Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20444

Guest
Na FO coś długo nikogo od siewców nie widać. Było pisane, że po miesiącu ruszają na 54 i jak tam idzie? Czy może współpraca z myrmidones? Czy to tajemnica?

No i jak sobotnie pływanie u innuch? Jakieś ciekawsze przejęcia?
 

DeletedUser15806

Guest
Na FO coś długo nikogo od siewców nie widać. Było pisane, że po miesiącu ruszają na 54 i jak tam idzie? Czy może współpraca z myrmidones? Czy to tajemnica?

No i jak sobotnie pływanie u innuch? Jakieś ciekawsze przejęcia?
Ja moge odpowiedziec tylko w swoim imieniu. Siewcy to bardzo fajny sojusz byl. I byl to nieprzypakowe slowo. Polityka go zabila. Jak sie tydzien umawia akcje z wielkimi sojuszami, a potem ten najmniejszy ( Siewcy ) tylko dziala to nie ma sie co dziwic, ze graczom sie odechciewa.
 

DeletedUser13253

Guest
Dzieńdoberek miernotki.
Mały konkursik na ten tydzień.
Zdobądź jedno miasto Miszczunia (nick w grze: Haszek.) do czwartku włącznie, Miszczunio odda kolejne 5 i walnie szaraki.
Zapraszam do udziału.

W weekend majowy czeka Nowa Zelandia, więc ruszcie się czym prędzej.

Dodatkowo za zdobycie miasta naszych nerwowych Pań: Sisi i Slaitis oraz nazwanie go "Ku chwale Haszka" na 24h, przesyłam 83 * 30600 każdego surowca we wskazane miejsce i czasie.

Pozdrawiam
Wasz Miszcz z tytułem Milorda
Haszek I Mocny i Groźny.
 

DeletedUser4218

Guest
Nerwowy to Ty jesteś. Ja to oaza spokoju, dopóki ktoś nie zahaczy o moje prywatne życie.

Jeśli chodzi o grę - to konkursik ładny. Ale coś mało płacisz za moje miasteczko
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser22529

Guest
Haszek zawsze cudzych wartość zaniżał...


Trzeba zabrać każdej po jednym czy wystarczy jedna wioseczka? :D
 

DeletedUser22529

Guest
Czy Ty sugerujesz oferowanie złota za cokolwiek innego niż surowce w grze? Przecież to zakazane, Haszek nie jest taki naiwny, żeby to zro... a nie, czekaj...
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser27321

Guest
a już się bałam, że to tylko ja nie mogę się zalogować :D
u mnie też cały czas: "Spróbuj ponownie później"
 

DeletedUser20444

Guest
Tak słabego sojka jakim jest Myrmidones na tym świecie, to ja długo nie widziałem. Nie wspominając już o innych statystach.
 

DeletedUser15965

Guest
Dla rozruszania atmosfery pytanie do kogoś z MTK/MTS. Straciliście wczoraj, 3 maja, bronione miasto. Komuś wcześniej udało się wam coś urwać?
 

DeletedUser13253

Guest
Dla rozruszania atmosfery pytanie do kogoś z MTK/MTS. Straciliście wczoraj, 3 maja, bronione miasto. Komuś wcześniej udało się wam coś urwać?

Tylko Pan Miszcz zabrał miasto Neonkowi. Ale to się nie liczy, z dwóch powodów.
- Neon to nie gracz a parodia
- Pan Haszek został wynajęty przez MTS/MTK i koalicja korzysta z jego usług. Cena niewygórowana. Trzy cielaki i cztery jałówki.

Ogłaszam kolejny konkurs dla chętnych.
Ja sam, przeciw komukolwiek. (mogą być całe sojusze) Właśnie powróciłem do jedynego słusznego sojuszu. Kto podejmie wyzwanie? Bumy z dżumy?
 

DeletedUser20444

Guest
Dla rozruszania atmosfery pytanie do kogoś z MTK/MTS. Straciliście wczoraj, 3 maja, bronione miasto. Komuś wcześniej udało się wam coś urwać?
Na zachętę dostaliście, żeby was trochę rozruszać, bo coś tam gmart marudził, że polityka itp.
 

DeletedUser4313

Guest
Dla rozruszania atmosfery pytanie do kogoś z MTK/MTS. Straciliście wczoraj, 3 maja, bronione miasto. Komuś wcześniej udało się wam coś urwać?

Niestety to początek lawiny. Wynajęliśmy Miszcza (a tani nie jest, musieliśmy sprzedać na allegro rower Szkieleta, i płytę Zdzisławy Sośnickiej z autografem, będącą częścią posagu Rogalinki, aby mu te jałówki kupić ), bo obiecał nam, że w 2 tygodnie rozwali Bumy i Myrmidones, a potem załatwi nam fuzję ze smokami ( bo podobno ma tam dobre kontakty ). Ale niestety jak do nas przyszedł to się okazało, że on i Neon to prawie rodzina jest ( najlepsi kumple od przedszkola czy jakoś tak ) i teraz na forum nic nie robią, tylko sobie z dzióbków spijają i w ogóle atmosfera się taka zrobiła, że nikomu nie chce się grać i wszyscy tylko by się na grilla umawiali co by te Haszkowe cielaki skonsumować.
Ogólnie jest kiepsko i teraz to już wszyscy będą nam miasta zabierać, aż napisałem do kilku sojuszy podanie o przyjęcie ( niestety nikt nie chce wziąć gracza bez doświadczenia )
 
Do góry