Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Tu nie ma nic do ukrycia, bierzemy aktywnych graczy z rejonow granicznych. M44/45/54/55. Na zadne z tych morz nie zamierzamy sie gdzies gleboko pchac. Ot, kropeczka na srodku. Takie mamy polozenie i nic na to nie poradzimy.

panie gmkgmk czy ta kropeczka to nie czasem kropeczka atramentu ?

72104767773417117645.png
 
to rozmazana kropeczka atramentu z utworu jana brzechwy pt akademia pana kleksa z roku 1946, mylona przez niektórych młodych wiekiem graczy ( którzy w roku 1946 jeszcze nie umieli czytać ) wspominających coś o kropeczce ale mających na myśli akademię pana kleksa film z roku 1983
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser30582

Guest
to rozmazana kropeczka atramentu z utworu jana brzechwy pt akademia pana kleksa z roku 1946, mylona przez niektórych młodych wiekiem graczy ( którzy w roku 1946 jeszcze nie umieli czytać ) wspominających coś o kropeczce ale mających na myśli akademię pana kleksa film z roku 1983

A ja dla odmiany zapisalem sie na kurs krojenia ziemniakow.

1946-ty to byl swietny rok na obieranie ziemniakow, obierales?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27944

Guest
Po pomniejszeniu mapki jak to ładnie wygląda, jak gwieździsta noc... Albo ośnieżona choinka :)
Pandy to jednak prawdziwi artyści...
W sumie jakby się uparł to tam pandę widzę, albo kocura na dwóch łapach, choć może to lis... - takie wróżenie z chmur

Oj Kocur, Kocur... - wydało się :)
 

DeletedUser30582

Guest
Gretsky, jestes Grekiem?
Masz tu piosenke gretsko-bulgarska.
 

DeletedUser30582

Guest
Fajowe to forum jest, pierwszy raz widze takie forum, na ktorym wystepuje tak duza ilosc najlepszych graczy.
I w dodatku mozna z wami porozmawiac jak ze zwyklym czlowiekiem, piosenek posluchac...
W innych grach ludzie sie kloca, a tutaj tak familijnie. Ten Wegier tez sympatyczny i wcale sie nie wstydzi...
 

DeletedUser18469

Guest
Ale żeście się chłopaki naprodukowali w pisaniu .... w przestrzeni 8 lat niemal grepo potraficie męczyć temat biednego tuchaja, teraz manfreda, ograniczyć wiedzę do kilku światów gdzie coś tam pokazali i ogólnego stwierdzenia że pro nie istnieje, bo to taki co mu grepo płacić powinno za grę... siedzę, czytam i ryję ze śmiechu... :D

hehe o tuchajbeju tak wspomniałem jakoś nie pamiętam powodu :).Słabo go znam ale na mnie zrobił bardzo duże wrażenie nie pakowaniem złota by pakowac tylko ekonomią i skutecznoscią gry choć moze był metorem. Nie skonczył tam gdzie nie którzy piszą grał duzo pózniej długo jako pierwszy w ataku a po banie powiedział że złotóweczki nie zabuli juz dla inno i był pierwszym obroncą pozniej pykając biremami dosc długo jak na meteory :)kto był wie tyle w temacie:)
 
Fajowe to forum jest, pierwszy raz widze takie forum, na ktorym wystepuje tak duza ilosc najlepszych graczy.
I w dodatku mozna z wami porozmawiac jak ze zwyklym czlowiekiem, piosenek posluchac...
W innych grach ludzie sie kloca, a tutaj tak familijnie. Ten Wegier tez sympatyczny i wcale sie nie wstydzi...

bo tutaj panie dzieju, na tym forum, spotkało się wielu ludzi, którzy coś w tej grze znaczą lub znaczyli kiedyś a równocześnie są po prostu Ludźmi na poziomie
drobne prztyczki, szpileczki są na poziomie takim, że obie strony się z nich śmieją i one muszą być i będą, ale bez grubego obrażania, wulgaryzmów itp
dobrze by było gdyby ten poziom tego forum utrzymał się do końca świata, albo i stanowiłby poprzeczkę dla forumów światów następnych
ps. żeby mi ktoś nie zarzucił że tu piszę pomimo tego że nie gram na tym świecie albo że gram albo nie chcę podać nicku ( kiedys na forum świata KOS spotkałem się z tym ), gram na tym że świecie, jestem bardzo maleńkich skromniutkim graczem (ale z szeroko otwartymi oczami) narożnika jednego z 4-ch centralnych mórz, po stracie miasta pierwszego w samym centrum świata, nick zorbagrek
 

DeletedUser15216

Guest
Temu o wiele przyjemniej się pisze i czyta :) Chociaż może dajmy biednemu Tuchajbejowi odejść już na zasłużoną emeryturę, bo biedny pewnie od kilku dni ma taką czkawkę i tak pieką go uszy, że jeszcze wpadnie tu sprawdzić kto mu tak kuper obrabia :p
 

DeletedUser30582

Guest
A ja mam trzy lajki, pochwale sie. Bez lajka to jak bez jajka na Wielkanoc. Ten Aligator tez bardzo sympatycznie pisze. I Misiek, w ogole duzo tu zwierzat.
 

DeletedUser27944

Guest
Jakbym był łasy to bym pozostał przy moim pierwszym nicku, a nie brnął w kilka/kilkanaście :) A tego i tak chyba mam już za długo...
Pamiętam po prostu czasy gdzie Mody próbowały walczyć z ludem za posty nie na "temat sytuacji na świecie", a bany leciały jak szalone - to było chore
A tu się luźno pisze i jest ok ;-) Misio widać potrafi zapanować nad ludem i nie przykręca za mocno śrubki
 

DeletedUser15806

Guest
Jakbym był łasy to bym pozostał przy moim pierwszym nicku, a nie brnął w kilka/kilkanaście :) A tego i tak chyba mam już za długo...
Pamiętam po prostu czasy gdzie Mody próbowały walczyć z ludem za posty nie na "temat sytuacji na świecie", a bany leciały jak szalone - to było chore
A tu się luźno pisze i jest ok ;-) Misio widać potrafi zapanować nad ludem i nie przykręca za mocno śrubki
Ja lubilem Alladyna, ten to mial niewyparzona gebe. ;).
 

DeletedUser27944

Guest
To była taka sama zabawa w jaką teraz bawi się Milord :) Tyle że forumowa
 

DeletedUser15965

Guest
Świat z nowym systemem razy dwa i widzę klasyka, gmart versus ekipa powiązana z mańkiem. Szkoda, ze w grudniu nie zajrzałem na to forum bo może bym coś tu pograł. Dyskusja o najlepszym graczu nie ma sensu bo różne jest zaangażowanie na poszczególnych światach, różnie też się światy układają i z różnymi graczami ma się okazję współdziałać. Do tego złoto i eventy. Ktoś tu wspomniał Kronikę jako o najlepszym sojuszu na starym systemie podboju, miałem okazję pograć z nimi trochę na tebach latem i zdecydowanie ekipy gmarta jakie miał na różnych światach z nowym systemem były lepsze a z kolei on sam uważał ekipy zebrane przez ludzi z Legionu Ateńskiego za lepsze od swoich. Jednak porównanie ekip też nie ma sensu bo nie jest wielką sztuką skupić w soju dużą ilość pro graczy z danego świata i dominować.
 
Do góry