Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26558

Guest
"to ZC wypieło się na Chimeryków"

Wiesz co Dominik, do tej pory czytając Twoje wypowiedzi byłam pełna szacunku, że mimo różnic między sojuszami jesteś nadal najbardziej rozsądną osobą w MTS i potrafisz zachować chociaż odrobinę obiektywizmu, ale teraz widzę, że nie różnisz się niczym od manipulantow, z którymi grasz, a cytowane wyżej stwierdzenie to zwykłe chamskie kłamstwo nie mające nic wspólnego z prawdą! Żadne z Was nie ma pojęcia o tym jak wyglądała nasza współpraca więc się nie wypowiadajcie na ten temat.
A ślepi mogliby zauważyć, że większość Chimeryków nadal z nami gra i nie płaczą na forum tak jak Wy.

Jedyne co pokazujecie na FO to brak klasy. Czekam na wiadro pisemnych pomyj, bo niczego innego się już po Was nie spodziewam.

Pozdrawiam i życzę miłego przeciągania EC,
Natalia
I masz racje,patrze na calosc,potrafie przyznac sie do bledu,czy wziac na klate odpowiedzialnosc
A zacytowana wyzej moja wypowiedz,to tez moja(podkreslam Moja),obiektywna ocena tego jak historia,losy i drogi miedzy Wami a CH sie zakonczyly,a to ze obawiasz sie za wlasny wpis wylewu pomyj,moze swiadczyc tylko o tym,ze cos w Twojej wypowiedzi moze odbiegac od faktow??nie twierdze-pytam. A nie m zamiaru w zaden sposob niczym manipulowac. Przynajmniej na FO,moze tylko lekko EC sie opozni;)
 

DeletedUser25036

Guest
ZC traktowało Chimeryków jak swoje popychadła i robi to nadal. Duża część będąca w tej chwili w ZC była za rozpadem fuzji ze wzgledu na traktowanie nas jak swojej akademii. To że przeszliśmy w tej chwili do ZC wynika tylko z czystej kalkulacji osob, ktore chcialy mieć koronki. Ostatniego dnia fuzji byly cytowane wiadomosci przez załozycielke jak odnosilo sie do naszych radnych ZC to mowi wiele. Moze nie zostaliśmy oszukani bo koronki dostaniemy, ale negatywne podejscie mozna na wiele sposobow.
 
Miałeś(aś) wybór, mogłeś iść za swoją założycielką a nie do nas.
Czujesz się jak popychadło? To co u nas jeszcze robisz???
Ujawnij się, bo pod wymyślonym nickiem to można różne rzeczy pisać.
Żeby dostać koronkę, to najpierw trzeba wygrać!
A ona jest warta twojego złego samopoczucia w ZC?
Dziwne priorytety.....
 
Po co Ci koronka jesli to Ci niszczy samopoczucie? Jesli czujesz sie zle, Twoja samoocena spadla, czujesz sie popychadlem to dlaczego jestes tu a nie na kolejnym swiecie? Pewno ktos z mts sobie zrobil nowe konto do pisania glupot, nadzieja umiera ostatnia :)
 
ZC traktowało Chimeryków jak swoje popychadła i robi to nadal. Duża część będąca w tej chwili w ZC była za rozpadem fuzji ze wzgledu na traktowanie nas jak swojej akademii. To że przeszliśmy w tej chwili do ZC wynika tylko z czystej kalkulacji osob, ktore chcialy mieć koronki. Ostatniego dnia fuzji byly cytowane wiadomosci przez załozycielke jak odnosilo sie do naszych radnych ZC to mowi wiele. Moze nie zostaliśmy oszukani bo koronki dostaniemy, ale negatywne podejscie mozna na wiele sposobow.

Dramat. Moje serce krwawi, że nie chciałeś/aś iść ze mną, a teraz musisz się męczyć, bo na siłę dali koronę. Mogliśmy razem zdobyć świat.
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
 

DeletedUser31213

Guest
ZC traktowało Chimeryków jak swoje popychadła i robi to nadal. Duża część będąca w tej chwili w ZC była za rozpadem fuzji ze wzgledu na traktowanie nas jak swojej akademii. To że przeszliśmy w tej chwili do ZC wynika tylko z czystej kalkulacji osob, ktore chcialy mieć koronki. Ostatniego dnia fuzji byly cytowane wiadomosci przez załozycielke jak odnosilo sie do naszych radnych ZC to mowi wiele. Moze nie zostaliśmy oszukani bo koronki dostaniemy, ale negatywne podejscie mozna na wiele sposobow.
Widzę że u was tam naprawdę jest rodzinna atmosfera chyba tylko na obrazku ;)
 

DeletedUser20444

Guest
Jaka cudowna atmosfera. Basia raczy nas cytatami, Zyga memami (niecierpliwie czekam na dzisiejszego). A na gierce taki przyjemny spokój, plaże przy portach opanowane przez nudystów, w świątyniach zaczyna być głośno od piątkowych potańcówek, targowiska zwijają namioty i powoli zmieżają w stronę plaż. W akademii wielkie umysły studiują księgi, a w senacie jak zwykle pracy dużo i trzeba robić nadminuty, bo w gospodarstwie zepsuł się wiatrak, a musi to być załatwione do wieczornego kina przy murach miasta.
 

DeletedUser25036

Guest
Widzę że u was tam naprawdę jest rodzinna atmosfera chyba tylko na obrazku ;)

Bywa.
Safona, wegetuje sobie, nie angażuje się w nic to sobie wezmę:) jak za darmo daja to zal nie wziac.
Oprocz jednego pytania nikt sie nie interesowal czy chcemy do zc isc. Zaważyły chyba ambicje niektorych, zeby koronki miec.
Viki nie kpij, moglas isc z nami do vacatio a wybralas mts, wiec duzego wyjscia to nie mielismy.
 
Z całym szacunkiem odnosząc się jeszcze do Haszka, b.współczuje chłopakowi - po pierwsze jak otrzymalismy info od Harley to już stracił z 15 miast, więc szacun dla MTS że tak szybko zadziałało, widać bardzo cenią kolegę. Chyba że sami nie wiedzieli wiec tym bardziej my nie mieliśmy takiej wiedzy. Po drugie sorki ale jak ktoś obraża pół świata, o każdym pisze miernota, o sobie Pan i Mistrz, Król bo ma troche więcej pieniedzy i wszystko kupuje za złoto, to niech nie oczekuje współczucia bo na szacunek trzeba sobie zapracować. Nie kupuje się go na grepo za golda.

Na poparcie słów kilka cytatów:
"Zwracam się dziś do Was jako Miszcz" "Za duże pierdoły i miernoty jesteście." "Wasz Pan, Haszek I Wielki udaje się na zasłużony odpoczynek." "Czołem niedobitki i gimnazjaliści na wakacjach." "Czołem moje ulubione pierdoły." " Ave Ja."

To jest człowiek któremu mamy współczuć. To wy powinniście się wstydzić bo jakby któryś z radnych takie teksty walił to dawno byłbym poza sojuszem. A wam to odpowiada. Tylko pogratulować kolegi Radnego i waszego Mistrza.
 
Ostatnia edycja:
Viki, coś chyba z Toba nie tak bo każdy chimeryk wiedział że to Marta, lipne konto mała wiedza wyczuwam podstęp

Akurat tak to się do mnie wiele osób zwraca, ale ewidentnie człowiek ma jakiś problem.

..............................
@dragonseeker
Możliwość przejścia do MTS mieli wszyscy Chimerycy. VL nie proponowało mi nigdy możliwości dojścia do nich. Tak całkiem na poważnie to myślę, że jesteś zwykłym trollem.
 
Jak ma problem to niech napisze do Brawo Girl, tam Izabela rozwiązuje problemy nastolatków. Hmm tak na marginesie to takie pismo lat 90 :)
 
Do góry