Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18469

Guest
nie no nikt nic nie odbiera ZC ani nie płacze nad brakiem polityki MTS;) bardziej chodzi o inne soje które póki co nie próbują stworzyc własnej alternatywy na wygraną swiata by było ciekawiej a tak nuda na zielonym swiecie :)
 

DeletedUser24703

Guest
nie no nikt nic nie odbiera ZC ani nie płacze nad brakiem polityki MTS;) bardziej chodzi o inne soje które póki co nie próbują stworzyc własnej alternatywy na wygraną swiata by było ciekawiej a tak nuda na zielonym swiecie :)
Niby tak, dla atrakcyjności świata mógłby się inny sojusz pokusić, tylko wskaż jaki? Poza ZC i MTS nie ma alternatywy do wybudowania cudaków. Potencjał dający marzyć o jednym może dwóch cudach ma Tornado. Pozostałe sojusze mają fajnych graczy - wojowników, ale żeby postawić cuda trzeba miast żeby sura płynęła strumieniami. Tornado ma miasta ale biorąc pod uwagę organizację to już słabiutko. Tracili miasta na rzecz dwuosobowego sojuszu później tracili masowo na rzecz tego samego sojuszu, który trochę się rozrósł. Ok., mały prestiżowy sojusz, dobrze zarządzany może zrobić zamieszanie, ale bez przesady. Jeśli byliby zorganizowani to samą liczbą miast powinni co najmniej przystopować zapędy VL.
Mogłaby powstać jeszcze nowa koalicja tych mniejszych 2-3 sojuszy plus Tornado.Tylko te sojusze przynajmniej niektóre jak Bumy nie mają i nie miały planów na cuda. Zakładam, że zmieniają zdanie to może postawiliby jednego cudaka, ale co później? Rozproszenie spore? Teraz są pewnie jakoś dogadani i gdzieś tam obiecuje się im koronki.
 

DeletedUser23396

Guest
VL przez cały czas współdziałało przy organizacji akcji z Chimerykami (co prawda przy coraz mniejszym udziale sojusznika).
Nasz "sojusz" nigdy nie był prestiżowy, ot grupka znajomych.
A cudów ze znajomymi się nie buduje :p, tu potrzebna jest organizacja, determinacja i porządek :)
 

DeletedUser24703

Guest
Znajomi czy nie, punktów w ataku i miast przybywało a to oznacza, że przypadku tu nie ma. Organizacja była i chyba jest mimo wciągnięcia chimeryków. Nie pamiętam jak powstał sojusz ale kojarzę, że na początku były tam tylko dwa nicki. Korzystaliście na układzie z chimerykami czy oni korzystali na układzie z wami to już kwestia osobna. Pisałem o przejęciach i punktach VL w ataku bo to najbardziej rzucało się w statystykach.
 

DeletedUser18469

Guest
chimerycy i vl to chyba ekipa z innego swiata która grała razem ja akurat tu przypadkiem;)nie no bez rozłamu i z troszkiem własnej polityki mógł to byc mocny sojusz z którym by sie liczono ;)ale okazało sie zę cos zgrzytło :)pw walki cos mówią :)a tak po za tym nie mówie tylko o chimerykach tylko o vl chimerycy (niedawno)myrmidines, bumy, SGG, tornado, nic nie próbują zrobic by grac o swoje tylko gra o cudze :)ale dzis na 90% wiem kogo przygarnie ZC;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26558

Guest
Cuda rzadza sie innymi prawami i przewaga militarna nie daje gwarantu sukcesu.
Jak CZŁOWIEK wspomniał niektorzy sie tu nieco zapominaja,ale tez po to jest FO,zeby ubarwic i pokolorowac swiat;) nie mialem okazji wczesniej i z tego miejsca gratuluje kazdego przejecia ZC/ZM/Bumom/myrmidonom czy Tornadu jak i kazdej udanej obrony w trakcie ostatnich kilku weekendow swoim.
A wracajac do mapki neona,pomimo ze podzielil ja tylko na 2kolory to gdy ruszy czas biegania z taczkami cos mi sie wydaje ze wyrosnie troche wiecej tych cudacznych budynkow jak tylko w 2 obozach... Czas zweryfikuje moje domysly...tylko czy inno zdoła przygotowac odpowiednia ilosc błyskptek do rozdania na sam koniec...?
 

DeletedUser24703

Guest
:)a tak po za tym nie mówie tylko o chimerykach tylko o vl chimerycy (niedawno)myrmidines, bumy, SGG, tornado, nic nie próbują zrobic by grac o swoje tylko gra o cudze :)ale dzis na 90% wiem kogo przygarnie ZC;)
Chyba przegapiłeś wpis wyżej, bo napisałem m.in ogólnie o wszystkich mniejszych sojach. Na tym świecie są dwa sojusze co mogą powalczyć o cuda. Jeśli oba soje przetrwają do cudów, to reszta może utrudnić budowanie torpedując pakty, czy stawiając jednego cudaka i to wszystko. Nie wykluczone, że tak się stanie i będziesz miał więcej emocji, ale póki są dogadane z tym większym i nie czują się wystawione - to po co? Gorąco w dyplomacji będzie przed cudami, w momencie stawiania czwartego cudu i na pewno przy walce o kolejne dla koronki.
 

DeletedUser13253

Guest
Dlaczego nic juz nie piszecie? :(
Cos sie stalo?

Matka Zygowi klawiaturę zabrała za nieposprzątany pokój na święta. Oni z prowincji to Noc Kupały obchodzą... Jałówki ćwiartują, wianki [CENZURA] puszczają...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24703

Guest
Widzisz Haszku, starasz się jak możesz, prowokujesz i dalej cisza. Piękny profil chimerykom wykonałeś, osiągnąłeś szczyt intelektu i żadnego odzewu. Nie wiem co z tym światem się stało, nic nie dają poczytać. Oni wolą Tobie wiochę zabrać bo wiedzą, że lepszego profilu nie zrobią. Na forum też nie podskoczą. Nikt nie jest tak kreatywny - rządzisz.
 

DeletedUser24703

Guest
Dobra dostałem już kilka wiadomości od ziomali, kopie masów itp, że to nie banan tylko osobista tragedia. Skoro tak to trzeba przyhamować komentarze. W życiu trzeba trzymać się reguł.
 

DeletedUser20444

Guest
Muszę przyznać, że koleżanki i koledzy z drużyn przeciwnych nawet się starają. Nie pamiętam tak intensywnego kolejkowania od dłuższego czasu. Składam wyrazy uznania.
 

DeletedUser22975

Guest
Zwracamy się z prośbą do sojuszu Za Chwilę, aby i nam przydzielono korony na tym serwerze, skoro w kolejce stoją już takie sojusze jak:
Bumy, Agoge, Vacatio legis, Myrmidones, Tornado, Za moment, Za Chwilę
Bo to one miały dziś akcję na nas z Wami, (a wiemy że nic za darmo) do tego w kolejce również czekają S.S.G i zapewne inni. Zazdrościmy również połapania się na forum z tyloma sojuszami
smiley_emoticons_lol.gif

Może napiszę CV przeplatane listem motywacyjnym
Jak widać nasz sojusz jest rozsiany po różnych morzach, posiadamy tych kilka marnych wiosek, ale chodzimy na wykłady murarz tynkarz, więc wioski szybko na maxa wybudujemy, oraz koszenia trawników, posiadamy metr kwadratowy tego paskudztwa, więc mamy na czym ćwiczyć. Dodam, iż posiadamy na wyposażeniu naszych polis kielnię, młotek, śrubokręt jak i młot pneumatyczny i studnię z wodą, co by kobyły nie zdechły.
Naszymi głównymi zaletami są: wysyłanie lądu bez ogni, ślemy ataki tylko w bonusie, potrafimy wysłać szpiega, mamy masakrę w akademiach, więc jesteśmy bardzo podobni do Waszych paktowiczów, i spełniamy Wasze wymogi.
Jest nam bez różnicy czy koronę dostaniemy w 15 czy 20 rozdaniu, bo jakie ma to znaczenie, zapewniam, że potrafimy cierpliwie czekać, wybredni nie jesteśmy.
Pozdrawiam bardzo serdecznie Agness ;)

Żeby nie było tak kolorowo moi sojusznicy również zgłaszają kandydatów do korony i pozwolę sobie tu oto to wkleić:
1. W ramach prowadzonej przez Za chwilę akcji "korona dla wszystkich na Cytera" zgłaszam mojego dawnego kolegę z sojuszu, aktualnego sąsiada z wyspy I.D3s.All. Orędownik pokoju (i ciszy), podbojem się brzydzi, więc wszystkie miasta kolonizował. Nikt nie wie w co on gra, on sam pewnie też.
2. Jako że nie umiem wysyłać wiadomości massem, pozwoliłam sobie to tu zamieścić.

*Zastrzegamy sobie prawo do dosyłania listy kandydatów do koronacji, wedle napływania zgłoszeń.


Bardzo proszę nie obrażać się za mój maleńki żarcik.
 
Widze, że frustracja sięga zenitu:D Przyznajcie sie w koncu do blamażu dyplomatycznego i taktycznego a nie zaczynasz sie produkować lecz słabo wychodzi. Dzisiejsze poczynania nazywacie akcją? W sumie masz racje dzisiejsza akcja dostaje przydomek akcja GRILL bo bierze w niej udział 5 osob na krzyż:D A co do koronek to jesli uda nam sie zbudować 7 cudów to wszyscy je dostana opróćz Was bo najwiecej o tym gadacie wiec nie dostaniecie;) mówisz o 20 rozdaniach? zrobie 173 rozdania abyscie co tydzien widzieli jak nowe osoby dostaja nic nie warte koronki. Miłego dnia :)
 

DeletedUser20444

Guest
Co to koronka?

A tak swoją drogą piszesz o 5 osobach na krzyż, i nie czepiając się szczegółów powiedzmy, że tyle ich jest i u nas, dlatego zrozumiałe jest mówić, że gra sojusz, czy to 5 czy 50 osób, bo to nie ma znaczenia. Tornado wali 34 i 35, ZC aka ZM 44 i 45, Bumy 55 i coś tam na 54, a na 54 Myrmidones, Agoge i parę miasteczek ZC, ZM i SSG. Jestem bardzo zaszczycony, że tyłu tak znamienitych graczy uderza w nas z impetem. A Jeszcze zapomniałem o VL, które też bierze w tym udział. Słabi jesteście, że jeszcze nas nie rozbiliście, taka koalicja, z tyloma gwiazdami.

PS. Pozwoliłem sobie policzyć graczy vs MTS z dzisiaj i tylko z moich raportów i jest ich 43 osoby, no można powiedzieć, że to wynik blisko 5 :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry