Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20444

Guest
Swoją drogą tęsknię za tą sielankową atmosferą na forum, aż się chciało pisać. Codziennie cytaty wszechobecnie nieznanych, lecz pewnie mądrych ludzi. Codzienne memy, w których ciężko było o coś nowego, co sprawdzone, to dobre. Łezka się w oku kręci.
Kiedyś to były czasy...
 

DeletedUser20444

Guest
Ja za słaby w te klocki, ale w Lego to wymiatam.
Chociaż nie. '' gadka, szmatka, kwas'', to mój czytat.
Mem też by był, ale przypadkowy menelinnio no twarz miał niefotogeniczną dla potrzeby.
 
Gwiazdy z FO zapraszam do mnie po punkty walki ;)))))


Zrobione
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24703

Guest
Tu na forum jedna pani pisała coś o cudach na gwiazdkę. Myślę sobie spoko, trochę ją poniosło, ale nie mnie oceniać. Październik po odjęciu punktów to był termin możliwy, a już listopad niemal pewny. Rano wstaję i dowiaduję się, że cuda wystartowały. Myślę sobie, to jest ten as w rękawie MTS. Zrobili coś o czym będą mówić przez lata na grepo. I zrobili - zaspali........, niech moc będzie z wami.
 

DeletedUser29576

Guest
Tak jak napisałem tak się stało, było zapytanie czy budujemy i budujemy elegancko. Chłopaki i dziewczyny z mts pilnujcie miast na cudach bo zaraz bunt będzie. :D
 

DeletedUser20444

Guest
Tu na forum jedna pani pisała coś o cudach na gwiazdkę. Myślę sobie spoko, trochę ją poniosło, ale nie mnie oceniać. Październik po odjęciu punktów to był termin możliwy, a już listopad niemal pewny. Rano wstaję i dowiaduję się, że cuda wystartowały. Myślę sobie, to jest ten as w rękawie MTS. Zrobili coś o czym będą mówić przez lata na grepo. I zrobili - zaspali........, niech moc będzie z wami.
Tu tylko wyprostuję. Nie, nie zaspaliśmy :)
 

DeletedUser31454

Guest
Gratulacje dla ZC za wygranie świata, domyślam się, ze przy takiej konkurencji nie było to łatwe zadanie :)

Wszystkiego dobrego i zluzujcie trochę z ta gierka, bo jak się na to patrzy z boku i czyta fo to naprawdę części z Was piksele pomyliły się z realem.
 

DeletedUser24703

Guest
Tu tylko wyprostuję. Nie, nie zaspaliśmy :)
Ok., ktoś coś popierniczył i nie pykło, bo chyba nie będziesz się upierał, że taki był plan
smiley_emoticons_no_sad.gif
. Do tej pory przeciągaliście na max. Już pomijam te nierealne grudniowe obietnice, czy sylwestrowe petardy, ale nie po to ciągnęliście tyle czasu, żeby tak to rozegrać właśnie dzisiaj. Teraz to kiszka, szaraczki nic już nie dają, pozostaje waleczna ręka Haszka i jego grzyb lub nieudolność ZC.
 

DeletedUser20444

Guest
Jasna sprawa, że plan został lekko zmieniony na potrzebę sytuacji :)
Grudzień, sylwester, ktoś w to wierzył?
 

DeletedUser31417

Guest
Chyba już wiadomo kto świat wygra, chociaż dłuższy czas było wiadomo. Chciał bym podziękować wszystkim tym dzięki którym weekendy nie były nudne poświęcili swój czas żeby atakować/ bronić się. Teraz zostaje tylko przypilnować miast do czasu zamknięcia serwera i ruszyć na następny:) Pozdrawiam Marek
 

DeletedUser26558

Guest
boli przyznać się, że nie tak miało być?

" I nikt nam nie wmówi, że białe jest białe a czarne jest czarne" - tak to wygląda
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
Mnie mozecie juz potraktowac jako osobe tylko obserwujacom,ale przyznac Ci nalezy racje,ze nie tak mialo byc... Niniej jednak,powiem Wam,ze 2osoby(bo tylko tyle moglo sypac przez pierwsze 72h),zasypalo 3cuda,prawie w rownym tempie co u Was 55...szacunek ogromny dla nich za to!!
I odniose sie do wypowiedzi Vaher... Nie chwal dnia...;) ZCma podsypane cuda i przewage po 1lvl (na ten moment)na kazdym...ale czy da to koncowe zwyciestwo...? Jeszcze kilka dni i sie okaze
 

DeletedUser24703

Guest
boli przyznać się, że nie tak miało być?

" I nikt nam nie wmówi, że białe jest białe a czarne jest czarne" - tak to wygląda
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Mnie mozecie juz potraktowac jako osobe tylko obserwujacom,ale przyznac Ci nalezy racje,ze nie tak mialo byc... Niniej jednak,powiem Wam,ze 2osoby(bo tylko tyle moglo sypac przez pierwsze 72h),zasypalo 3cuda,prawie w rownym tempie co u Was 55...szacunek ogromny dla nich za to!!
I odniose sie do wypowiedzi Vaher... Nie chwal dnia...;) ZCma podsypane cuda i przewage po 1lvl (na ten moment)na kazdym...ale czy da to koncowe zwyciestwo...? Jeszcze kilka dni i sie okaze

To jak już jechać cytatami, czy jak ktoś woli lapsusami - to ja jestem za a nawet przeciw, bo z tym sypaniem to są plusy dodatnie i plusy ujemne.
 

DeletedUser20444

Guest
I koniec końców tragicznie chyba nie wypadamy w sypaniu :)
Aż na forum tak spokojnie.
 
Do góry