Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12549

Guest
Chris najlepsze bedzie jak sie okaze , ze zona Ci polowe miast przejela.
 

DeletedUser18469

Guest
Cisza tu bo nie wiele sie dzieje poki co:) zc i myr leją sie z mtk zobaczymy jak potoczy sie ta wojna a reszta sojuszy gra o pietruszkę :)
 

DeletedUser31213

Guest
Hmm jakbym miał poświęcać czas po to aby grać o pietruszkę to poszedł bym do sklepu kupił sobie i mnóstwo czasu przy tym zaoszczędził ;) ale fakt Ci co poszli w układ z Zc przeciwko nam to grają o pietruszkę bo przecież Zc z nikim nie będzie chciało się dzielić przysłowiowym tortem :D
 

DeletedUser18469

Guest
A my gramy o pietruszke for fun i dzis sie dobrze bawimy :)a tu o to chodzi a układu nie mamy jakiegos obecnie z nikim:)jedynie nie wtrącamy sie między vódkę a zagryzkę;)
 

DeletedUser20444

Guest
Że niby Myrmidones biją się z MTS/MTK?
Myrmidones to sojusz wiecznych urlopów i najlepszy dawca miast, tylko podziękować.
 

DeletedUser30242

Guest
Już zaczynaja się ataki będzie się działo z rana , antykoalicja atakuje !!!
 

DeletedUser31213

Guest
Ładnie się działo ładnie szkoda że zmysłów nie miałem ale top 10 z obrony wita ;):D:D
 

DeletedUser30242

Guest
To już będzie norma w trzy sojusze w jednym czasie na trzy fronty atakować :) , gratulacje w przejęciu 13stu miast bodajże
 

DeletedUser18469

Guest

kwaśnykwas
szermierz.png

DOŁĄCZYŁ:
24. LIS 2013
Nowy
Że niby Myrmidones biją się z MTS/MTK?
Myrmidones to sojusz wiecznych urlopów i najlepszy dawca miast, tylko podziękować.


sratatata miasta wam padaja tak czy inaczej nie lekcewazył bym nikogo to zgubne w tej zabawie :)
 

DeletedUser27321

Guest
aż muszę napisać

mam pytanie do graczy MTS/MTK - czy kiedykolwiek zrobicie na nas akcję czy mam przestać się łudzić? na nas - czyli na Za Chwilę/Za Moment

myślałam, że po rozwiązaniu paktu zrobicie jakąś akcję z rozmachem, a tu czekam i czekam i nic :)
od czasu do czasu wbijecie przypadkiem jakiś bunt i to by było na tyle - offa nie macie?

a ponoć mieliście być dla nas największym zagrożeniem... w czym?
 

DeletedUser30531

Guest
Po co? Mamy kogo bić, a Wy dalej nam nabijajcie pw w obronie. A kto lepiej na tym wychodzi pokazują statystyki i ze Was przeskoczyliśmy w wojownikach (sojusze).
 

DeletedUser20444

Guest
Drodzy gracze ZC/ZM. Sami pewnie doskonale wiecie i rozumiecie, że akcje off są zdecydowanie najbardziej intensywnie gospodarujące czas na grepo. Po co tak grać, jeszcze w tak przyjemnym momencie jakim jest początek lata gdy na naszych zapleczach nie ma przyzwoitego sojuszu pokroju Tornado, a miast jest wystarczająco, wystarczy wziąć. Czasem brakuje nam cennych slotów w wewnętrznych rozbiórkach, mimo tego, że w tym czasie PW wskakuje nam bardzo dużo.
Dlatego proszę o wyrozumiałość i dużo cierpliwości, bo o akcję off z naszej strony możecie się nie doczekać do końca lata, jeśli w ogóle.
Jeśli ktokolwiek z was czuje się przez nas zaniedbany, to trudno. Przepraszać nie będziemy.
Życzę wam wszystkim udanego dnia i szybkiego kolejkowania offa, mój Def czeka, bo wie że nas odwiedzicie.
 

DeletedUser20444

Guest
Ja sobie wypraszam.
Jeszcze parę dni temu było marudzenie o minimum aktywności z naszej strony w offie, ale co to ma być? Czy ja znowu na akcję ZC/ZM mam czekać dwa tygodnie? Co wy, pierwszy raz w grepo gracie?
Człowiek nocki zarywa, wojsko kolejkuje, premium kupuje, chyba niepotrzebnie.

Tu cytat. Źr. powyżej.
ponoć mieliście być dla nas największym zagrożeniem... w czym?

Vice versa
 
Do góry