Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31213

Guest
Wychodzimy, jak jest taka potrzeba, sprawdź sobie w statach (potusek) kiedy ostatnio wychodziłem i ile razy i pogadamy. A i tak w atakujących jestem wyżej mając 22 miasta mniej niż ty. Wiec hmm. Kto tu jest grajkiem... ? Ja z tyloma miastami, byłbym w pierwszej 30 atakujących, ale nie mam tylu miast bo nie klepe festynów za surke z którą nie mam co robić. Ja za sure buduje wojo które tracę na akcjach :) I kto tu mówi o jakim sukcesie. Nie sztuką jest mieć sto miast i bobować...
Zanim zechcesz zabłysnąć to zobacz który ja jestem jako wojownik a który Ty i wtedy pogadamy bo pw to nie tylko atak ale i też def a liczy się ogół a nie tylko atak i teraz już wiesz czemu mam tyle miast a ty tyle i tu nie chodzi o sure a pw jeśli już dajesz porównania i chcesz kogoś poniżyć bo widzę że cały czas prubójesz to chociaż zrób to jak należy a jeśli nie masz ku temu argumentów to lepiej wogóle się nie wypowiadaj bo sory nie mam nic do Ciebie prywatnie ale kompromitujesz się takimi wypowiedziami i porównaniami :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31213

Guest
A teraz sprawdziłem kolego z ataku nie jesteś 30 tylko chyba 48 bo się nawet nie przyglądalem a ja chyba 53 i masz raptem 10k pw więcej heh faktycznie jesteś pro gracz taki ze nawet swojej pozycji nie potrafisz w rankingu sprawdzić :D błyszczysz nie ma co :( na twoim miejscu to już więcej bym się nie kompromitował
 
No rapterm 10k PW, ale masz 22 miasta wiecej a to jakby nie było 6k zapałek wiecej co tydz lub co dwa. Hmm mało mam pw w obronie fakt co ja poradze jak nikt nie chce nas atakowac łącznie z wami. PW w obronie nie zależą ode mnie. PW w ataku już tak. Nie kompromituje cie, daleki jestem od tego bo mi kompletnie na tym nie zależy. Wisi mi to haha. Poprostu zwracam uwagę tylko na fakt taki że nie nabijamy PW między sobą, tylko na przeciwnikach. Mówisz że mamy jeden front z wami wy kilka. Zgadza się nie podważam faktów, ale fakty PW w ataku mówią co innego. Do twoich słów się odnoszę, nie do chęci kompromitacji. Pewnie prywatnie i w jednym soju bymśmy piwo pili, więc nie bierz tego do siebie :)
 

DeletedUser31213

Guest
I tu kolega właśnie pokazał politykę zc kłamać i kłamać tak jak z tym rankingiem i pw ;) skoro kolega w takich kwestiach już kłamie gdzie wszystko jest czarno na białym i nie da się tego oszukać to co mają teraz powiedzieć wszyscy ci co są z wami w paktach i mają obiecane rolki i koronki?? Jak dla mnie sory ale to jest zastanawiające :(
 
O co ci chodzi bo nie jarzę. Przyznałem, że czasem wychodzimy, przyznałem że ja rzadko wychodze, przyznałem ze mam mało w obronie bo nikt nie atakuje, duzo w ataku bo ja atakuje, że 22 miasta to ponad 6k zapałek. Gdzie tu kłamstwo - to fakty
 
Tak w ogóle kolego to widze, że ty masz jakąś awersję do ZC nie wiem czy się zakochałeś czy co. Bo cały czas ZC, ZC i ZC, nie gada z Tobą ZC tylko ja. Rozmawiamy o naszych statach a nie statach ZC
 

DeletedUser26558

Guest
Moze i jestesmy nieudolni w dyplomacji,ale liczyc kazdy potrafi...80+graczy VS 200+ ,to otwartej walki prowadzic sie nie da. Stalka 1000szybkich VS stalka 300szybkich? To czy Panie kolego atakujacy tylko silniejszych na takie rozbijanie i wlasnie nabijanie pw sie piszesz? I fakt,nie rozbijemy tak obstawionego miasta kosztem zbyt wielkich strat,to odp sobie sam,czy tu chodzi o odwage,czy rozwage? Cuda beda opozniane,czy to sie Wam podoba czy nie,tak samo jak nam czy sie to podoba czy nie,Wy bedziecie je stawiac w przerazajacej przewadze w ilosci graczy. Taki mamy klima,sory.
A pisanie,ze przegrac tez trzeba umiec...narazie nie ma tutaj przegranych,sa jedynie tacy,co sie poddali lub stracili miasto na czyjas korzysc.
A gra toczy sie dalej
 
Napisałem własnie ze nie ma przegranych i wygranych. Z resztą z Tobą grałem na Paros i wiem, że jesteś spoko grajek :) nie rozumiem jednak synergii 80+graczy VS 200+
 

DeletedUser31213

Guest
O co ci chodzi bo nie jarzę. Przyznałem, że czasem wychodzimy, przyznałem że ja rzadko wychodze, przyznałem ze mam mało w obronie bo nikt nie atakuje, duzo w ataku bo ja atakuje, że 22 miasta to ponad 6k zapałek. Gdzie tu kłamstwo - to fakty
Zaczynałes mnie wyśmiewać bynajmniej próbowałeś że ty 30 w ataku a ja 53 a fakty są takie że ty 48 nie 30 nie lubię kłamstw to po pierwsze po drugie gdybym nie miał frontu jak ty to wtedy byłbym all off a jak widzisz gram tym i tym mimo tego że cały świat to nasz front i mi tylko o fakty się rozchodzi a ten głupi temat ty zacząłeś nie ja więc jeśli coś zaczynasz to podawaj prawdziwe fakty bo kłamstwa nie lubię a liczy się całokształt gdzie jestem 27 jako wojownik i nie mam sobie nic do zarzucenia też to nie jest nic uniżającego być 27 wojownikiem świata
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zaczynałes mnie wyśmiewać bynajmniej próbowałeś że ty 30 w ataku a ja 53 a fakty są takie że ty 48 nie 30 nie lubię kłamstw to po pierwsze po drugie gdybym nie miał frontu jak ty to wtedy byłbym all off a jak widzisz gram tym i tym mimo tego że cały świat to nasz front i mi tylko o fakty się rozchodzi a ten głupi temat ty zacząłeś nie ja więc jeśli coś zaczynasz to podawaj prawdziwe fakty bo kłamstwa nie lubię a liczy się całokształt gdzie jestem 27 jako wojownik i nie mam sobie nic do zarzucenia też to nie jest nic uniżającego być 27 wojownikiem świata

Napisałem (Ja z tyloma miastami, byłbym w pierwszej 30 atakujących) A więc gdyby miał tyle miast co ty to byłbym w pierwszej 30 atakujących, źle doczytałeś i oskarżasz o kłamsta hmm. Ale wybaczam :)
 
PS mnie wojownicy nie interesują bo to jest statystyka na którą nie mam wpływu to znaczy jak nikt mnie i mojego sojuszu nie atakuje to nie mam szans mieć PW w obronie. Mnie interesuje i patrze na coś na co mam wpływ atakujący. Ja wysoko nie jest mógłbym i wymagałem od siebie lepszej noty, ale w porównaniu do ilości miast nie wypadam źle. Odniosłem się ze statystykami wczesniej do tego co pisałeś odnośnie frontów że my tylko jeden a wy to macie kilka. OK skoro tak to jakie są PW atakuących. I tyle. Nie ma sie co denerwować, irytować wszystko jest na grze. A fakty są takie, że opóźniacie EC. Opóźniajcie tylko nie wiem co wam to da, bo w mojej skromnej opinii (czytaj w mojej nie ZC) choćby dwie niedziele do kupy sie zeszły i wrócili wszyscy na urlopach i pomógł paktowicz to i tak jesteście w dupie. Ale to moje zdanie. Pozdrawiam. I kończe na tym swoją dzisiejszą wypowiedź :)
 

DeletedUser31213

Guest
Napisałem (Ja z tyloma miastami, byłbym w pierwszej 30 atakujących) A więc gdyby miał tyle miast co ty to byłbym w pierwszej 30 atakujących, źle doczytałeś i oskarżasz o kłamsta hmm. Ale wybaczam :)
Faktycznie wróciłem jeszcze raz do naszych wypocin i masz rację tak napisałeś zwracam honor ja źle doczytałem :( ale mając tyle miast co ja nie koniecznie byś był 30 w ataku wszystko zależy od położenia nie można czegoś oceniać puki tego się nie osiągnie
 

DeletedUser20444

Guest
A fakty są takie, że opóźniacie EC. Opóźniajcie tylko nie wiem co wam to da, bo w mojej skromnej opinii (czytaj w mojej nie ZC) choćby dwie niedziele do kupy sie zeszły i wrócili wszyscy na urlopach i pomógł paktowicz to i tak jesteście w dupie. Ale to moje zdanie. Pozdrawiam. I kończe na tym swoją dzisiejszą wypowiedź :)
To brzmi jak plan
 
Dobrej nocy wszystkim
smiley_emoticons_biggrin.gif


0rZR2aO.gif
 

DeletedUser15965

Guest
"nie klepe festynów za surke z którą nie mam co robić. Ja za sure buduje wojo które tracę na akcjach:) I kto tu mówi o jakim sukcesie. Nie sztuką jest mieć sto miast i bobować..."

też tak kiedyś myślałem a tak naprawdę liczy się tylko przygotowanie ekonomiczne do EC bo niestety ale to wybudowanie 4 cudów przez sojusz daje zwycięstwo. Gracz ze 100 miastami podczas EC dwa razy więcej znaczy niż ten z 50 choćby wcześniej nie zdobył nawet jednego pw. A co do taktyki opóźniania to ja też nie jestem jej zwolennikiem. Za bardzo patrzycie na ilość graczy po jednej i po drugiej stronie a tymczasem różne będzie tych graczy też zaangażowanie. Naturalnym jest, ze sypać na max będą ci z głównych sojuszy i mający blisko do cudów. Przewagę w skracaniu łaskami można zniwelować prędkością przesyłu surowców. Wbrew temu co zdaje się wynikać ze statystyk ja wierzę w MTK/MTS. A w kwestii walki toć dzisiaj bez problemu rozbili bunkierek birem na blokerze cudaka.
 
Do góry