Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31511

Guest
hahah ale Ci sie żarcik wyostrzył;p dyplomatycznie sie nie wypowiem;p
 

DeletedUser31213

Guest
Oj podejrzewam że pół paktu na ten temat woli się nie wypowiadać no ale to było do przewidzenia że tak będzie ale ja tylko przypominam że cuda jeszcze się nie zaczęły jeszcze dużo zmian może nastąpić a ten który czuje się Goliatem nie koniecznie nim musi pozostać ;) to tylko taka moja sugestia dla tych co wiedzą że nie mają na co liczyć ;)
 
Czekamy i czekamy i czekamy, ale przy tym świetnie się bawimy :) Widzisz Marta powyżej kto koronki dostanie zdaniem graczy MTS
smiley_emoticons_lol.gif
 
Tutaj się nie ma czym podniecać ile koron zostanie rozdanych. ZC dostanie odznaki za pierwsze 7 i to się liczy, a nie że miliony osób potem zgarnie spada. Tak jak Aga napisała, jak ktoś będzie chciał sprawdzić co i kto wygrał to wie gdzie to zrobić. Zrzucanie koron jest prawie na każdym serwerze co doprowadziło do tego, że korona nie ma już żadnej wartości.
 
No jak nie ma kochaniutka :(
Teraz swieci inaczej jak iles razy zgarniesz :D
Mozna blyszczec z kolorowa korona.
Wypelnia pustke w smutnym zyciu.
Nadaje barw, maluje na zolto i niebiesko a wiec chodz, dolacz do nas
na koronke najwyzszy czas :D
 
Jaras mimo mojego wielkiego i szczerego uczucia do ciebie to moja niebieska koronka mi służy;)
taka już raczej pozostanie
smiley_emoticons_lol.gif


Paweł z kozakiem albo zgarniaczem spadów
smiley_emoticons_lol.gif


trochę za Wami tęsknie
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 
Dzisiaj niebieska Marto ale za pol roku /50 eventow jak dobrze pokombinuja w inno to ona moze blyszczec jak rosa na lace o poranku o_O I wtedy moze Ci tej jednej zabraknac zeby byc w srebrzysto zielonej koronce :p
 

DeletedUser31213

Guest
Ty budowałeś kiedyś cuda? Bo chyba nie masz pojęcia o tym co piszesz takie odnoszę wrażenie :) hahaha
Budowałem cuda i być może więcej razy jak ty i z autopsji wiem że te obiecywanki kończą się na niczym dlatego rolki dostanie cześć ludzi i koronki a reszta te na drutach :D
 

DeletedUser31213

Guest
niczego mi nie brakuje;)
życie bez grepo jest piękne
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
Oj tam raptem miesiąc wytrzymałaś bez grepo i już cię ciągnie i interesuje co się dzieje:D  a jeszcze 1 miesiąc minie i tylko patrzeć jak gdzieś znowu na jakimś serwerze zaczniesz grać ;)
 
[CENZURA]
mogę Ci powiedzieć, jak się takie szczęście osiąga - taki mały guzik - czary-mary jesteś szary
smiley_emoticons_viking.gif


Oj tam raptem miesiąc wytrzymałaś bez grepo i już cię ciągnie i interesuje co się dzieje:D  a jeszcze 1 miesiąc minie i tylko patrzeć jak gdzieś znowu na jakimś serwerze zaczniesz grać ;)

coś mnie dziś do Was przyciągnęło i stwierdziłam, że zanim się tu zagryziecie o to kto czego nie dostał to wkroczę ja;)
tak poważnie to za samą grą nie tęsknię ani trochę
smiley_emoticons_grin.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20444

Guest
Widzę zyga po raz kolejny ściąga cudzy pomysł by się na fo w ogóle móc pokazać na jakimś tam poziomie. Macie kurde dryg do tych memów, zawsze w punkt. Pogratulować :D
 
Do góry