Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
wcale nie twierdzę, że jest inaczej, ba, nawet chciałbym grać razem z większością z nich, ale przyszedłem tu i gram w smokach dla znajomości poznanych już pare lat temu i nawet przez myśl by mi nie przyszło, by przejść do wroga tylko dla tego, że nas zlali już w pierwszej akcji i określenie podkulejogony dotyczą tylko tych co z nami tutaj przyszli, a teraz grają w pandach
Cos Ci sie Robson uroilo. Nikt ze Smokow nie poszedl do Pand, bo byl bity. Tym graczom Pandy zabraly przed przejsciem jedno miasto. Dokladnie Retrykowi. Ale on przeszedl nie po stracie tego miasta tylko pozniej po stracie miasta na rzecz jakiegos malego sojuszu, jak uslyszal, ze miast na M54 bronic nie bedziecie. Nikt do Pand nie przyszedl z powodu bicia.
 

DeletedUser27944

Guest
Robienie z siebie ofiary i wymuszanie współczucia dookoła oceniam najniżej. Reszta nie ma znaczenia
Posty wcina - tyczy się to pewnej osoby
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13253

Guest
Hahahaha "miernota" nie dała rady i oczywiście trzeba było się z tym podzielić na FO, nie pozdrawiam miernoty ;)
smiley_emoticons_irre4.gif

Ha! Greposzroty, kradzieje i konfitury. Miszcz nie poddaje się nigdy. Już wrócił na należne mu miejsce zdobywając 17 miast w 10 godzin. Wojsko jutro będzie gotowe. Mam kupę cashu i cały wydam by uprzykrzyć Wam grę. W lutym kupie sobie na przykład 300k monet. Kto bogatemu i mądremu zabroni?

Wystarczyło tylko napomknąć o zakończeniu i już polaczki-cebulaczki życzą "somsiadowi" od Passata jak najgorzej.

Niedługo mass. Bądźcie gotowi...
 

DeletedUser15216

Guest
Hehehe i dlatego mówię właśnie: nie chwal dnia przed zachodem słońca ;)

Wszyscy się ucieszyli że milord pojawi się dopiero na następnym świecie z nowym ? No to wywołaliście wilka i zmienił zdanie :p Ehhh.. a miało być tak pięknie :p
 

DeletedUser29986

Guest
Ha! Greposzroty, kradzieje i konfitury. Miszcz nie poddaje się nigdy. Już wrócił na należne mu miejsce zdobywając 17 miast w 10 godzin. Wojsko jutro będzie gotowe. Mam kupę cashu i cały wydam by uprzykrzyć Wam grę. W lutym kupie sobie na przykład 300k monet. Kto bogatemu i mądremu zabroni?

Wystarczyło tylko napomknąć o zakończeniu i już polaczki-cebulaczki życzą "somsiadowi" od Passata jak najgorzej.

Niedługo mass. Bądźcie gotowi...

A czy moment akceptacji regulaminu i dobrowolne przyjęcie wcześniej ustalonych zasad zostało wymuszone?

Co do 300k Golda fajna sprawa
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif


Też bym chciał, ale no niestety Golda mogę kupić a IQ nie...
Nie wiem czym musiałbym się kierować żeby wpaść na taki pomysł
smiley_emoticons_afraid.gif

I jeszcze poczucie paniki, gdy straciłbym sygnał z Wi-Fi szalałbym jak ranny jeleń.

A za bana to już bym skakał oknem, albo kupił więcej golda
smiley_emoticons_idea2.gif


Kurde, Haszek zainspirowałeś mnie.
Dzieci z domu powyganiać nie wiem do pracy czy niech idą portfele wyrywać G. mnie to obchodzi ja chce golda.

Ale z drugiej strony to czasem warto wyjść z domu i nie zazdrościć innym żeby mieli mniej, tylko postarać się mieć więcej.

Ta gra od dawna, nie jest sensowna bez premium chociażby. Korzystaj z Golda i się z tym afiszuj - masz pełną racje.
 

DeletedUser4313

Guest
Najwyraźniej posty o ziemniakach nie są jednak kasowane.
Więc możemy przechytrzyć moderatorów stosując tzw. kod kartoflany ;-)
Np. informacja:
PGR Pandy, pod kierownictwem oskarżanego przez różne media o nadmierne użycie nawozów sztucznych dyrektora Haszka, zaorało dzisiaj pole spółdzielni rolniczej Smoki. Przewiduje się zbiory na poziomie 5 ton z hektara i to pomimo tego, że PGR nie przewiduje oprysków.
powinna być czytana jako:
Pandy pod dowództwem nieprzyzwoicie złocącego Haszka, zaatakowały dzisiaj terytorium smoków. Do wieczora przejmą przynajmniej 5 miast i są tego tak pewne, że puszczają nawet kolony bez obstawy ogników.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15216

Guest
hahaha dooobre :D Festin- ja Cię biorę na skrybę kroniki Cytery :p
 
Do góry