Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Tak zebyscie mieli pogląd z jakimi parówkami macie doczynienia:D No i wedle życzenia Kwasa Kwaśnego:D

c27a38aa7ffdf2a8med.png
 

DeletedUser24703

Guest
Człowiek z Lodu przestań prawic te swoje banały. Myślisz, że pozjadales wszystkie umysły i wg. Ciebie Twoja racja jest bardziej Twojsza niż Mojsza. Dla każdego liczy się coś innego stereopotypowcu.
Będąc w klimacie parówkowym odpowiem, że dogadamy się jak ci z kawału.
Ja do Ciebie idź do sklepu i kup parówki, jak będą jajka to kup dziesięć.
- Ty - dzień dobry, są jajka?
- Są
- To poproszę dziesięć parówek
 

DeletedUser29757

Guest
Dzisiaj to jestem zawiedziona, ZC po wbiciu im około 10 buntów rolki kręcą i uciekają z biremami, słabiutko Kochani, co deffa brakuje, a podobno narzekacie, ze pw w obronie nie macie, może po prostu nie macie czym się bronić, ale przy 10 buntach ? Trochę mi Was szkoda, może Wam deffa pożyczyć :p

Bo defa nie trzeba mieć dużo - wystarczy go umieć mądrze używać
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


Wasza rozbiórka naszego nieaktywnego gracza zakończyła się przejęciem palika 1,5k. Dla porównania nasza rozbiórka Waszego nieaktywnego dowódcy - Haszka - zakończyła się przejęciem przez nas 32 miast w 26h zanim aktywował mu się urlop. Też próbowaliście rolować, ale udało się wam w ten sposób obronić tylko 21 miast. Widzisz różnicę?

Jak coś koledzy i koleżanki z zc pisać do mnie na priv to pożyczę defa trochę go mam to i dla was starczy po starej znajomości ;)
Dzięki Paweł za dobre chęci, ale jak widać dajemy sobie rady. Może gdybyś tego defa zamiast oferować przeciwnikom, podsyłał swoim sojusznikom to sytuacja na świecie by wyglądała trochę inaczej? Może nic by to nie zmieniło, a może jednak?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser31213

Guest
Bo defa nie trzeba mieć dużo - wystarczy go umieć mądrze używać
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


Wasza rozbiórka naszego nieaktywnego gracza zakończyła się przejęciem palika 1,5k. Dla porównania nasza rozbiórka Waszego nieaktywnego dowódcy - Haszka - zakończyła się przejęciem przez nas 32 miast w 26h zanim aktywował mu się urlop. Też próbowaliście rolować, ale udało się wam w ten sposób obronić tylko 21 miast. Widzisz różnicę?


Dzięki Paweł za dobre chęci, ale jak widać dajemy sobie rady. Może gdybyś tego defa zamiast oferować przeciwnikom, podsyłał swoim sojusznikom to sytuacja na świecie by wyglądała trochę inaczej? Może nic by to nie zmieniło, a może jednak?
smiley_emoticons_confusednew.gif
Nie wymądrzaj się kolego bo jak widzisz jestem jednym z lepiej ślących def na tym świecie więc naprawdę skończ swoje bzdury prawić ;)
 

DeletedUser20444

Guest
Komu nieaktywnemu przejęliśmy palika 1,5k?
Normalnie sojka bym zapytał, ale obecnie go nie mam.
 

DeletedUser29757

Guest
ZC to Parówki i tyle :) niektórzy mówią, że wygrali dyplomacja. Sami zaś twierdzą, że zerwałi pakt bo nie chcieliśmy rozebrać Haszka. Gdyby nie to to paktowalibysmy dalej. To czemu przed tematem Haszka układali się pod stołem z Bumami (naszymi wrogami)? Szczwane lisy bez twarzy. Szkoda, że ich obecni paktowicze nie mają oczu :). Nie ma co gdybać ktoś wygra, ktoś przegra, mnie tam na tytułach nie zależy. Dla niektórych liczy się komnata, a dla innych jak Cie postrzegają.

Już to wałkowaliśmy, ale powtórzę:

Dobrze żyjemy z Bumami od początku świata i nigdy to nie była tajemnica. Na samym początku poinformowaliśmy o tym zarówno Pandy jak i MTS.

Gmartowi i Pandom odradzaliśmy walkę z nimi i od początku mówiliśmy że nie otrzymają od nas pomocy przeciwko nim. W drugą stronę też zachowywaliśmy neutralność i wszystkie strony to zaakceptowały.

MTS z kolei zachęcaliśmy wielokrotnie aby się dogadał z Bumami, bo walka pomiędzy naszymi przyjaciółmi nie była nam na rękę. Nie byliście zainteresowani i to uszanowaliśmy, ale cały czas mówiliśmy że nie będziemy ingerować w Waszą ewentualną wojnę.

Gdy jednak Haszek zaczął rozrabiać i psuć atmosferę między nami postawiliśmy sprawę jasno. Albo my albo on. Wybraliście jego. Przeciwko niemu nie musieliśmy "knuć" - on sam swoim urokiem osobistym zrobił sobie tylu wrogów, że gdy oświadczyliśmy że mamy tego dość i będziemy z nim walczyć, to zarówno Bumy jak i Myrmidoni zadeklarowali pomoc (a w zasadzie oświadczyli że ich stosunek do Haszka i jego nowego sojuszu nie zmieni się). Nie musieliśmy nikogo namawiać przeciwko Niemu (i co za tym idzie przeciwko mts)

Odnośnie Waszego płaczu że musicie walczyć przeciwko 3/4 świata - Pandy rzeczywiście od początku świata walczyły z wymagającymi sojuszami i za to mają mój szacunek. W imie dobrej zabawy rzucili wyzwanie silniejszym od siebie przeciwnikom i dzielnie walczyli. Nie można tego jednak powiedzieć o mts, który po (efektownym trzeba to przyznać) pokonaniu Rencistów spoczął na laurach. Z kim wy się biliście wtedy? "Coś Nowego", tak chyba się nazywała ta zbieranina początkujących graczy z dalekich mórz. Przeciwko Pandom ruszyliście dopiero kiedy już były bardzo zmęczone walką ze Smokami i Bumami. Nasze sugestie abyście może pomogli nam w walce ze Smokami, Tornadem albo Myrmidonami były zbywane. W tamtych czasach to my walczyliśmy z 3 spośród 6 największych sojuszy (Smoki, Tornado, Myrmidones), podczas gdy wy na czerwono mieliście kogo? 1 sojusz z top10? a może nawet się nie łapali do top10...
 

DeletedUser26558

Guest
Panie kolego "black fish", troszkie zluzuj majty,bo szczycic sie tym,ze rozebraliscie kogos kto przezyl prywatna tragedie w realu pomimo informacji o tym (nie wazne jaka miernota,chamem czy prowokatorem w grze by nie byl) nie jest wyczynem godnym wspominania. Kto sie zachowal po ludzku temu szacunek,bo wielu w takich chwilach zapomina ze to nie pixele sa najwazniejsze,to a propo Twojego jednego z wiekszych dokonan na grepo.
A co do informacji jaka to podales,to prosze o informacje kto i kiedy informowal MTS,ze Wy z bumami " dobrze zyjecie"?bo ja sobie takowej nie przypominam,a i chyba Ty osoba odpowiedzialna za rozmowy na szczeblu mts-zc nie byles...hm?
"Walki z myrmidonami,smokami i tornadem"... Hm ciekawe,ciekawe...nie przypominam sobie,aby ZC plywalo przez 3morza,atakujac glownego paktowicza swoich przyjacielsko nastawionych bumow...no a i troche jednak nasza flota plywala sobie na m45,ale to juz byko tak dawno,ze nawet dziewki z tamtejszych portow o tym zapomnialy;)
A co "ultimatum" jakie to podajesz,to juz ten watek byl walkowany i cofnij sobie nascie stron wstecz...odpowiedzialnosci czy tez podjetych decyzji nikt sie nie wypiera,a jedyne o czym sie tutaj walkowalo,to sam styl ich wykonania z Waszej strony,bo przypomne Ci(bo moze z tej calej euforii bycia zaj...ym,gdzies Ci umknelo),to ZC pierwsze podjelo temat wcielenia Pand,to ZC bez wypowiedzenia paktu ruszylo na MTS,to ZC wypielo sie na Chimerykow,to ZC wchlonelo zarowno swoich czerwonych jak i pozmienial kolor mapy z czerwonego w odcien zieleni.
Popraw mnie jesli gdzies cos przekrecilem?
A i tak wiem,to jest dyplomacja,w ktorej mts byl nieudolny a ZC iscie wybitne,nie musisz jbc tego podkreslac,bo o tym wiem.
 

DeletedUser20444

Guest
Ja uważam, że najwięcej zła na tym świecie wniósł Gmart, tymbardziej że go teraz w ogóle nie ma :D
 
Nie gmart tylko "emeryt watpliwej klasy" z tego co gdzies widzialem na forum eubei chyba :p
Moglem pomylic swiat ale tekstu na bank nie :D
 

DeletedUser28862

Guest
"to ZC wypieło się na Chimeryków"

Wiesz co Dominik, do tej pory czytając Twoje wypowiedzi byłam pełna szacunku, że mimo różnic między sojuszami jesteś nadal najbardziej rozsądną osobą w MTS i potrafisz zachować chociaż odrobinę obiektywizmu, ale teraz widzę, że nie różnisz się niczym od manipulantow, z którymi grasz, a cytowane wyżej stwierdzenie to zwykłe chamskie kłamstwo nie mające nic wspólnego z prawdą! Żadne z Was nie ma pojęcia o tym jak wyglądała nasza współpraca więc się nie wypowiadajcie na ten temat.
A ślepi mogliby zauważyć, że większość Chimeryków nadal z nami gra i nie płaczą na forum tak jak Wy.

Jedyne co pokazujecie na FO to brak klasy. Czekam na wiadro pisemnych pomyj, bo niczego innego się już po Was nie spodziewam.

Pozdrawiam i życzę miłego przeciągania EC,
Natalia
 

"to ZC wypieło się na Chimeryków"
smiley_emoticons_lol.gif



"Kłamstwo posiada wiele aspektów: niedopowiedzenie, półprawda, oczernianie… Ale zawsze jest bronią tchórzy."
Josemaria Escriva



Pozdrawiam
Basia
 

DeletedUser23332

Guest
Prawda zawsze leży gdzieś pośrodku.

Kłamstwem to niestety są bliskie stosunki ZC z Bumami, o których my rzekomo wiedzieliśmy od samego początku.
No i zapewne gdyby Haszek z Pandami dołączył do ZC to nic by się nie stało, broniliby go mieląc Smoki aż miło i pewnie prosząc nas dalej o defa ;)
Wyszło inaczej.
Nie znam szczegółów dogadywania się Pand z Wami, ale takie rozmowy były i to z ZC próbował Haszek się jako pierwszy dogadać. Nie widzieliście na tamten czas w tym nic złego? Cham, miernota i wszystko co najgorsze był wtedy równorzędnym partnerem do rozmów?

I niezaprzeczalnym faktem jest, że ZC zaatakowało nas bez wypowiedzenia paktu. Tak zwyczajnie nikt nie miał nam odwagi o tym napisać? :)

I nie, nie płaczę na FO. Pomyj też mi się nie chce na nikogo wylewać, bo i po co?

Zawsze lepiej z uśmiechem napisać, niech chociaż jedna strona ma dobry humor, a druga czeka ... na EC ;)
 

DeletedUser24703

Guest
Dzięki Paweł za dobre chęci, ale jak widać dajemy sobie rady.
Sojusz daje radę, bo Ty to już chyba nie grasz patrząc na punkty
smiley_emoticons_biggrin.gif
. Wakacje?

Panie kolego "black fish", troszkie zluzuj majty,bo szczycic sie tym,ze rozebraliscie kogos kto przezyl prywatna tragedie w realu
Tu się zgodzę, słabe porównanie biorąc pod uwagę okoliczności. Trzeba jednak przyznać, że ZC zrobiło to profesjonalnie. Jest lepiej zorganizowane i potrafi nieaktywność wykorzystać.
 
Do góry