świata dobre sobie^^
 

DeletedUser15216

Guest
Piszesz o ocenzurowanych którzy zapłacili komuś żeby rozwiązał przeciwny sojusz który już miał wygraną w kieszeni po to żeby wygrać swiat? No jest co wspominać ekipa która stanowiła o sile danego świata dobre sobie^^

Boziu ile to ja już teorii słyszałem na ten temat, włamali się na konto, mieli wtykę, założyciel grał pod nich, mieli kogoś w supporcie, teraz że zapłaciliśmy komuś za rozwiązanie sojuszu :p Tiaa przekupiliśmy założyciela bananami i świecidełkami :p Albo nie, wiem :p Wynajęliśmy do tego celu hakerów z Anonimous :p

A tak na poważnie, jeśli nie wiesz co się w tedy działo to nie gadaj głupot, a jeśli wiesz, to po co wymyślasz niestworzone historie ? BoS odstawiło nas, bo załatwili dla całej czołówki naszego sojuszu bany za nazwę sojuszu, 48h dodatkowego czasu na budowy cudów to było naprawdę sporo, byliśmy pogodzeni z tym że przegramy, bo w nieuczciwy sposób ktoś nas wyeliminował z gry... i na ostatniej prostej nagle okazało się że wam założyciel sojusz rozwiązał... podobno ktoś się mu na konto włamał jak było potem słychać w komentarzach na FO i wina spadła na nas, bo to wykorzystaliśmy... ale niestety nie miałem tak zdolnych hakerów w ekipie, by mogli zrobić takie cuda, inaczej o wiele wcześniej byśmy to wykorzystali bez takiej zabawy w kotka i myszkę... No ale wiadomo, jak się traci cuda w taki sposób to zawsze potem pozostaje rozgoryczenie....

A tak, Ocenzurowani stanowili o sile tego świata, obok BoS byliśmy najsilniejszą ekipą, i tak, laliśmy tam kogo chcieliśmy, dużo wcześniej przed fuzją ze Żniwiarzami ;) No ale cóż, jak komuś żal ekhm ściska to i mu przyznanie racji przez gardło nie przejdzie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No Adaśko Ty tam jeszcze w kronice jesteś. :) Jak Chcieliście zobaczyć walkę to Na Oroposie była Kronika vs reszta swiata. Część tego składu gra na Tebach. Kronika to na razie Jedyny duży Soj gdzie aktywność jest 200%
El Gato, najlepszym graczem byl Bobek Nierobek, nawet jak nic nie robil, to nie robil za trzech.
Tego adasko , guzitso, manfreda i kowalika nie kojarze, grales gdzies z nimi, bo po odznace widze, ze jestes odznaczony.
A oni jedli slone paluszki podczas gry?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
padłem . Czy El Gato grał kiedys razem z Adaśko?
smiley_emoticons_hust.gif
Jak to 1dna i ta sama osoba
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser30582

Guest
To nie pisz tu, bo wiesz, dziabna go za multi. Myslalem, ze El gato to Wegier polskiego pochodzenia, nie wiem dlaczego, ale tka na zdjeciu wyglada.
 
Tu sie z Toba nie zgodze. Wiekszosc obecnych zlotnikow, nie mowie o meteorach, to gracze ktorzy ten etap tez przeszli. I wtedy byli no-life. A teraz sie postarzeli, klikac sie nie chce. Apki powlaczali i skracaja by oszczedzic sobie czas w realnym zyciu. A ciagle moc sie bawic jak dzieci :)

Ja z Tobą też nie. Znam dużo złotników i do dziś nie potrafią idealnych cofek robić czy synchro. Oczywiście może kiedyś dojdą do takiej wprawy w tym jak w złoceniu.

To nie pisz tu, bo wiesz, dziabna go za multi. Myslalem, ze El gato to Wegier polskiego pochodzenia, nie wiem dlaczego, ale tka na zdjeciu wyglada.

Mogę pisać bo nie mam innego konta na forum.

No Adaśko Ty tam jeszcze w kronice jesteś. :) Jak Chcieliście zobaczyć walkę to Na Oroposie była Kronika vs reszta swiata. Część tego składu gra na Tebach. Kronika to na razie Jedyny duży Soj gdzie aktywność jest 200%

smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
padłem . Czy El Gato grał kiedys razem z Adaśko?
smiley_emoticons_hust.gif
Jak to 1dna i ta sama osoba
smiley_emoticons_lol.gif

Nie każdy to wie, na tym nicku grałem tylko na Kalidonie. ;P
Co do Kroniki to grałem z nimi 2 serwery, wcześniej grałem zawsze przeciwko i jak dla mnie to był najlepszy sojusz na starym systemie. Oropos jest w fazie zamknięcia.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15806

Guest
Ja z Tobą też nie. Znam dużo złotników i do dziś nie potrafią idealnych cofek robić czy synchro. Oczywiście może kiedyś dojdą do takiej wprawy w tym jak w złoceniu.



Mogę pisać bo nie mam innego konta na forum.



Nie każdy to wie, na tym nicku grałem tylko na Kalidonie. ;P
Co do Kroniki to grałem z nimi 2 serwery, wcześniej grałem zawsze przeciwko i jak dla mnie to był najlepszy sojusz na starym systemie. Oropos jest w fazie zamknięcia.
To jakies meteory ze starego systemu chyba. Starzy zlotnicy na starym juz nie graja bo ich dawno znudzil :)
 
Powiedz to loży seniorów, Rzesziemu i Madmartexowi, kot feliks ( doktor strange) też złocił . Masz jeszcze Adka i Andzikową. I nie zapominajmy O bogusiu
Nie każdy to wie, na tym nicku grałem tylko na Kalidonie. ;P
Co do Kroniki to grałem z nimi 2 serwery, wcześniej grałem zawsze przeciwko i jak dla mnie to był najlepszy sojusz na starym systemie. Oropos jest w fazie zamknięcia.
Na oroposie także. Ale nie kazdy musi to wiedzieć :p Teraz to wiele osób zmienia nicki( nowe konta) i tylko Ci co razem z nimi grali , albo słuchają opowiadań na TS to wiedzą kto jest kto
 

DeletedUser30582

Guest
Pogubilem sie El gato, to jak ty jestes adasko, to kim w koncu jest ten adasko?
Piszesz o adasko, a potem mowisz, ze jestes adasko. A ten adasko jest Czechem? Jak poprzestawiac literki i ujac - a - to wychodzi skoda.
Pewnie jakis kierowca. Skomplikowae to forum, nie wiadomo kto kim jest i o kim mowa.
A kolega gmkgmk, ma fabryke gumek?
 
Powiedz to loży seniorów, Rzesziemu i Madmartexowi, kot feliks ( doktor strange) też złocił . Masz jeszcze Adka i Andzikową. I nie zapominajmy O bogusiu

Na oroposie także. Ale nie kazdy musi to wiedzieć :p Teraz to wiele osób zmienia nicki( nowe konta) i tylko Ci co razem z nimi grali , albo słuchają opowiadań na TS to wiedzą kto jest kto

Na Oroposie na głównym koncie
https://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Oropos
oropos.jpg
 
towarzystwo wzajemnej adoracji czyli kółko różańcowe dokładnie wie kto pod jakim nickiem grał na jakim świecie, że zawsze na początku wszyscy grają przeciwko wszystkim, ale na końcu w grupie kolegów i koleżanych z innych światów spotykają się w zwycięskim sojuszu
ale wchodzi nowy gracz i nie wie, nie ma w tym niczego dziwnego ani żadnej beki
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser27944

Guest
Ja pierniczę... Kotek ma zakładki na różowo! hehe :D
Dyskusja o pro graczach zawęża się do popularności i "lubienia", a nie konkretnych zaletach. Dlatego nie chce mi się nawet pisać...
 

DeletedUser11134

Guest
towarzystwo wzajemnej adoracji czyli kółko różańcowe dokładnie wie kto pod jakim nickiem grał na jakim świecie, że zawsze na początku wszyscy grają przeciwko wszystkim, ale na końcu w grupie kolegów i koleżanych z innych światów spotykają się w zwycięskim sojuszu
ale wchodzi nowy gracz i nie wie, nie ma w tym niczego dziwnego ani żadnej beki
Ten nowy jest w lepszej sytuacji, bo coś go może zaskoczyć:)
 
ten nowy czerpie z tej gry przyjemność porównywalną z tą, którą czerpali ci starzy 7-8 lat temu, i której pozbawili się sami na swoje własne życzenie, bo lepiej grać od startu z ekypą, palikować skałki a potem nikt nam nie podskoczy, a w razie co to się zrobi jakieś roszady, kto chce grać to i tak będzie grać do końca świata a nawet o 1 dzień dłużej
 
Do góry