Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Forum spadlo do zera, albo nizej
Ps. Ahmed , czwarty i piaty post do gory. Zrob z tym cos
 

DeletedUser15216

Guest
Forum spadlo do zera, albo nizej
Ps. Ahmed , czwarty i piaty post do gory. Zrob z tym cos

A co ja Grzesiu, biedny szaraczek mogę zrobić :p Co do dyskusji, to ostatnio siedzę, czytam, zagryzam chipsami, popijam colą, i zastanawiam się co, kto głupszego wymyśli :p Ale nie przeczę, ubaw mam :p Polecam Grzesiu też tak do tego podejść ;)

idac Twoim tokiem rozumowania to top1 serwera jest zupelnie kto inny...a mianowicie bumy/myrmidones/agoge,przeciez graja razem,a jedni to akademia drugich... w rankingu akurat to czy ktos ma akademie czy nie,sie nie liczy...zreszta staty nie graja,sa czesto mylne,nie zawsze,ale czesto
smiley_emoticons_confusednew.gif

Dominik, nie wiem czemu wytypowałeś akurat nas :p Wystarczy połączyć =MTS= i =MTK= i pod względem średniej i pod względem wszystkich innych statów jesteście top1 :p
 

DeletedUser15806

Guest
A co ja Grzesiu, biedny szaraczek mogę zrobić :p Co do dyskusji, to ostatnio siedzę, czytam, zagryzam chipsami, popijam colą, i zastanawiam się co, kto głupszego wymyśli :p Ale nie przeczę, ubaw mam :p Polecam Grzesiu też tak do tego podejść ;)



Dominik, nie wiem czemu wytypowałeś akurat nas :p Wystarczy połączyć =MTS= i =MTK= i pod względem średniej i pod względem wszystkich innych statów jesteście top1 :p
Juz tych wpisow Twojego gracza nie ma.
 

DeletedUser22504

Guest
ty myślisz że ja się wstydzę swoich wpisów wstyd to wasza gra na nie których światach a co do rexia to tam kilku z was zrobił
 

DeletedUser13253

Guest
Może odniesiesz się? Czekam

Sisi słońce, trzy razy Ci powtarzałem że w piątki wieczorem nie mam czasu dla Ciebie. Piątki są dla tych młodszych przyjaciółek mych zarezerwowane...

ty myślisz że ja się wstydzę swoich wpisów wstyd to wasza gra na nie których światach a co do rexia to tam kilku z was zrobił

Dareks vel. Reksio I Brutalny* znany jest w pewnych kręgach jako ten co słownikom poprawnej polszczyzny się nie kłania. Dla niego tylko Nietzsche, Marks, Engels i Trocki się liczą.

*brutalny w swej mowie
 

DeletedUser15965

Guest
Ostatni wpis z 20 lutego, nic się nie działo przez prawie dwa tygodnie? Ja na peryferiach niewiele widzę, tylko tyle, ze moi ulubieńcy są już na drugim miejscu w tabeli i strasznie sieką sojusze na północ i wschód od siebie. Pandy na 8 pozycji, nadal jest koalicja przeciw nim? Smoki coś zawodzą, myślałem, że po pognębieniu ekipy Aligatora będą niepodzielnie rządzić na serwerze z dużą przewagą. a tu tylko top 3. Kto teraz z kim walczy, jakie są konfiguracje?
 

DeletedUser15216

Guest
Cóż nie tacy faworyci i nie tak strasznie cisną :p była wczoraj dobrze zorganizowana akcja Siewców na nas, muszę im pogratulować, bo zawodowo wyczaili moment kiedy jeden z naszych graczy zawalił z urlopem, wyjeżdżał wczoraj do Holandii i w ogóle nie zauważył buntów jak mu wsadzili :p i kiedy my się skupialiśmy na tym co wiemy, to oni ślicznie rozebrali nam Brandysa z 8miast :D Muszę przyznać że Grzesiu solidnie przygotował Siewców i będziemy mieć z nimi sporo super zabawy na północy, co mnie osobiście bardzo cieszy :D

2 miejsce jest złudne, bo uważam wciąż że my bardziej pasujemy do tego 4-5 miejsca na tym świecie :) Owszem Pandy w dużej mierze uciekły na urlopy, kilka przeszło do siewców, ale to wciąż groźna ekipa :) Smoki z Za Chwilę walczą, MTS na północy chyba teraz też walczy :) Ogólnie nie ma Haszka, nie ma się z kim kłócić, to forum umarło :p
 

DeletedUser15806

Guest
Cóż nie tacy faworyci i nie tak strasznie cisną :p była wczoraj dobrze zorganizowana akcja Siewców na nas, muszę im pogratulować, bo zawodowo wyczaili moment kiedy jeden z naszych graczy zawalił z urlopem, wyjeżdżał wczoraj do Holandii i w ogóle nie zauważył buntów jak mu wsadzili :p i kiedy my się skupialiśmy na tym co wiemy, to oni ślicznie rozebrali nam Brandysa z 8miast :D Muszę przyznać że Grzesiu solidnie przygotował Siewców i będziemy mieć z nimi sporo super zabawy na północy, co mnie osobiście bardzo cieszy :D

2 miejsce jest złudne, bo uważam wciąż że my bardziej pasujemy do tego 4-5 miejsca na tym świecie :) Owszem Pandy w dużej mierze uciekły na urlopy, kilka przeszło do siewców, ale to wciąż groźna ekipa :) Smoki z Za Chwilę walczą, MTS na północy chyba teraz też walczy :) Ogólnie nie ma Haszka, nie ma się z kim kłócić, to forum umarło :p
Mysle, ze z tym urlopem u Brandysa to lekka sciema. najpierw sie bronil, potem wlaczyl urlop jak zrobilo sie goraco. jak sie straz stawia na ataki i sciaga wsparcie to raczej sie bunty widzi : ))) . A co do mojej roli w przygotowaniu to troche mnie przeceniasz. Tu Formiones jest dowodzacym , nie ja. ja jestem od nawalanki , co mnie cieszy. Tu po prostu jest mala grupka niezbyt moze doswiadczonych graczy ale z entuzjazmem, a to czasami lepsze od starych wilkow, ktorym raz sie chce a raz nie chce. I z reguly kazdemu osobno , a nie razem , bo wtedy nie widac , jaki to jest swietny :)
 

DeletedUser9983

Guest
Haszek.. Mr. Nobody grepolis. Nikt chyba nie traktuje go poważnie..
 

DeletedUser15216

Guest
Akurat nie ściema :p Ale to szczegół który nie umniejsza dobrego zorganizowania waszej akcji :D
 

DeletedUser15965

Guest
Ta akcja była zorganizowana fatalnie i Grzesiek świetnie o tym wie, dlatego nic nie pisze :). Rzuciłem po prostu hasło "no to lecimy na nich, każdy wie co ma robić". Potem po analizie raportów z pierwszego dnia doszedłem do wniosku, że Brandys jakiś niemrawy jest do tego sojusz mu podesłał dwa razy mniej birem niż reszcie. Po prostu udało się zebrać zaangażowanych ludzi którzy braki doświadczenia z każdym dniem mają coraz mniejsze. Zreszta mocno szyki nam psula wasza jednoczesna akcja na Bolka. Jak bardzo wolna reke mieli ludzie dowodzi śmiała samodzielna akcja Rogerskiego który zabrał trzy miasta aktywnemu przecież Giewontowi z waszej akademii. Nie mamy nic przeciwko Myrmidones, po prostu na m 53, na zachodzie i wschodzie od tego morza nie ma już z kim walczyć. Natomiast na EC kto wie, czy nie będziemy współdziałać? SIEWCY GROZY tradycyjnie nie są w żadnej koalicji z nikim ani przeciwko nikomu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15216

Guest
ależ nam się jak najbardziej podoba ta sytuacja :) nie ma nic gorszego jak nuda w grze :)
 

DeletedUser13253

Guest
Haszek.. Mr. Nobody grepolis. Nikt chyba nie traktuje go poważnie..
Mam jedną zasadę - nie gadam ze szrotami które tutaj nie grają.

Wracając myślami do sytuacji na serwerze, chciałem podziękować dwóm osobom. Pewnie będzie to jak pocałunek śmierci dla nich, ale chciałem ich docenić. Rafał 77 i Szkielet Generała. Pomimo iż w przeszłości im naciupałem, zachowali się wybitnie fair podczas mojego wyjazdu w Dolomity. Macie u mnie butelkę dobrego trunku.

Po powrocie, sekretarka przygotowała mi wszystkie raporty z walk na biurku i muszę przyznać, że o mało nie spadłem z mego prezesowskiego skórzanego fotela ze śmiechu. To jak załatwili Antośkę spod 73 wywołało salwy śmiechu dobiegające z mego gabinetu. Wyborna obrona. Tośce zostawały 3 puste transy wracające z ataków lądowych.

Podobno Smoki przeze mnie kończą grę na tym serwerze. A mówiłem, a prosiłem, a kazałem - uczcie się ode mnie a nie od zdewastowanych czterdziestek.

Na koniec mała niespodzianka dla wszystkich - Pandy podpisały pakty z 8 sojuszami z pierwszej 10. Ha! Zamurowało?
 

DeletedUser26558

Guest
Na koniec mała niespodzianka dla wszystkich - Pandy podpisały pakty z 8 sojuszami z pierwszej 10. Ha! Zamurowało?

ZAMUROWAŁO jak nic,bo oznacza to nie mniej,nie wiecej tyle,ze w top 10 jest wiecej jak 10 sojuszy
smiley_emoticons_confusednew.gif
...moze kazdy pakt to z innego rankingu top10 wziety
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser15965

Guest
Myrmidones widzę już top 1 tego świata. I widzę po paru bunkrach na m 53, że potraktowali nas poważnie, sojusz z drugiej dziesiątki rankingu :)
 
Do góry