Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26075

Guest
Jak sytuacja na świecie ?:) kto tutaj jest faworytem do wygrania ?:) zmieniło się coś od miesiąca czy wszystko po staremu ?
 

DeletedUser13253

Guest
Jak sytuacja na świecie ?

Legion Smoka obżera się dziś pączkami z Biedronki
Bumy z Lidla
MTS faworkami z Polo Market
i tylko Pandy kosztują tych od Bliklego i Zagoździńskich.

Poza tym wszystko po staremu. Miszcz jest top1 we wszystkim.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Legion Smoka obżera się dziś pączkami z Biedronki
Bumy z Lidla
MTS faworkami z Polo Market
i tylko Pandy kosztują tych od Bliklego i Zagoździńskich.

Poza tym wszystko po staremu. Miszcz jest top1 we wszystkim.

Brawo Ty!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27944

Guest
Ooo... Sisi Haszka cytuje. To już nie jest top1 skrzywdzonych na serwerze? :) Pączki z Biedronki jednak mają moc...
Świat ma się dobrze, jest event, będą atrakcje
 

DeletedUser4218

Guest
Nie myl skrzywdzenia z szokiem. Skrzywdzenie to wyście sobie wymyślili, co by wybielić kogoś innego.
Faktów nie zmienisz. Co było to było.

A pączki i owszem dobre. Ponoć te z biedronki też nie najgorsze, ale ja mam swojskie i najlepsze.
Nie muszę latać do Bliklego i Zagoździńskich. Ot taki urok maluczkich ludzi :)

A coś Haszkowi stępił się jęzorek nieco, bo te masy już takie jakieś bez polotu, nieskładne.
Czyżby maska spadła i wychodzi pospolitość?
 

DeletedUser27944

Guest
Zmiana faktów? Skąd taki osąd? Jak się ktoś wychyla za mocno to ktoś inny może mu łapki przytrzasnąć w drzwiach - odwieczne prawo natury. Sisi czy Ty się nie za mocno wychylasz w pewnych kwestiach? Później szukasz wsparcia na lewo i prawo, "oj jaka ja biedna" :)
Współczucie to Twoja taktyka? Bo już kilka razy jesteś ofiarą i tą "biedną poszkodowaną". A może sama jesteś sobie winna?
I nie jedź za dużo pączków... :)

I wiesz... Dotarła do nas "piękna Europa" gdzie nić nie wolno powiedzieć i wszyscy muszą się uśmiechać mimo woli - może i Haszki na "Europejczyków" wyrośli :) Ja tam jednak wolę średniowiecznego krzyżowca i prawo panujące wtedy
Życzę sukcesów w grze ;-)
 

DeletedUser22529

Guest
Jeżeli zajadłość ataków choćby dorówna do poziomu wzajemnych złośliwości na fo to weekend doprawdy może być ciekawy ;) O ile się towarzystwo nie wypstrykało z chęci do walki tutaj :D
 

DeletedUser4218

Guest
Ni ma się jak do walki to co robi Szymon.
Tak odblokowałam go i napisałam do Was masa.
Twoja interpretacja wysłania masa może zostać,
Was i tak się nie da przegadać, aczkolwiek moje zamierzenie było inne.
I muszę przyznać, że pozytywnie zaskoczona jestem
odpowiedziami ludzi z Pand
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif


Wracamy do walki
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser30582

Guest
Legion Smoka obżera się dziś pączkami z Biedronki
Bumy z Lidla
MTS faworkami z Polo Market
i tylko Pandy kosztują tych od Bliklego i Zagoździńskich.

Poza tym wszystko po staremu. Miszcz jest top1 we wszystkim.


W rzeczywistosci tez tak przynudzasz, czy tylkko nas postanowiles zameczyc?
 

DeletedUser13253

Guest
Jak minął Wam weekend? Widzę że zamiast olimpiady i skoków, większość skupiona była na pikselach. Dzięki Bogu, że rozesłałem trochę birem przed Ceremonią Otwarcia, inaczej pół punktu by nie wpadło. A tak, coś tam zdobyłem kosztem tych 500 birem...

Mogłem spokojnie skoncentrować się na miłych weekendowych sprawach... Co prawda w niedziele Szkielet zdobył miasto na wyspie jaśnie Pana Haszka i zachowuje się jak taki mały bobek. Podskakuje do góry (wysyła po 5 procarzy) by tylko zostać zauważony że tu dotarł. Ale Miszcz nie zwraca uwagi na swoich fanów. Ot taki jego sznyt.

Wszyscy wiedzą że to gdakający kurczak i nie odważy się zaatakować. Właśnie sprawdził port w podburzonym mieście. Podesłałem coś na zachętę.
444fde0a7d139efb737ea0cd2f3e6212.png


a co to?

serio pytam

Mała cukiernia na Górczewskiej w Wawie. Najlepsze pączki. Od czasów Piłsudskiego...

W rzeczywistosci tez tak przynudzasz, czy tylkko nas postanowiles zameczyc?

Jak musisz wypowiedzieć się na forum publicznym - bardzo się denerwujesz i zaczynasz się jąkać. Wpadnij na korepetycje - poduczę Cię pewności siebie.
 

DeletedUser26558

Guest
Ale Miszcz nie zwraca uwagi na swoich fanów. Ot taki jego sznyt.

i słusznie,a zwłaszcza jak ma sie stado służalskich sów,które w odpowiednim momencie krążą nad wojskami wroga i informuja Miszcza o ich sile ;)
 

DeletedUser30531

Guest
Jak tak "wielki grajek" czaruje wszystko, nawet wolne transy wchodzące w bonusie, to pozostało tylko fejkować i się z Ciebie śmiać.
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif


MTS/MTK 92:0 Pandy.

Dobranoc, szykuj łaski
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Nie swirujcie. Teraz,z tego co widze, Pandy dostaja od Smokow, Bumow, Mirmidonow, MTK/MTS . Prawie rownoczesnie. Absolutnie, zaden z tych sojuszy nie powinien sie czymkolwiek szczycic. Co by tam Haszek, Szkielet czy inny kozak nie gadal. W tej chwili Pandom nawet Siewcy Grozy by miasta zabierali, co nie zmnienia fakktu , ze gdyby Ci sami gracze geograficznie byliby na miejscu MTS/Za Chwile /Bumy itp. to reszta by miala pozamiatane. [ciach]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26558

Guest
Nie swirujcie. Teraz,z tego co widze, Pandy dostaja od Smokow, Bumow, Mirmidonow, MTK/MTS . Prawie rownoczesnie. Absolutnie, zaden z tych sojuszy nie powinien sie czymkolwiek szczycic. Co by tam Haszek, Szkielet czy inny kozak nie gadal. W tej chwili Pandom nawet Siewcy Grozy by miasta zabierali, co nie zmnienia fakktu , ze gdyby Ci sami gracze geograficznie byliby na miejscu MTS/Za Chwile /Bumy itp. to reszta by miala pozamiatane. :)

No z tego co widzialem,to szanse bedziecie miec,bo juz jakies grzybki tam Wam wyrastaja w okolicy na m43...
A tak tylko dla jasności,kto byl tym głownym rekrutantem jak jeszcze byłes w Pandach,Ty czy Miszcz,bo to w jakiej sytuacji sie znalazł sojek nalezaloby zrzucic na rekrutanta... Rozpychaliscie sie na 4morza,nie podbojami a werbunkiem i po czasie...biedne Pandy...
Ja tez pierdoł nie lubie czytać...
Milord nie zwraca uwagi na fanów,ale wszystkich o tym oficjalnie musi poinformowac...no to fan poczuł sie zobligowany dac riposte,czy mu wyszła moze niechaj sie miłościwy wypowie:)?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry