Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13253

Guest
Gratuluję. Szczerze. To może teraz pora na wioskę powyżej 3k punktów? Już nie będę wymagać, żeby była broniona, bo to już chyba za wiele :)

Tak, tak. Następnym razem wyspa będzie za zielona, woda wokół miasta za niebieska, a mur z za małych cegieł.
Ave Ja.
 
W naszej sytuacji to już żadne wyzwanie.
Jak wiadomo jeden sojusz wygrywa. Kto to będzie? MTS, Pandy, a może Za Chwilę?
 

DeletedUser15965

Guest
Jeszcze 4 miesiące do EC, sporo się zmieni. Moim zdaniem bardzo duże szanse na wygranie mają Myrmidones. Punktują u mnie za nazwę ;-)
 

DeletedUser22529

Guest
Guzik, źle to wygląda gdy nawet osoba, która założyła sojusz nie wierzy w jego szanse w wojnie ;)
 

DeletedUser23986

Guest
Jak z dwóch stron biją dwa największe sojusze to się nie dziwię że Smoczy Legion jest rozbierany. Podejrzewam ,że to kwestia czasu. Jak się połączą sojusze Za Chwile, Chimerycy, Trochę póżniej będą nr 1 z lepszym położeniem nie to co Pandy na środku mapy. Mam nadzieję że się mylę i walczymy co do ostatniego miasta i o każde miasto :):):):):)
 

DeletedUser15216

Guest
No a co było skutkiem zgłoszenia Was za nazwę sojuszu? Bo chyba nie powiesz mi że przewaga która jeśli chodzi o cuda była i tak po stronie bhos ;) I gdzie zaczeły się pierwsze bany. Ehh szkoda gadać nawet po takim czasie nie potraficie się przyznać

Jejku, faktycznie wałkowanie tematu z przed niemal 5lat... jakoś o dziwo nikt wcześniej nie miał pretensji o nazwę, nikt się jej nie czepiał i o dziwo w momencie kiedy szły cuda, i może faktycznie częściowo przewaga była po stronie bhos, 4 cuda zdążyli by wybudować szybciej jako pierwsi, ale my zamknęlibyśmy spokojnie kolejne 2-3 cuda i zablokowali świat. Więc logicznie rzecz ujmując trudno nazwać to przypadkiem :) A co się stało później ? Trudno się przyznać do czegoś w czym się nie miało udziału, tylko temu że komuś tak to się wydaje że było :)

Jeszcze 4 miesiące do EC, sporo się zmieni. Moim zdaniem bardzo duże szanse na wygranie mają Myrmidones. Punktują u mnie za nazwę ;-)

Dzięki za dostrzeżenie naszej małej gromadki, choć nie mamy aż takich aspiracji, chcemy po prostu dobrze się bawić :p Tym bardziej że każdy kto lepiej mnie zna, dobrze wie że nie cierpię budować cudaków :p
 

DeletedUser15806

Guest
Jak z dwóch stron biją dwa największe sojusze to się nie dziwię że Smoczy Legion jest rozbierany. Podejrzewam ,że to kwestia czasu. Jak się połączą sojusze Za Chwile, Chimerycy, Trochę póżniej będą nr 1 z lepszym położeniem nie to co Pandy na środku mapy. Mam nadzieję że się mylę i walczymy co do ostatniego miasta i o każde miasto :):):):):)
Masz racje. Polozenie Pand jest wybitnie zabawowe. Nie na cudaki. I taki jest pewnie ich cel. Ja stawiam na moj sojusz. Maly ale ambittny. No i ma najfajniejszego lidera na swiecie ;)
 

DeletedUser15965

Guest
Dzięki za dostrzeżenie naszej małej gromadki, choć nie mamy aż takich aspiracji, chcemy po prostu dobrze się bawić :p Tym bardziej że każdy kto lepiej mnie zna, dobrze wie że nie cierpię budować cudaków

gram tu dopiero od tygodnia ale to wasz sojusz przykuł moja uwagę. Wszyscy trochę później zaczęliście dlatego macie mniej miast niż pierwsze sojusze topki ale za to jesteście bardziej wyrównani poziomem. Macie też lepsze położenie, nieco na uboczu, na północ od centrum. Cudaków nikt nie lubi budować ale to konieczność by wygrać a wygrywać to już każdy lubi.
 

DeletedUser15216

Guest
gram tu dopiero od tygodnia ale to wasz sojusz przykuł moja uwagę. Wszyscy trochę później zaczęliście dlatego macie mniej miast niż pierwsze sojusze topki ale za to jesteście bardziej wyrównani poziomem. Macie też lepsze położenie, nieco na uboczu, na północ od centrum. Cudaków nikt nie lubi budować ale to konieczność by wygrać a wygrywać to już każdy lubi.

Dzięki za miłe słowo, staramy się nie odstawać za bardzo od wielkich, ale jesteśmy tylko małą, skromną grupką wojowników :D Takie mróweczki pośród gigantów ;)
 

DeletedUser13253

Guest
No a co było skutkiem zgłoszenia Was za nazwę sojuszu? Bo chyba nie powiesz mi że przewaga która jeśli chodzi o cuda była i tak po stronie bhos ;) I gdzie zaczeły się pierwsze bany. Ehh szkoda gadać nawet po takim czasie nie potraficie się przyznać

A jaka to była nazwa?
 

DeletedUser30647

Guest
Witam miałem się tutaj nie wypowiadać ale jednak sytuacja zmusiła :)
Niektórzy piszecie że szansę na cudaki mają sojusze Za Chwilę ....... owszem mają jeżeli w taki sposób dalej będą grali to tak jest na to szansa . A o sposobie ich gry tutaj na forum ogólnym nie będę mówił , gracz zyga7777 dobrze wie o co mi chodzi :)
 

DeletedUser15806

Guest
Witam miałem się tutaj nie wypowiadać ale jednak sytuacja zmusiła :)
Niektórzy piszecie że szansę na cudaki mają sojusze Za Chwilę ....... owszem mają jeżeli w taki sposób dalej będą grali to tak jest na to szansa . A o sposobie ich gry tutaj na forum ogólnym nie będę mówił , gracz zyga7777 dobrze wie o co mi chodzi :)
To jest wpis ktory bardzo wiele wnosi. Normalnie mnie rozwalil :)
To tak jak ja bym napisal : Sojusz Śmierci wygra ten swiat, gracz Dex Aligator dobrze wie o co mi chodzi :)
 

DeletedUser4313

Guest
To jest wpis ktory bardzo wiele wnosi. Normalnie mnie rozwalil :)
To tak jak ja bym napisal : Sojusz Śmierci wygra ten swiat, gracz Dex Aligator dobrze wie o co mi chodzi :)
Z dwojga złego lepiej niż nic nie wiedzieć, jest nic nie wiedzieć, oprócz tego, że się wie, kto może coś wiedzieć - ale co ja tam wiem ;-)
 

DeletedUser4313

Guest
Jak z dwóch stron biją dwa największe sojusze to się nie dziwię że Smoczy Legion jest rozbierany.
Przyznaję, że to dość ciekawa informacja. Jako członek drugiego największego sojuszu na tym świecie nic do tej pory nie wiedziałem o tym że walczymy ze smokami. Ale to może Nasza rada ukryła to przed nami ? Czyli dalej nic nie wiem ;-)
 

DeletedUser15216

Guest
Festin, bo to takie bicie mentalne :p Bije od was światło spokoju i zaślepia tych co idą pod światło :p a że pandy między wami a smokami, to nie dziwota że im trudno walczyć z Pandami :p Więc powiedz Kubie by zgasił wreszcie te halogeny w latarniach i nie pływaj ogniami na długich światłach :p
 

DeletedUser4218

Guest
Przyznaję, że to dość ciekawa informacja. Jako członek drugiego największego sojuszu na tym świecie nic do tej pory nie wiedziałem o tym że walczymy ze smokami. Ale to może Nasza rada ukryła to przed nami ? Czyli dalej nic nie wiem ;-)

Wybacz, koledze chodziło o ZC+TP+Chimerycy.
To, że ZC ma zamiar wygrać to już wiemy.
W końcu Pandy powstały po to, by im to umożliwić.

Tylko Wam się dziwię. Paktujecie z ZC, walczycie z mniejszymi sojuszami.
A co później będzie? Pandy przecież bić nie możecie, bo to funfle ZC.
Będziecie musieli przeskakiwać przez Pandy i ZC jak króliczki, by dojść np. do nas :)
I co będzie jak my polegniemy?

2cwnec1.png
 
Ostatnia edycja:
Witam miałem się tutaj nie wypowiadać ale jednak sytuacja zmusiła :)
Niektórzy piszecie że szansę na cudaki mają sojusze Za Chwilę ....... owszem mają jeżeli w taki sposób dalej będą grali to tak jest na to szansa . A o sposobie ich gry tutaj na forum ogólnym nie będę mówił , gracz zyga7777 dobrze wie o co mi chodzi :)

weźcie się lepiej do gry a nie płaczecie, że jakiś jak to nazwaliście dzieciak od Was odszedł i że na pewno inne sojusze też zdradzi. Macie 3 sojusze + sojusznicy - ludzi od groma a płaczecie, że jeden gośc z 3 małymi miastami odszedł.... Trochę dziecinada.

Jeszcze nie dostaliście konkretnie w ciry a już szukacie usprawiedliwienia --> słabo Panie kolego
 

DeletedUser15806

Guest
Wybacz, koledze chodziło o ZC+TP+Chimerycy.
To, że ZC ma zamiar wygrać to już wiemy.
W końcu Pandy powstały po to, by im to umożliwić.

Tylko Wam się dziwię. Paktujecie z ZC, walczycie z mniejszymi sojuszami.
A co później będzie? Pandy przecież bić nie możecie, bo to funfle ZC.
Będziecie musieli przeskakiwać przez Pandy i ZC jak króliczki, by dojść np. do nas :)
I co będzie jak my polegniemy?

2cwnec1.png
Sisi. Po pierwsze Pandy nie powstaly po to, zeby umozliwic ZC wygranie swiata. MTS/MTK moze sobie spokojnie pojsc na Tornado. A Wy wcale nie musicie pasc bo moze Bumy z Mirmidones rozwala Pandy. Scenariuszy moze byc wiele.
 
Do góry