Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31213

Guest
Więc ja myślę że nas nikt nie powinien osądzać o opuźnianie EC bo kolega z zc jasno dał do zrozumienia że kiedy EC się zacznie decyduje tylko i wyłącznie Zc :D więc naprawdę ja nie wiem na co to Zc jeszcze czeka przecież cały czas piszą że są gotowi że wygrają a nie zaczynają tych cudów heh co lepsze jeszcze nas osądzają że to my opuźniamy :D
 
No i mamy nową funkcje na grepo: obserwator, powinni dodać takie uprawnienia
smiley_emoticons_lol.gif
Dużo masz jeszcze tekstów z reklam... Pytanie retoryczne. Pozdrawiam :)
 

DeletedUser31213

Guest
No i mamy nową funkcje na grepo: obserwator, powinni dodać takie uprawnienia
smiley_emoticons_lol.gif
Dużo masz jeszcze tekstów z reklam... Pytanie retoryczne. Pozdrawiam :)
Już dawno są takie uprawnienia że ktoś cię może obserwować ;) a widzę że wypowiedzi kogoś kto tylko obserwuje kolą was w oczy więc już obserwator wam wadzi hmm myślę że trzeba to zgłosić do temu grepo aby nikt z poza serwera nie mógł się wypowiadać i wtedy was już nie będzie w oczy koleć :rolleyes:
 
Nic mnie nie koli w oczy, poza ocenami ludzi którzy są na zasadzie kibicuje temu czy tamtemu to wszyscy inni są bee. Aby mieć wyrobiony pogląd i ocenę trzeba znać wszystkie szczegóły, a tych staty i inne grepolife ci nie dostarczą. Nie oceniam książki po okładce, ale to ja, widać nie każdy ma taki sposób bycia. Myślę że temat ze swojej strony wyczerpałem :)
 

DeletedUser20444

Guest
No i jak widać wszystko działa tu jak należy. Coraz większe zainteresowanie forum, nie widziane wcześniej tutaj osoby się wypowiadają. Zyga raczy nas swoją sztuką. Można powiedzieć, że dopiero teraz najwięksi z największych w jednym miejscu.
 

DeletedUser31213

Guest
Na swiecie nie wyszlo wiec sprobujemy na forum xD
A kto powiedział że na świecie nie wyszło jeszcze raz przypominam do póki cudaki nie stoją to wy wcale jeszcze nie jesteście wygranymi ja widzę że wy zbyt pewni siebie jesteście aby was to czasem nie zgubiło :)
 
Masz racje, zwracam honor, moze wszyscy walniemy grupowe szaraki i zwalimy to na event czy zloto czy co tam sie nie podoba nam, taki niby bunt ale tak naprawde to nikomu sie nie chce czekac na cuda :p
 

DeletedUser31071

Guest
To jest tylko gra a zdania dość agresywne czasem się zdarzają poprzez rywalizację. Natomiast graczy którzy grają i jeszcze piszą na FO powinniśmy traktować z pełnym szacunkiem bo ich jest coraz mniej :)
Pawcio ja do Ciebie nic nie mam jako do człowieka tak samo jak do innych. Trzymajmy się tego Panie i Panowie ;)
 
Dokładnie ja też tu do nikogo nic nie mam, to tylko gra i tak trzeba traktować a nie rywalizację na noże. A pośmiać i pożartowac zawsze można, trzeba miec też dystans do siebie.

[ciach]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry