Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
No Halo, to ja wygralem a mam oplate jeszcze?:(
Takie walki to tylko w konkursach w tv, zadzwon z odpowiedzia, wolna linia a Ty czekasz bo linia zajeta I nie mozesz powiedziec co jest twarde I dlugie xD
 
no trudno nagroda przepadła dostanie kolejny który nie wyjdzie. UPS nie ma chętnych wszyscy wyszli więc przepadło
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser20444

Guest
To standardowe nocne wietrzenie sojuszu, by ostudzić żwawą atmosferę :)
 

DeletedUser30650

Guest
Dzisiaj to jestem zawiedziona, ZC po wbiciu im około 10 buntów rolki kręcą i uciekają z biremami, słabiutko Kochani, co deffa brakuje, a podobno narzekacie, ze pw w obronie nie macie, może po prostu nie macie czym się bronić, ale przy 10 buntach ? Trochę mi Was szkoda, może Wam deffa pożyczyć :p
 

DeletedUser31213

Guest
Jak coś koledzy i koleżanki z zc pisać do mnie na priv to pożyczę defa trochę go mam to i dla was starczy po starej znajomości ;)
 

DeletedUser24703

Guest
Dzisiaj to jestem zawiedziona, ZC po wbiciu im około 10 buntów rolki kręcą i uciekają z biremami, słabiutko Kochani, co deffa brakuje, a podobno narzekacie, ze pw w obronie nie macie, może po prostu nie macie czym się bronić, ale przy 10 buntach ? Trochę mi Was szkoda, może Wam deffa pożyczyć :p
Ostatecznie lepiej rolkować jak tracić. Może ZC czegoś jeszcze was nauczy, bo bilans starcia na razie wypada słabiutko
 

DeletedUser31213

Guest
Ostatecznie lepiej rolkować jak tracić. Może ZC czegoś jeszcze was nauczy, bo bilans starcia na razie wypada słabiutko
A no słabiutko bo przecież 3/4 świata bijąc jednego to już dawno powinno nas nie być więc masz rację słabiutko to wygląda lecz w drugą stronę :D pozdrawiam przy okazji ;)
 

DeletedUser20444

Guest
Ostatecznie lepiej rolkować jak tracić. Może ZC czegoś jeszcze was nauczy, bo bilans starcia na razie wypada słabiutko
Tu bardziej chyba chodzi o to że 25k birem stoi prawie 2 doby na paliku w mało istotnym miejscu, gdzie nawet nie robi się próby przejęcia, a jak już coś to rokeczka. Rolka łatwa sprawa, chyba nikt nikogo tego uczyć nie musi
 

DeletedUser31213

Guest
Tu bardziej chyba chodzi o to że 25k birem stoi prawie 2 doby na paliku w mało istotnym miejscu, gdzie nawet nie robi się próby przejęcia, a jak już coś to rokeczka. Rolka łatwa sprawa, chyba nikt nikogo tego uczyć nie musi
Ja nie patrzę na pojedyncze przypadki lecz na całokształt który na 3/4 koalicji przeciwko nam jest bardzo mizerny ;)
 

DeletedUser26558

Guest
Przepychanki przepychankami,ale jednak nalezy przyznac ZC przewage militarna i przejec,gdzie wynik niestety (dla nas niestety) jest na gruby minus... A dokladnie ZC/ZM vs MTS/MTK 92do13. Ale fakt ze jesli widzi sie wpisy w ktorych to ponoc nie atakujemy,deff w ZC nie jest potrzebny i sie kurzy,przychodzi dzien ze MTSowi sie zachcialo plywac,a tu idzie rolka,no to troche zawod.
Niemniej jednak w ogolnym rozrachunku MTS vs "koalicyjny zbior sojuszy pod wodza ZC", juz wypadamy o wiele lepiej. Bilans strat do zyskow niemal ze na 0. ;)
 

DeletedUser31213

Guest
Dlatego ja odnosiłem się do całej koalicji czyli 3/4 świata na nas nie do samego Zc ;)
 

DeletedUser25516

Guest
ZC to Parówki i tyle :) niektórzy mówią, że wygrali dyplomacja. Sami zaś twierdzą, że zerwałi pakt bo nie chcieliśmy rozebrać Haszka. Gdyby nie to to paktowalibysmy dalej. To czemu przed tematem Haszka układali się pod stołem z Bumami (naszymi wrogami)? Szczwane lisy bez twarzy. Szkoda, że ich obecni paktowicze nie mają oczu :). Nie ma co gdybać ktoś wygra, ktoś przegra, mnie tam na tytułach nie zależy. Dla niektórych liczy się komnata, a dla innych jak Cie postrzegają.
 

DeletedUser24703

Guest
Sami zaś twierdzą, że zerwałi pakt bo nie chcieliśmy rozebrać Haszka.
Ja tu nie widzę sprzeczności - był warunek, niespełniony, są konsekwencje. Reszta koalicji pozostała utrzymana i tu pewnie zagrała dyplomacja.
Dla niektórych liczy się komnata, a dla innych jak Cie postrzegają.
To pomyliłeś grę. To jest strategia z udziałem realnych przeciwników bawiących się w politykę. Nie było świata, żeby wygranym wszyscy gratulowali honorowej rozgrywki, bo polityka nigdy nie była i nie będzie uczciwa. Jak Cię postrzegają??? Może i nie będą dobrze postrzegać, ale to nie casting na harcerza. Dajcie już spokój z tą hipokryzją. Może lepiej przenieść się na coś spokojnego i etycznego - może pasjans?
 
ZC to Parówki i tyle :) niektórzy mówią, że wygrali dyplomacja. Sami zaś twierdzą, że zerwałi pakt bo nie chcieliśmy rozebrać Haszka. Gdyby nie to to paktowalibysmy dalej. To czemu przed tematem Haszka układali się pod stołem z Bumami (naszymi wrogami)? Szczwane lisy bez twarzy. Szkoda, że ich obecni paktowicze nie mają oczu :). Nie ma co gdybać ktoś wygra, ktoś przegra, mnie tam na tytułach nie zależy. Dla niektórych liczy się komnata, a dla innych jak Cie postrzegają.


a jednak trochę żal [CENZURA] ściska mimo wszystko co? ciągle wałkujecie temat dyplomacji tylko po co?
Nikt nic nie widzi tylko MTS, cały świat to durnie przecież :)
No nic , kto wygra świat zobaczymy - do cudaków jest jeszcze trochę czasu - wszystko zależy od tego jak to rozegracie.
Bierzecie nas na przetrzymanie i kto wie może coś na tym ugracie -czas pokaże.

W każdym razie powodzenia:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25516

Guest
Człowiek z Lodu przestań prawic te swoje banały. Myślisz, że pozjadales wszystkie umysły i wg. Ciebie Twoja racja jest bardziej Twojsza niż Mojsza. Dla każdego liczy się coś innego stereopotypowcu.
 
Do góry