Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30582

Guest
A umiesniony czlowiek wyglada tak:
To kiedys gralo mniej osob, to niewyobrazalne.
 

DeletedUser30582

Guest
Tajna bronia mamuta sa kobiety, a joko ze karnawal w pelni, nalezy jej uzywac do woli...
 

DeletedUser24113

Guest
Dawno nie było takiej beki na światowym. Nic o świecie - czysty spam
smiley_emoticons_lol.gif


I jeszcze Hini wygonili
smiley_emoticons_lol.gif


ps. też tu nie gram

ps.2 Haszek pije jabole z cebuli a innych to przezywa od biedaków

ps.3 Manfred tak długo nie grał, że puszcza ofy na wolnych bez ogni


100
 

DeletedUser24113

Guest
każdy tu wyzywa złotników że to zli ludzie itd, a ja własnie jestem im wdzięczny ponieważ wyleczyli tysiące graczy w tym mnie od grania w tą gre i dzięki nim już nie tracimy życia ani tam drobnych na doradców
 

DeletedUser15806

Guest
Na prawdę nikt nie pamięta gdzie nasz potentat grał od początku serwera, pod swoim nickiem, kierując sojuszem. Czyżby to był ten serwer sprzed 7 lat, kiedy w Grepolis grała garstka osób...



Jedyny problem z klamkami mam w moim DB9, Brytole tak wykombinowali że umięśniony człowiek z 190 centymetrami ledwo co sięga do nich... Też mi jest z tego powodu przykro...
O ile pamiec mnie nie myli to ostatnim swiatem gdzie Maniek zarzadzal sojuszem to byl Naksos i sojusz ONZ.
 

DeletedUser30582

Guest
Towarzystwo, jeszcze wiecej luzu, bo chyba nie wpadliscie posladkami na krzak agrestu.
Szeroki karnawalowy usmiech i zaraz polecimy Bachem.
Bach bach.
 

DeletedUser30582

Guest
O prawdziwy indianin, hanlujesz moze peyotlem?
Jak chcesz o sytuacji na swiecie, poczytaj forum z 2010, kropka w kropke to samo, jak zwykle zreszta.
Mial byc Bach, wiec bedzie.
Ty bach, on bach, ja bach, bedzie z tego bijatylka
Jasiek grabie, Krzys siekiera, a Wlodek motyka
Tak oto Sebastian wyszedl na spotkanie polskiej wsi.
 

DeletedUser15806

Guest
Gratuluję. Szczerze. To może teraz pora na wioskę powyżej 3k punktów? Już nie będę wymagać, żeby była broniona, bo to już chyba za wiele :)
Bronione tez traca. Mnie to juz sie ich bic nie chce bo co oni bici z dwoch stron, przez 4 sojusze maja zrobic. Ale niestety jestem tylko rekrutantem. Niewiele mam do gadania
 

DeletedUser22529

Guest
Ależ wiem, że wioski są tracone, przecież widzę co się dzieje u mnie w sojuszu. Moja wypowiedź dotyczyła jedynie Milorda i jego zdobyczy na Banoklessie, a akurat ta wczorajsza wioska była pierwszą ;)
 

DeletedUser15806

Guest
Ależ wiem, że wioski są tracone, przecież widzę co się dzieje u mnie w sojuszu. Moja wypowiedź dotyczyła jedynie Milorda i jego zdobyczy na Banoklessie, a akurat ta wczorajsza wioska była pierwszą ;)
Ja tam Haszka bronic nie zamierzam,robi show, wolno mu, po to tez jest FO. A to , ze akurat Banoklesa pierwsza to dla mnie bez znaczenia. Innych przejal kilka, w Banoklesa poprzedniej pomagal. A zreszta co to wiochy Banoklesa lepsze od innych ? Zlote kible maja , czy jak ? :).
 

DeletedUser22529

Guest
Ja tam Haszka bronic nie zamierzam,robi show, wolno mu, po to tez jest FO. A to , ze akurat Banoklesa pierwsza to dla mnie bez znaczenia. Innych przejal kilka, w Banoklesa poprzedniej pomagal. A zreszta co to wiochy Banoklesa lepsze od innych ? Zlote kible maja , czy jak ? :).

Nie mam pojęcia, nie sprawdzałem ;) Ale chodzi konkretnie o wioski Banoklessa, bo Haszek się chwalił cudzymi raportami z przejęcia wioski Bano, więc zasugerowałem by sam którąś zdobył :)
 

DeletedUser15806

Guest
Nie mam pojęcia, nie sprawdzałem ;) Ale chodzi konkretnie o wioski Banoklessa, bo Haszek się chwalił cudzymi raportami z przejęcia wioski Bano, więc zasugerowałem by sam którąś zdobył :)
No i zdobyl, a ze nie broniona, to juz nie jego wina;)
 

DeletedUser22529

Guest
Dlatego też gratulowałem :) Po prostu staram się ze wszystkich sił wspierać Mistrzunia w rozwoju i stawiam przed nim coraz bardziej ambitne cele ;)
 
Boziu ile to ja już teorii słyszałem na ten temat, włamali się na konto, mieli wtykę, założyciel grał pod nich, mieli kogoś w supporcie, teraz że zapłaciliśmy komuś za rozwiązanie sojuszu :p Tiaa przekupiliśmy założyciela bananami i świecidełkami :p Albo nie, wiem :p Wynajęliśmy do tego celu hakerów z Anonimous :p

A tak na poważnie, jeśli nie wiesz co się w tedy działo to nie gadaj głupot, a jeśli wiesz, to po co wymyślasz niestworzone historie ? BoS odstawiło nas, bo załatwili dla całej czołówki naszego sojuszu bany za nazwę sojuszu, 48h dodatkowego czasu na budowy cudów to było naprawdę sporo, byliśmy pogodzeni z tym że przegramy, bo w nieuczciwy sposób ktoś nas wyeliminował z gry... i na ostatniej prostej nagle okazało się że wam założyciel sojusz rozwiązał... podobno ktoś się mu na konto włamał jak było potem słychać w komentarzach na FO i wina spadła na nas, bo to wykorzystaliśmy... ale niestety nie miałem tak zdolnych hakerów w ekipie, by mogli zrobić takie cuda, inaczej o wiele wcześniej byśmy to wykorzystali bez takiej zabawy w kotka i myszkę... No ale wiadomo, jak się traci cuda w taki sposób to zawsze potem pozostaje rozgoryczenie....

A tak, Ocenzurowani stanowili o sile tego świata, obok BoS byliśmy najsilniejszą ekipą, i tak, laliśmy tam kogo chcieliśmy, dużo wcześniej przed fuzją ze Żniwiarzami ;) No ale cóż, jak komuś żal ekhm ściska to i mu przyznanie racji przez gardło nie przejdzie ;)

No a co było skutkiem zgłoszenia Was za nazwę sojuszu? Bo chyba nie powiesz mi że przewaga która jeśli chodzi o cuda była i tak po stronie bhos ;) I gdzie zaczeły się pierwsze bany. Ehh szkoda gadać nawet po takim czasie nie potraficie się przyznać
 
Do góry