Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24703

Guest
Trudno jest zmobilizować się w obliczu takiego startu. A tu proszę ciągnięcie taczki z surką i podjęliście walkę. Nudno nie będzie do końca. Pewnie plan przyblokowania chociaż jednego cudaka cały czas aktualny
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
. Dodam tylko, że przewaga ZC w sypaniu nie jest aż tak duża jak koalicja na papierze. W skracaniu im nie pomogą, poza ewentualnie farmieniem łask. A z surką do głównego wysyła pewnie 1 z 10.
 

DeletedUser26558

Guest
Trudno jest zmobilizować się w obliczu takiego startu. A tu proszę ciągnięcie taczki z surką i podjęliście walkę. Nudno nie będzie do końca. Pewnie plan przyblokowania chociaż jednego cudaka cały czas aktualny
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
. Dodam tylko, że przewaga ZC w sypaniu nie jest aż tak duża jak koalicja na papierze. W skracaniu im nie pomogą, poza ewentualnie farmieniem łask. A z surką do głównego wysyła pewnie 1 z 10.
Czemu tak nisko oceniasz nasz plan...przeciez 3wysadza Haszek i jednego stawiamy i kto bedzie mial 4z7 jako pierwszy :D

A na powaznie mowiac,az zal ze sie nie udalo rowno wystartowac...no ale jeszcze 4lvl zostaly i tu moze sie duzo wydarzyc.
 

DeletedUser30647

Guest
No niestety ale żal o nierówne wystartowanie możecie mieć tylko do siebie , trzeba było odrazu podjąć rękawice i nie przedłużać startu EC . Ale gra się do końca i tak jak piszesz dużo może się jeszcze wydarzyć .
 

DeletedUser26558

Guest
Ale jak sam widzisz rekawica jest podjeta,zalu nie ma moze,zle slowo,ale tu do nikogo nie mamy pretensji,nawet do siebie,opoznianie EC dalo nam sporo,ale zla kalkulacja i wyszlo jak wyszlo. Ale znalezli sie tacy ktorzy popchneli wozek.
Juz teraz obydwu stronom naleza sie gratulacje.
 

DeletedUser29576

Guest
Gratuluję wszystkim i brawo MTS całkiem ładnie wypadacie w sypaniu :) Mam nadzieję że spotkamy się na następnym świecie :D
 

DeletedUser31213

Guest
A co to takie już pożegnania prawicie i gratulacje?? Zaraz po cudach kończyć chcecie??
 

DeletedUser24703

Guest
Czemu tak nisko oceniasz nasz plan...przeciez 3wysadza Haszek i jednego stawiamy i kto bedzie mial 4z7 jako pierwszy :D

A na powaznie mowiac,az zal ze sie nie udalo rowno wystartowac...no ale jeszcze 4lvl zostaly i tu moze sie duzo wydarzyc.

Ja napisałem "co najmniej jeden", także furtka na Haszkowy fake news jest
smiley_emoticons_lol.gif
. Kurczę może wytrzeszcz oczu jeszcze nam tu wszystkim grozi i będzie o czym pisać.......! Przelew z Kajmanów i jakiś gracz się złamie. Haszek napisze, że usiadł wygodnie i wcisnął swój guziczek na grzybku, aż iskry leciały i bummmmm. Tylko nie wiem kto da się zrobić na kasę z monopolu
smiley_emoticons_lol.gif
? Zobaczymy jak to mówił pan Kazimierz
Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. W końcu podejrzanych historii z wychodzeniem jest mnóstwo.

A z tym startem to podjęliście ryzykowną grę sami. Mogliście wystartować w drugiej połowie września na waszych warunkach. Wtedy można było jeszcze na luzie obejść 72 godziny przy pomocy koalicjanta. Za bardzo przejmowaliście się przewagą koalicji ZC, a jak widać w sypaniu czy skracaniu po tych wszystkich zmianach nie ma to aż takiego znaczenia jak kiedyś. Surka pewnie płynie na miasta, łaski się kradnie. To już jednak nie to samo co kiedyś przy dobrej organizacji. Ja nie mówię , że ZC tym nie zyskuje, bo to na pewno jest wsparcie tylko już nie tak potężne jak przed zmianami. Bardziej zyskali na spokojnych granicach i pozyskaniem kilkunastu graczy. Może dlatego szybciej i lepiej do cudów się przygotowali.
Ciekawe jak by to wyglądało przy starciu solo ZC-MTS? Uważam przy całym szacunku do graczy MTS, że ZC lepiej są zorganizowani. Pozyskali wcześniej cennych graczy, przygotowali wyspy itd. Może nie na 7:0, jak to się obecnie prognozuje, ale 6:1 ewentualnie 5:2 byłoby osiągalne przy dużej motywacji. Byłaby zabawa w odbijanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29576

Guest
A co to takie już pożegnania prawicie i gratulacje?? Zaraz po cudach kończyć chcecie??

Nie no, muszę jeszcze Wam wbić na Cudaka i mogę uciekać stąd.
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif


Tak btw. to bunt już był u Was na Grobowcu, ale był to 1 dzień ery cudów i zaraz po akcji na neona, więc nawet mityków nie miałem
smiley_emoticons_frown.gif
. Ale jest event to coś się wyzłoci.

https://prnt.sc/l4x1c8
Tu macie raporcik, żeby nie było, że jestem mitomanem jak Wasz kolega Haszek.
s78.gif

Także, BACZNOŚĆ!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31213

Guest
Nie no, muszę jeszcze Wam wbić na Cudaka i mogę uciekać stąd.
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif


Tak btw. to bunt już był u Was na Grobowcu, ale był to 1 dzień ery cudów i zaraz po akcji na neona, więc nawet mityków nie miałem
smiley_emoticons_frown.gif
. Ale jest event to coś się wyzłoci.

https://prnt.sc/l4x1c8
Tu macie raporcik, żeby nie było, że jestem mitomanem jak Wasz kolega Haszek.
s78.gif

Także, BACZNOŚĆ!
Zawsze możesz wpaść do mnie na cudaka chętnie Cię przyjmę w me skromne progi :)
 

DeletedUser31213

Guest
Tak tak wiem o tym już mi też wróbelki ćwierkały :) no jak w 5 soi nas dojadą to będzie ciekawie :D
 
haha serio? ktoś w to wierzy? Ani jedna ani druga strona nie odda miasta na cudaku - za dobrze zorganizowane sojusze aby pozwoliły sobie na taką wpadkę:)
 

DeletedUser20444

Guest
I po co tak paplacie? Liczyłem na przyjemne grepo w niedzielę, a tak to kościół będzie rozrywką
 

DeletedUser24703

Guest
czorem jeszcze kabaret w wykonaniu reprezentacji będzie także całkiem sporo atrakcji jak na jeden dzień
Meczyk oczywiście oglądam, a i w grepo się dzieje. Kościół i rosół odeszły na drugi plan.

Widocznie nie jestem dobrym Polakiem i kibicem, bo maltretować się nie chciałem tym meczem. Niestety złamałem się i obejrzałem pierwsze 45 min. Bez komentarza. To już Korona Królów zbierała lepsze recenzje, dlatego obejrzałem powtórkę
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
. Mecz włączyłem ponownie na 2 min przed końcem i w zasadzie nic nie straciłem.
Tu na cyterce też bez emocji na razie. Wynik jak z San Marino - 7:0 się zapowiada. Pozbaw człowieka nadziei, a palnie sobie w łeb lub Tobie. Dlatego dla dobra rozrywki moglibyście odpuścić jednego czy dwa, żeby na minuty się ścigać a nie doby.
Pozostają już tylko obietnice Haszka
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
.
 
Czekamy i czekamy na Wasze 9 -tki wiec moze przyda Wam sie pomoc? Zapomnielismy zastopowac i troche sie nadsypało...
86hj9z3ru7rg.png




Zastanawiacie sie pewnie po co wkleiłem tam kanapki... To nie są zwykłe kanapki. Są to kanapki TAKTYCZNE. Były nam serwowane przez Marropyka w przerwie pomiędzy sypaniami i dlatego moglismy zasypywac 5 cudaków jednego dnia. Moge Go zapytać czy jest chętny zaserwować Wam tajemnice naszego sukcesu. Jesli sie nie zgodzi proponuje pójść ze mna i Barbarą (safona) na taktycznego papierosa i obejść się smakiem. Pozdro
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
No bardzo nie koleżeńscy jesteśmy, mogliśmy się podzielić - surą oczywiście. Kanapki od Marka to tajemna receptura - tyle Światów przed nami. Tak na luzaka to jeszcze nigdy nie sypałem, bardzo przyjemne cuda. Dziękujemy i gratulujemy kolegom i koleżanką z MTS.
 

DeletedUser24703

Guest
Niestety - żadnych emocji 7:0 !!! Później ups i kolejna koronacja???? Trochę upokarzające. Haszek pewnie ciśnie nie tego grzyba co trzeba, bo na razie cudaki zrzucacie sami. Ech ale to nie ładnie się tak nabijać. To nie są taktyczne, a kanapki mocy z jakimś dopalaczem. Po prostu macie lepszego dealera.
 
Do góry