Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15613

Guest
Ja tam nie znam Haszka po za tym forum lecz mam pare swoich wniosków.
Robi wokół siebie pewną otoczkę dziwnej osoby ale i tak nadal jestem zdania że to wszystko trochę na pokaz i częściowo to gra dla beki. Pozłocił trochę mocniej z początku ale widziałem lepszych od niego w tym i wydających o wiele więcej. Po za tym pewnie mieszka w Anglii i dla zwykłych ludzi płacących ojro to złoto nie jest takim wydatkiem jak w Polszy.

Robi was w balona a wy macie ciśnienie.
 

DeletedUser15965

Guest
Manfred zdaje się grał od początku do końca na Helarusie. Ale co do sympatii, cóż, mojej nie zjednał a grałem tam w Polskim Legionie na początku świata. Ego większe od Haszka choć może chodziło wtedy tylko o rozkręcenie atmosfery.
 

DeletedUser11134

Guest
a coś ty się tak tego manka uczepił, ewidentnie boli cię jego osoba, zapewne chciałbyś mieć takie grono adoratorów jak on, ale nigdy nie będzie ci to dane, bo raczej zdecydowana większość osób z którymi miałeś do czynienia zwyczajnie tobą gardzi, a jednak maniek potrafi sobie zjednać ludzi mimo iż nie przechwala się na lewo i prawo jaki to z niego top 1 we wszystkim. może pora wyciągnąć wnioski? jeszcze nie jest za późno, a nie czekaj, dla ciebie jest już za późno
Dzień dobry wszystkim:)
Ciekawie rozmawiacie, chociaż szkoda, że kolega od win zamilkł, wiele się można było dowiedzieć.
Ja nie gardzę Milordem. To miły człowiek i dobry gracz, w realu bezrobotny, dostanie trochę grosza z pośredniaka to gra w grepo i konwersuje. Książki czyta i zna różne wyrazy. Dalibyście spokój z tym hejtem na Haszka.
 

DeletedUser2329

Guest
Ja tam nie znam Haszka po za tym forum lecz mam pare swoich wniosków.
Robi wokół siebie pewną otoczkę dziwnej osoby ale i tak nadal jestem zdania że to wszystko trochę na pokaz i częściowo to gra dla beki. Pozłocił trochę mocniej z początku ale widziałem lepszych od niego w tym i wydających o wiele więcej. Po za tym pewnie mieszka w Anglii i dla zwykłych ludzi płacących ojro to złoto nie jest takim wydatkiem jak w Polszy.

Robi was w balona a wy macie ciśnienie.

też tak sądzę




Robson, dla niego jest zdecydowanie za wcześnie, jeszcze nikt nie odkrył jego choroby a jeżeli to się stanie to minie sporo czasu zanim ktoś opracuje terapie dla takich jak on i jeszcze więcej czasu zanim można będzie mu w końcu pomoc... raczej nie w tym życiu
smiley_emoticons_drunk.gif


Kolega też chyba wysokie ciśnienie ma.. więcej luzu
 

DeletedUser30582

Guest
Dlaczego tu wszyscy na jubilera mowia zlotnik i co to jest ta haszka?
 

DeletedUser15821

Guest
kto to jest ten maniek ? nie wiem czy banokles wiecej kasy tutaj juz nie włożył a haszka sie czepiacie, kreci z was beke a wy dalej tam przed monitorem swoje zale na forum wylewacie :D
 

DeletedUser24406

Guest
hini nie pisz tu!
prosze,skoro nie grasz!
Haszka moga bronic Ci z SiH co tu graja-jak to rozumieja!
manfred na cyterze-tego nie bylo,no nie bylo,by ktos nie gral i pisali o nim,zaplacil?
 

DeletedUser3480

Guest
Kto pamięta kiedy ostanio i na jakim serwerze, ten przemądrzały Mamutek grał? Grał od początku do końca, tworząc i kierując sojuszem. Data i serwer.
ta ja pamiętam kiedy ten mądrala grał ale była amatorka a wiec nie ma co wspominać
 

DeletedUser11134

Guest
hini nie pisz tu!
prosze,skoro nie grasz!
Haszka moga bronic Ci z SiH co tu graja-jak to rozumieja!
manfred na cyterze-tego nie bylo,no nie bylo,by ktos nie gral i pisali o nim,zaplacil?
Postaram się nie pisać, żebyś był szczęśliwszy. Haszka mam prawo bronić, gdyż jako jedyna spędziłam z nim noc w jego jednoosobowym sojuszu więc trochę go znam, ale fakt to nie było na tym serwerze. I nie było to SIH:)
Przepraszam Milordzie, już nie będę Cie bronić, bo Tokat się denerwuje, a nie chcę przeszkodzić mu w wygraniu świata.
 

DeletedUser15216

Guest
A między czasie, gdzieś w równoległy wszechświecie.... fajnie jest poczytać że na cytera gra przeszłość i historia :p Też lubię sobie czasem powspominać no ale bez jaj :p Tym bardziej że jakby nie patrzeć świat nie zamyka się do Smoków i Pand ;) Patrząc po tym jakie ekipy tutaj weszły i jak mocno obsadzone są czołowe sojusze tego świata (i to nie tylko top 2, ale w zasadzie można by powiedzieć całe top10) to trochę dziwne że dyskusja na forum zamyka się do Mańka i Haszka :p Bo naprawdę sporo graczy można by tutaj wymienić którzy zasłużyli na miana legend tej gry :p No ale co ja tam wiem, ja tylko taki tam nieistotny trybik w tej machinie :p
 

DeletedUser22529

Guest
Tsk, tsk, tokat. Nie wypada tak niegrzecznie niewiast wypraszać. Nawet jeśli czynią coś tak nagannego jak bronienie Haszka.
 

DeletedUser13617

Guest
Dawno nie było takiej beki na światowym. Nic o świecie - czysty spam
smiley_emoticons_lol.gif


I jeszcze Hini wygonili
smiley_emoticons_lol.gif


ps. też tu nie gram

ps.2 Haszek pije jabole z cebuli a innych to przezywa od biedaków

ps.3 Manfred tak długo nie grał, że puszcza ofy na wolnych bez ogni
 

DeletedUser13253

Guest
A co do lania miernot i udowadnianiu przed nimi kto jest miszczem dlaczego nie położysz kogoś swojego pokroju? Na przykład takiego Banoklessa
Imponujesz, ale tylko w słabym gronie

Trututu...
Favela 007 atakuje miasto Za mało złota (Banokless)
head.gif
[*]
283.gif
fair_wind3.png
longterm_attack_boost30.png
olympic_senses31.png
i.php
i.php
i.php

[|]
mida.gif


[|]
283.gif

[/*][*]
rluck.png
Szczęście: 13 %
rmorale.png
Morale: 100%
[town]574[/town]
[player]Zgrebol[/player]
[ally]Kung Fu Panda[/ally]
[|] 0
rwood.png
0

0
rstone.png
0

0
riron.png
0

0
rpopu.png
0

0
rfavor.png
0
[|]
[town]553[/town]
[player]Banokless[/player]
[ally]Smoczy Legion[/ally][/*]
foot.gif

dzisiaj o godz. 22:40:51
240.gif
Norka Krecika - Konwerter Raportów v1.18
 

DeletedUser26397

Guest
Czytając wypowiedzi Haszka,wydaje mi sie czasami,że siedzi on w zakładzie zamkniętym w pokoju bez klamek....
Przykre
 

DeletedUser13253

Guest
ta ja pamiętam kiedy ten mądrala grał ale była amatorka a wiec nie ma co wspominać

Na prawdę nikt nie pamięta gdzie nasz potentat grał od początku serwera, pod swoim nickiem, kierując sojuszem. Czyżby to był ten serwer sprzed 7 lat, kiedy w Grepolis grała garstka osób...

Czytając wypowiedzi Haszka,wydaje mi sie czasami,że siedzi on w zakładzie zamkniętym w pokoju bez klamek....
Przykre

Jedyny problem z klamkami mam w moim DB9, Brytole tak wykombinowali że umięśniony człowiek z 190 centymetrami ledwo co sięga do nich... Też mi jest z tego powodu przykro...
 
Do góry