Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24703

Guest
Czołem pierdoły i miernoty.
Dwa miesiące Miszcza nima, a nadal Top1 we wszystkim.
No przykro mi, ale konfigurowanie nowego Aston Martina trochę trwało. W Polsce, naszym narodowo-katolicko-pisim kraju nie zrobisz tego.
Ależ jesteście denni w swej beznadziejności.
Pozdrowienia dla hien grepolisowych.
Nie chcę być złośliwy, ale po tych pompatycznych wpisach diablicy i Harley taki suchy pozbawiony emocji gniot. Zawiodłem się. Nie wiem czy wiesz, ale pod wpływem doniosłości tych wpisów miernoty z kilku światów przeszukiwały internet w poszukiwaniach jakichkolwiek informacji o „tragedii z udziałem Aston Martina” i koledzy z Eubea coś tam trafili. Tyle, że to tylko naklejka na szybie fabrycznego francuza - renault. Fajnie, że humor dopisuje. Wnioskuję, że wszyscy zdrowi, bo to ostatecznie najważniejsze.
PS. Polecam Reno Max Serwis samochodów francuskich. Jak na stolicę – szybko i tanio.
 

DeletedUser31213

Guest
No proszę na świecie nic się nie dzieje to chociaż forum się ożywiło :D:D
 

DeletedUser24703

Guest
To koleżanka nie wie, że sława przyciąga jak afrodyzjak...? Problem w tym, że nie trzeba być gwiazdą by świecić! Na przykład głupota jest równie popularna.
 

DeletedUser11073

Guest
Haszku Twa sława nie ma granic, skoro ludzie ze światów na których nie grasz przeszukują internet w poszukiwaniu informacji o Twoim wypadku
smiley_emoticons_lol.gif

Słowa Twoje diablico są tak puste jak Haszek,który swoim wpisem powyżej pokazał tylko że jedyną miernotą na tym świecie jest on sam.Zresztą może się poprawię do parady ma jeszcze Ciebie i innych z MTS którzy tak skamlali żeby go nie rozbierać bo wydarzyła się w jego życiu wielka tragedia .No cóż pozostaje mi tylko wam współczuć
smiley_emoticons_irre.gif
A tak na koniec napisze stare przysłowie jak świat panie haszek .Faceta poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna a Ty kończysz marnie miernoto
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser11073

Guest
Dziękuję za komplement Panie Ptaku
smiley_emoticons_bravo2.gif
O wydarzeniach w jego życiu pisała jedna osoba, więc nie wrzucaj tu większości do jednego worka! Gdy ktoś do nas pisał aby nie zabierać wioch, bo "tata zmarł" odpuściliśmy, i nie rozgłaszamy tego skamlania jak to nazywasz na prawo i lewo.
smiley_emoticons_biggrin.gif

Klaszcz ile chcesz
smiley_emoticons_lol.gif
tej waszej głupoty i tak wyplecić się już nie da.Wydaje wam się że jesteście "kimś" a i tak naprawdę wszyscy wiedza ,że leżycie poniżej dna i próbujecie robić dobrą minę do złej gry.Tyle w temacie
smiley_emoticons_biggrin.gif


Ps.Jedna osoba na grze i kilka na FO skamlało jaka to tragedia się wydarzyła więc bajek nie opowiadaj
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11073

Guest
Tematem przewodnim mojej wypowiedzi był wpis Haszka więc niech pani nie udaje głupiej no chyba ,że nie do końca wszystko pracuje tak jak powinno.Pisze pani o karmie a koleś najpierw opowiada wam o wielkiej tragedii wy jak osły lecicie wszędzie o niej opowiadać po czym typ wpada i biadoli coś o Aston Martnie obrażając przy okazji innych. Żenada i tyle a karma wraca ale do debili nie wyciągających wniosków lub życzących innym złego a ja sobie nie przypominam abym o kimś się tak wypowiadał.Natomiast powyższy wpis haszka pokazał że do normalnych jednak nie należy i cała sytuacja z wypadkiem albo była wymyślona na potrzeby chwili a jak nie widać ewidentnie że nic go rozumu nie nauczyła.Mam nadzieję że zrozumiała pani ten rząd słów które napisałem jak nie niestety nie pomogę i tylko specjalista zostaje.
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser24703

Guest
Było poważnie, łzy na forum, wiadomości z info krążące po kilku światach, umoralnianie, oczekiwanie na współczucie, [CENZURA]. Niejeden się nawrócił pod wpływem tych kazań, a ostatecznie przez ten wpis wyszła szopka z renówką w tle. Trudno się z Ptaku nie zgodzić, że finał tej historii jest żenujący.
powyższy wpis haszka pokazał że do normalnych jednak nie należy
I tym podsumowaniem temat trzeba zamknąć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13253

Guest
ha ha ha
a czego się spodziewaliście? że wrócę tu jak Konrad Wallenrod, odmieniony, pełny ideałów. Będę rozdawał komplementy na lewo i prawo. Litości.
Nic się nie zmieniło bo Wy się nie zmieniliście. Ani jeden przeciwnik nie zachował się tak by zasłużyć na "pół szacunku". Zadziałał element hieno-stadny.
I nie wybielajcie się szroty tutaj. Od samego początku wiadomo było że moja nieobecność jest spowodowana dzwonem. Ruszaliście na moje miasta z pełną wiedzą co się wydarzyło.

Zacytuje Wam co złamany ptaku napisał mi w privie.
Zaczął ataki o 12:00 w środę, a w czwartek po południu dostaje wiadomość że on rozumie.... i zaprzestaje ataków o 23:00. Moralność Pani Dulskiej.

Cała sytuacja pokazuje jak bardzo udał się cały projekt Miszcza. Zawziętość, furia, małomiasteczkowość z jaką wszyscy ruszyli po moje miasta udowadnia tylko jaki jest poziom naszego społeczeństwa. Zacofanego, zaściankowego i zakompleksionego.

Ale, ale. Aby już zakończyć to płomienną mowę, zamkniemy serwer po miszczowsku. Przycisk TNT na trzech cudach ZC cały czas mam pod palcem.
Zostanę Oppenheimerem Grepolis.

P.S. Ten znaleziony artykuł to niestety pudło. Nie to miasto, nie ten kraj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24703

Guest
Dobrze już, niech będzie ten Aston Martin w drodze do letniej rezydencji w Bawarii. Widzę, że w tym wszystkim to jest dla Ciebie najważniejsze.
Cała sytuacja pokazuje jak bardzo udał się cały projekt Miszcza. Zawziętość, furia, małomiasteczkowość z jaką wszyscy ruszyli po moje miasta udowadnia tylko jaki jest poziom naszego społeczeństwa. Zacofanego, zaściankowego i zakompleksionego.
Tylko kto tu jest zakompleksiony? Z całym szacunkiem, ale kto po takim zdarzeniu wylewa pomyje na forum w sprawie wirtualnych miasteczek? Dziwak z Ciebie, ale darzyłem sympatią Twój humor. Teraz już tylko współczuję. Bez odbioru, bo miało być już bez komentarza. Sorry od teraz milczę.
 

DeletedUser11073

Guest
Zacytuje Wam co złamany ptaku napisał mi w privie.
Zaczął ataki o 12:00 w środę, a w czwartek po południu dostaje wiadomość że on rozumie.... i zaprzestaje ataków o 23:00. Moralność Pani Dulskiej.

Nie kłam bo mam wszystko na pw i jak będzie trzeba opublikuję.Nie było cię od środy i poszły nasze ataki to chyba nie jest niczym dziwnym jednak wtedy nikt o niczym nie wiedział.Ot nie ma typa to lecimy .Harley napisała co się stało dopiero w czwartek o 18:48 a ja po odczytaniu napisałem do Ciebie o 21:04 że o 23 odpuszczam.Widać po całej sytuacji było to wielką pomyłką z mojej strony i nie ma co się żałować nawet w obliczu tragedii takich ludzi jak Ty bo i tak po powrocie obrzucą cię błotem.Szkoda tylko że przez takie zachowanie jak Twoje inni również nie mają odpuszczone i coraz bardziej zanika w grepo ludzkie podejście.Po tej sytuacji w sumie się nie dziwię że wielu od nas po prostu jechało cię do końca.Zasłużyłeś sobie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29576

Guest
Zwykły pozer nic więcej, a że gość jest irytujący i popularny na cały świat jako prowokator i "mieszacz" to tak wyszło. Po milordzie pozostanie już tylko brzydki zapaszek na dalsze światy. Gdybym go spotkał na innym świecie na pewno odradzał bym przyjęcia go. Ratuje go tylko nowy nick.
s78.gif
 

DeletedUser12549

Guest
dla diablicy i tak jest najlepszy nie przegadasz :) ona(pani) sie nie denerwuje , ze swiat przegrany to my w nerwach jestesmy:)
 

DeletedUser31454

Guest
Widzę że kogoś razi w ozy to co piszę na FO, bo na świecie utworzyło się tzw 'mutlikonto' pod nickiem grepolis4444 i codziennie rzuca czary na miasta ZC. W odpowiedzi na pw w grze od tego "podczłowieka", bo tak to trzeba nazywać odpisał, że wybiera osoby z FO. Najbardziej żałosne jest to, że nie robi tego z oficjalnego konta.
rotfl.gif

Polecam tego gracza, codziennie dostaje po 2 sztuki od tamtej pory
 
Do góry