Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Grzesiu co Ty gadasz? Propagandę siejesz, a dobrze wiesz jak jest.

Wszedłeś na świat, bo wiedziałeś, że poradzilibyśmy sobie w tym składzie,
co byliśmy na początku bez problemu z ZC, a na świat szliśmy, żeby z nimi powalczyć.
Pandy rozkręciłeś po to, by im pomóc.
Zepchnąłeś nas do defensywy, a oni rozwijają się skacząc po słabszych sojuszach.
To samo było na Paros, pamiętasz?

I nie, nie skarżę się. Mówię jak jest.

Widzę, że świat układasz dalej pod siebie i MTS już kierujesz kogo ma bić w przyszłości.
Mirmidones mówisz? Przecież się lubicie i omijają Was, mimo, że mają dość blisko.

Układasz świat pod Pandy i ZC (no to element strategii), ale nie czaruj na forum,
W grze możesz, bo nie czytam tego co po ludziach piszesz, ale tutaj i owszem.
Czasami sprostuję te Twoje słodkie myki :)
 

DeletedUser15806

Guest
Szkoda, ze nie wierzysz. To ze Pandy powstaly wogole to tylko przypadek. Nie wiedzielismy co ze soba poczac , ja, Dex i Haszek no to zalozylismy sojusz. I rozrost nas samych zaskoczyl. Do tej pory nie mamy zadnej strategii rozwoju. Nawet paktow nie mamy z nikim poza SŚ, ale to taki moj kaprys byl.
 

DeletedUser4218

Guest
Tu nie chodzi o wiarę Grzesiu. Sam pisałeś po co idziesz na ten świat i co będziesz robić.
Tak, tutaj na tym forum. I jak powiedziałeś tak zrobiłeś.

Owszem, pewnie nie spodziewałeś się takiego rozrostu i owszem, masz na zielono tylko SŚ.
Ale większość ludzi wie, o czym pisałam. Wy i ZC nie jesteście na zielono, bo nie musicie
i tak sobie pomagacie jak potrzebujecie i wspólne działania podejmujecie.

Ja tylko jestem ciekawa, czy MTS podpisując PONa, czy tam Pakt z ZC, wiedziało, że
zestaw ZC to zestaw z niespodzianką, czyli Wami :D

W sumie nie wszyscy muszą znać Waszych relacji :)
 

DeletedUser15806

Guest
No tak ciagnac ten wywod to MTS to tez nasza czesc bo Dominik tez gral z nami w ZC na Paros. :)
 

DeletedUser4218

Guest
No tak ciagnac ten wywod to MTS to tez nasza czesc bo Dominik tez gral z nami w ZC na Paros. :)

Idąc Twoim tokiem rozumowania, to Smoki i Bumy to też Wasza część.
I u mnie i w Bumach grają osoby, które grały w ZC na Paros.

Czyli wszyscy jesteśmy jedną rodziną - wszędzie gra ZC i świat się zakończy pokojowo,
jak z każdego sojuszu znikną inni, niż Ci co byli w ZC.

Ciekawe, czy MTS wie, że jest Waszą częścią ;)

Nie mówię o Radzie, tylko o zwykłych szaraczkach :)
 

DeletedUser15806

Guest
Ale to Twoj wywod. Nie wkladaj tego w moje usta. Ja caly czas mowie, ze zadnego planu nie bylo. To nowe rozdanie.
 

DeletedUser4218

Guest
Tak, tak - dopasowaliście się do sytuacji :)
Planem było tylko zatrzymać Smoki na czas rozwoju ZC.
A później wszystko jakoś wyszło.

No to bawimy się dalej.

Trochę przykro, że zmusiliście nas do działania poza forum,
bo macie wszystko kopiowane regularnie, ale myślę, że sobie z tym poradziliśmy.
Udało mi się stworzyć grupy poza forum gry i już Wam zostało to co chcę byście widzieli :)

P.S.
Swoją drogą obnoszenie się, że ma się kretów w czyimś sojuszu to kiedyś było piętnowane,
ale czasy się zmieniają.

To co? Jutro Wy na Bumy hopsacie, a ZC na nas?

Znowu punkciki na sloty wpadną, bo marnie coś u mnie ostatnio, obijacie się :)
 

DeletedUser15216

Guest
Fajnie wiedzieć że stary gm nas lubi :p Choć trudno powiedzieć że się mijamy :p Chociaż może coś w tym jest, bo mamy 2 wyspy stykowe tak właściwie, więc trudno mówić żebyśmy byli "dość blisko" :)
Za to każdy wie że jesteśmy sojusznikami Bumów :) Co do lubienia się graczy, to można by rzecz że i dobrych znajomych mam zarówno w Pandach, jak i w Smokach, jak i w MTS, i w ZC się trochę ich znajdzie :) Większość z nas gra w tą grę już od kilku lat, więc trudno znaleźć czołowy sojusz w którym nie znajdzie się gracza z którym grało się na tym czy tamtym świecie :)
Ale traktuję to jak zabawę :) To tak jak w czasie gry w piłkę nożną, gdzie schodzi się zgraja kumpli, dzieli na dwie drużyny i grają przeciwko sobie, dla czystej zabawy :D Co wcale nie przeszkadza w kumplowaniu lub utrzymywaniu dobrych relacji prywatnych :D
 

DeletedUser4218

Guest
Ładnie napisane :)

Mi chodziło o to, że nie atakujecie się, chociaż już się zbliżyliście.
Czy będziecie mieć wojnę czy nie - tego nie wiem.

Z nami raczej nie, bo jesteśmy za daleko.
 

DeletedUser15806

Guest
Tak, tak - dopasowaliście się do sytuacji :)
Planem było tylko zatrzymać Smoki na czas rozwoju ZC.
A później wszystko jakoś wyszło.

No to bawimy się dalej.

Trochę przykro, że zmusiliście nas do działania poza forum,
bo macie wszystko kopiowane regularnie, ale myślę, że sobie z tym poradziliśmy.
Udało mi się stworzyć grupy poza forum gry i już Wam zostało to co chcę byście widzieli :)

P.S.
Swoją drogą obnoszenie się, że ma się kretów w czyimś sojuszu to kiedyś było piętnowane,
ale czasy się zmieniają.

To co? Jutro Wy na Bumy hopsacie, a ZC na nas?

Znowu punkciki na sloty wpadną, bo marnie coś u mnie ostatnio, obijacie się :)
A skad wiecie, ze my na Bumy, a ZC na Was ? Czyzby kreta miala Sisi ? :). A Bumy i Smoki tez podobno leca na Pandy. Prawda to ? Ja tu w SŚ nic cholera nie wiem.
 

DeletedUser4218

Guest
No co Ty... Po co mi kret? Mam kobiecą intuicję ;)

Ano lecimy, ale czy aby na Pandy?
Celów nie ma na forum i jakieś problemy widzę się pojawiają :)
 

DeletedUser26408

Guest
Mój post też usunęli ... a ja tylko napisałem że wbiłem na świat ;)
 

DeletedUser11073

Guest
No cóż nazywanie ludzi miernotami zarówno w Twoim wykonaniu jak i Haszka nazywasz żartami ? Dla mnie jest to płytkie.Podnóżki i inne określenia również są dla Ciebie zabawne ?.No cóż widzę panie Grzegorzu,że przebywanie z Haszkiem źle na Ciebie wpływa i nie odróżniasz żartu od obrażania innych uczestników gry.Bądź co bądź po drugiej stronie siedzą ludzie i może te wasze żarty ich po prostu bolą.Tak tak macie na to wywalone ale może inni po prostu nie i korzystają z opcji zgłoś ze względu na ten fakt a jak widać support przyznał złamanie regulaminu i ban.Niewinni nie dostają banów :)
 

DeletedUser22529

Guest
Choć to członkowie mojego sojuszu, to też jestem temu zdecydowanie przeciwny. Jak się nie jest w stanie samemu pokonać jakiegoś gracza, to się trzeba umówić na wspólne wysyłanie ataków z innymi, a nie wysyłanie zgłoszeń do supportu.
 
Moim zdaniem przeholował w końcu i dostał to na co zasłużył.
Btw milordzik chyba ma dług u Gepcia
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser30652

Guest
niestety , mimo ze gracz dobry i zaangzowany , teksty Haszka sa nieakceptowalne w swiecie realnym . Dlaczego mamy to aceptowac w grze .
 

DeletedUser9664

Guest
Czy ja wiem czy nie są akceptowalne? sądzę że zależy od tego jaki ktoś ma do Siebie dystans... bo jak ktoś ma się prężyć, nawet na względnie lekko uszczypliwą uwagę to współczuję.
 
Do góry