Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31213

Guest
Zygi a gdzie ta Twoja piękna nowoczesna sztuka?? Przeminęła z wiatrem czy co?? :D
 

DeletedUser20444

Guest
Następnym razem będę te zygowe arcydzieła kopiował na pamięć telefonu by choć część została zachowana dla potomnych.
Rozumiem zyga, że to skutek stresu związanego z powrotem do szkoły, ale nie martw się, za rok, kolejne wakacje.
 
co niektórzy mają jakiś problem chyba - za każdym razem pisanie i pociski o powrocie do szkoły itd.

Wielcy dorośli w MTS - szczycą się tym, że mają pracę, są dojrzali jak mało kto i ogółem są super, chyba się od Haszka kilka osób zaraziło :)


Powodzenia na cudakach!
 

DeletedUser31213

Guest
Na dzień dzisiejszy to chłopaki i dziewczyny mogą cuda w piaskownicy stawiać :D taki trening zc może sobie zrobić :p
 

DeletedUser30647

Guest
Widzę że gracze z MTS mają chyba kompleksy na punkcie EC . Cały czas o tym piszecie , szczycicie się ich przedłużaniem , przedłużajcie ile chcecie nawet do tego dnia kobiet - nie ważne ale w końcu EC nastąpi i wasza strategia pójdzie w zapomnienie i będzie liczyło się tylko to kto postawi cuda i wygra świat.
Ps. gdzie te obiecane szaraki po weekendzie bo akcji na was chyba nie było :) widać ile właśnie wasze słowo znaczy dlatego nie dziwcie się że tak słabo poszło Wam w dyplomacji na tym świecie :)
Powodzenia .
 

DeletedUser25517

Guest
Na pewno świata nie wygra Tornado :) Świat się wygrywa budując 4 cuda, 7 cudów daje Ci tylko koronkę przy nicku i nic więcej, te osoby idą w zapomnienie jak i sojusz wspomagający, masz racje :)
Oby wprowadzili tą całą dominację, może wtedy gra będzie ciekawsza i nie ustawiana przy stoliku :)

Oczywiście życzymy Wam również powodzenia, chociaż wynik raczej z góry przesądzony :) A nasza dyplomacja była jak była, nie zamierzaliśmy się kłaniać pobocznym sojuszom, żeby nam pomogli w konflikcie z ZC za koronki, bo wiemy, że one nic nie znaczą.
 

DeletedUser20444

Guest
Ps. gdzie te obiecane szaraki po weekendzie bo akcji na was chyba nie było :) widać ile właśnie wasze słowo znaczy dlatego nie dziwcie się że tak słabo poszło Wam w dyplomacji na tym świecie :)
Powodzenia .
Tak, ja o tym pisałem lecz nie pamiętam bym pisał kto miał zaatakować. Może i akcja to nie była lecz Bumy pływały w niedzielę przyzwoicie dobrze. Z ZC pokazał się mój ulubieniec i sąsiad JuliuszCezar27 pokazując wysokiego skilla, bo nawet sowy nie byłem w stanie rzucić, a fakt że zaatakował właśnie mnie zadecydował o tym, że wyzwanie zostało wykonane.
Co nie zmienia faktu, że czuję niedosmak, ale liczę na kolejny weekend pełen zabawy :)
 

DeletedUser31213

Guest
Tak, ja o tym pisałem lecz nie pamiętam bym pisał kto miał zaatakować. Może i akcja to nie była lecz Bumy pływały w niedzielę przyzwoicie dobrze. Z ZC pokazał się mój ulubieniec i sąsiad JuliuszCezar27 pokazując wysokiego skilla, bo nawet sowy nie byłem w stanie rzucić, a fakt że zaatakował właśnie mnie zadecydował o tym, że wyzwanie zostało wykonane.
Co nie zmienia faktu, że czuję niedosmak, ale liczę na kolejny weekend pełen zabawy :)
UPS widocznie była samowolka koalicji a zc liczyło na nasze szaraki a to pech :D hm to teraz musicie uważać aby ci co mają sypać żeby znowu się nie pomylili i nie zaczęli sami budować bo dopiero wam problemu narobią  :D wtedy dopiero będzie szok bo przecież to wy macie rządzić i dzielić a reszta ma grzecznie sypać :eek:
 

DeletedUser25036

Guest
Widzę że gracze z MTS mają chyba kompleksy na punkcie EC . Cały czas o tym piszecie , szczycicie się ich przedłużaniem , przedłużajcie ile chcecie nawet do tego dnia kobiet - nie ważne ale w końcu EC nastąpi i wasza strategia pójdzie w zapomnienie i będzie liczyło się tylko to kto postawi cuda i wygra świat.
Ps. gdzie te obiecane szaraki po weekendzie bo akcji na was chyba nie było :) widać ile właśnie wasze słowo znaczy dlatego nie dziwcie się że tak słabo poszło Wam w dyplomacji na tym świecie :)
Powodzenia .

I to jest to. Dostawać baty cały serwer, przytulić się tam gdzie wygodnie, nic nie robić i jeszcze fikać na forum.
 

DeletedUser31511

Guest
ZC ma kompleks na punkcie dyplomacji bo cały czas o tym wspomina. Jak już wspomniałam, przedłużamy budowę cudów aby świat zamknęli przed drugim rozdaniem koron, dla nas będzie to jakaś frajda, dla kogoś zawód, za brak obiecanej korony.

Wiesz jak jest obiecać nic nie kosztuje.....
 

DeletedUser26558

Guest
Hola,hola,hola...czyz swiata nie wygrywa sie poprzez postawienie jako pierwszym 4z7...hm? A czy ktos tutaj cokolwiek postawil,nie widze;).a czy ktos cos postawi?moze tak,a moze i nie... Ani ZC,ani MTS,ani tym bardziej wiatry czy myrmi czy ssg nic nie wygrali,zabawa trwa,a to czy jest to zabawa na stawianie pali jedni obok drugich,na atakowanie,czy na rozbudowe wszystkich miast na maks eko,a czy na opoznianie cudow,to rozrywka jest,czyz sie myle?
Jedynymi wygranymi w tej chwili w mojej ocenie sa bumy,ktorzy nic nie musza,w kazdej chwili moga zrobic akcje,moga walnac szaraki,nie musza kurczowo siedziec do 24i pilnowac czy eko swiata znow te "niedojdy z mtsu" zrzucily czy nie;) a niedouczeni w polityce mtesiaki siedza i zwalaja eko,zas wygrana i wielka koalicja rzuca miesem,ze znow musza czekac;)
A prawda jest taka,ze my musimy wyczekac,az u nas samoczynnie dojdzie do tego,ze zmiescimy wszystkich chetnych do budowania w jednym czlonie,tak aby Ci co beda z taczkami biegac dostali to na co zasluzyli,bo sto cos razy cudow stawiac nie bedziemy,mamy 55miejsc i tylu graczy musi zostac,a tu co chwila ktos z urlopu wroci i chce grac,inni sie nagle zmotywowali i tez chca grac...to nic innego nie pozostaje jak czekac az sie zniecheca tym czekaniem,bo my 2x 4cudow nie postawimy jako pierwsi,tylko raz;)
 

DeletedUser31213

Guest
Hola,hola,hola...czyz swiata nie wygrywa sie poprzez postawienie jako pierwszym 4z7...hm? A czy ktos tutaj cokolwiek postawil,nie widze;).a czy ktos cos postawi?moze tak,a moze i nie... Ani ZC,ani MTS,ani tym bardziej wiatry czy myrmi czy ssg nic nie wygrali,zabawa trwa,a to czy jest to zabawa na stawianie pali jedni obok drugich,na atakowanie,czy na rozbudowe wszystkich miast na maks eko,a czy na opoznianie cudow,to rozrywka jest,czyz sie myle?
Jedynymi wygranymi w tej chwili w mojej ocenie sa bumy,ktorzy nic nie musza,w kazdej chwili moga zrobic akcje,moga walnac szaraki,nie musza kurczowo siedziec do 24i pilnowac czy eko swiata znow te "niedojdy z mtsu" zrzucily czy nie;) a niedouczeni w polityce mtesiaki siedza i zwalaja eko,zas wygrana i wielka koalicja rzuca miesem,ze znow musza czekac;)
A prawda jest taka,ze my musimy wyczekac,az u nas samoczynnie dojdzie do tego,ze zmiescimy wszystkich chetnych do budowania w jednym czlonie,tak aby Ci co beda z taczkami biegac dostali to na co zasluzyli,bo sto cos razy cudow stawiac nie bedziemy,mamy 55miejsc i tylu graczy musi zostac,a tu co chwila ktos z urlopu wroci i chce grac,inni sie nagle zmotywowali i tez chca grac...to nic innego nie pozostaje jak czekac az sie zniecheca tym czekaniem,bo my 2x 4cudow nie postawimy jako pierwsi,tylko raz;)
Co do bumów to słuchy mnie doszły że skoro my tak świat opuźniamy to i oni się zmotywują i cuda postawią kto wie może będzie ciekawie jeszcze :D
 
Czyli cel zrobić innym na złość. Coś w stylu zrobię mamie na złość odmrożę sobie uszy. Przegrywać też trzeba umieć. Nikt tu nic nie wygrał, nic nie przegrał, ale trochę więcej ambicji się po was spodziewałem. A to tu słabo, jakie akcje, takie cuda organizujecie

ZC ma kompleks na punkcie dyplomacji bo cały czas o tym wspomina. Jak już wspomniałam, przedłużamy budowę cudów aby świat zamknęli przed drugim rozdaniem koron, dla nas będzie to jakaś frajda, dla kogoś zawód, za brak obiecanej korony.
 

DeletedUser31213

Guest
Czyli cel zrobić innym na złość. Coś w stylu zrobię mamie na złość odmrożę sobie uszy. Przegrywać też trzeba umieć. Nikt tu nic nie wygrał, nic nie przegrał, ale trochę więcej ambicji się po was spodziewałem. A to tu słabo, jakie akcje, takie cuda organizujecie
Przepraszam my od początku mówiliśmy że nas akcje na was nie interesują dlatego musicie wojska na sobie rozbijac bo nie macie kogo bić prócz nas a na nas wam się słabo opłaca bo my wtedy więcej pw mamy  :D fakt trochę lipa akcje między sobą robić ;)

A co do robienia na złość my nikomu na złość nie robimy nam po prostu się nie spieszy mamy czas przy okazji kolejni nasi ludzie wracają po prostu u nas nie musi być na wariata jak u was że już całą topke z innych soi macie u siebie bo już byliście pewni że już ruszą cuda już tort będzie dzielony a tu lipa znowu na przeszkodzie to nieszczęsne MTS
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No fakt wy nabijacie PW atakując słabszych to jest szczyt sukcesu, jakbyście mieli troche odwagi to byście nas atakowali. Czemu nie interesują was ataki na nas mamy przecież wspólny front, bo wiecie że nic nie ugracie. Ot cała filozofia.

To jest strategia przygotowania wcześniejszego a nie obudzenia się z ręką w majtach że nagle 224mln spadło. My przewidzeliśmy to wczesniej i sie przygotowywaliśmy na taką ewentualnośc to jest dyplomacja właśnie i strategia. Gratki dla waszych bosów że tego nie przewidzieli. Ale rozumiem brak Haszka wszystko rozsypał

A co do robienia na złość my nikomu na złość nie robimy nam po prostu się nie spieszy mamy czas przy okazji kolejni nasi ludzie wracają po prostu u nas nie musi być na wariata jak u was że już całą topke z innych soi macie u siebie bo już byliście pewni że już ruszą cuda już tort będzie dzielony a tu lipa znowu na przeszkodzie to nieszczęsne MTS
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31213

Guest
No fakt wy nabijacie PW atakując słabszych to jest szczyt sukcesu, jakbyście mieli troche odwagi to byście nas atakowali. Czemu nie interesują was ataki na nas mamy przecież wspólny front, bo wiecie że nic nie ugracie. Ot cała filozofia.
Po pierwsze my mamy kilka frontów a po drugie wy macie tylko z nami front i jakoś też słabo nas atakujecie a co chwilę wychodzicie i między sobą pw nabijacie więc sory to dopiero jest szczyt sukcesu ;) my przynajmniej na wrogu pw nabijamy nie na sobie a pozatym po to zrobiliście tak dużą koalicję bo mieliście nas zniszczyć a tu znowu klapa MTS dalej jest było i będzie słaby u was ten sukces :cool:
 
Wychodzimy, jak jest taka potrzeba, sprawdź sobie w statach (potusek) kiedy ostatnio wychodziłem i ile razy i pogadamy. A i tak w atakujących jestem wyżej mając 22 miasta mniej niż ty. Wiec hmm. Kto tu jest grajkiem... ? Ja z tyloma miastami, byłbym w pierwszej 30 atakujących, ale nie mam tylu miast bo nie klepe festynów za surke z którą nie mam co robić. Ja za sure buduje wojo które tracę na akcjach :) I kto tu mówi o jakim sukcesie. Nie sztuką jest mieć sto miast i bobować...
 
Do góry