Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13253

Guest
#Festin... zawiodłem... porażka na całej linii. Myrmidoni mają się świetnie, pomimo zerwania koalicji z Siewcami, Smoki znalazły nowy dom, a Bumy mają nowego koalicjanta - ZC. Masakra. Oddam wszystkie cielęta którymi zapłaciliście. Dołożę w bonusie dwa neonki do akwarium.
 

DeletedUser30525

Guest
Haszeek, a powiedz mi Ty podpisałeś tą koalicje między ZC, a Bumami? Bo skoro Ty o niej wiesz my nie to chyba coś nie pasuje tuo_O No chyba, że jesteś też jasno(czarno)widzem i przewidujesz przyszłość.
 

DeletedUser13253

Guest
Można powiedzieć że jestem Ojcem Chrzestnym tej koalicji.

A zrobiłem to tak:
Przebrałem pierwszego kolegę w ciuszki gimbazowe, założyłem mu butki NB, uczesałem długą grzywkę na bok, przykleiłem parę pryszczy - tak powstał młodociany przedstawiciel ZC.
Drugi kolega przebrał się w siatkową koszulkę na ramiączka, dokleił wąs, nie ogolił paszki - tak powstał męsko-damski przedstawiciel Bumów.
Trzeci kolega, przyprowadził swoją 50-letnią ciotkę która przebrała się w śląskie ciuszki i zaczęła użalać się nad swym losem - tak powstał przedstawiciel Smoków.
Potem poszło z górki.
 

DeletedUser30525

Guest
To zdecydowanie rzuca nowe światło na całą sprawę teraz zaczyna mieć to sens którego szybciej nie widziałem...
 

DeletedUser13253

Guest
Nie zacny, a przenajświętszy.

Czekam w swoim Haszkodołku na tych wszystkich wojowników przez duże "W".
Okazuje się że nie wystarczą trzy sojusze by Pana Haszka zaatakować. Trwają starania o kolejne dwa... W sumie ze sto luda.
Niestety, poniektórzy mogą co najwyżej pocałować Miszcza w jego zgrabny tyłek.

Ale wybaczam. Ze względu na ich wiek.
 

DeletedUser30683

Guest
Jakie rozdanie? Urlop mam, a chętnie się dowiem co się co tam słychać na serwerze
 

DeletedUser13253

Guest
Dzieciaki się obraziły, że po pół miliona punktów dziennie na nich zdobywałem. Płacz był słyszany na m15...
 

DeletedUser13253

Guest
Zapraszam miernoty. Tak jak lubicie. Wstęp wolny i za darmoszkę.

xa0yngbh7tnz.jpg
 

DeletedUser4313

Guest
Jakie rozdanie? Urlop mam, a chętnie się dowiem co się co tam słychać na serwerze
A może ktoś normalnie odpowiedzieć ?

Nie ma żadnego nowego rozdania. Trudno żeby jakieś było jak nikt nie gra na serwerze. Jest lato, jest gorąco, więc trudno się dziwić, że ludzie wolą grilla i rower. No może trochę przesadzam - podobno gra dwóch graczy w ZC i jeden w Bumach. A, i ktoś u nas na forum wspominał, że słyszał, że jakiś gracz z Tornado wysłał kolona co by założyć nowe miasto na M34... Ale to chyba wszystko ;-)
No i jest jeszcze Haszek, ale on to raczej gra w jakąś inną grę i tylko przez pomyłkę pisze na tym forum ;-)
 

DeletedUser22529

Guest
Forum byś trochę uprzątnął, skoro gości zapraszasz.


Nie sam, ustaliliśmy proporcje, 6 Haszek, 1 ja.
 

DeletedUser30525

Guest
hASZEK, mam dla Cb nowa opcja jestem sam wyszedlrm z ZC, zabierz jedno miasto oddam reszte z darma. TY miernoto....
 

DeletedUser30525

Guest
To Ci wielki mistrz co sie boi zaaatakoav gracza, 188 w rankingu, prawdziwu milordm spod sklepu za 6 zl....
 
Do góry