Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24703

Guest
Tzw. kanapki w formie surki dostarczał Wam cały świat, i jesteście z tego dumni?? to ja jeszcze raz napiszę podanie o koronki hehe

Upadły Aniele,
dla nikogo nie było za wcześnie ani za późno zacząć się troszczyć o swoją duszyczkę. Był czas i możliwości, brakło dobrego pomysłu i chęci. Złośliwy gracz ( którym ja na pewno nie jestem) powiedziałby cytując klasyka, że do myślenia potrzebny jest mózg, nie mówiąc już o człowieku. Najwidoczniej miernoty potrafią korzystać z rozumu skuteczniej. Deprecjonować wygraną oczywiście można, bo każdy ma do tego prawo. Tylko trzeba być konsekwentnym. Jak chciałaś koronkę
smiley_emoticons_lol.gif
to nie trzeba było blokować ery cudów – kto wie może byś dostała
smiley_emoticons_mttao_wassermann.gif
.
 

DeletedUser29757

Guest
Właśnie zmarnowałaś świetną okazję aby zamilczeć. Nikt nie oczekiwał od Ciebie gratulacji, jak dobre wychowanie nakazuje, ale przynajmniej milczenie byłoby mile widziane w takiej sytuacji.

Nasi sojusznicy nie pomagali nam dla koronek. Obiecaliśmy im co innego. Frajdę z oglądania upadku Haszka i ją dostali. Obiecaliśmy że MTS nie dostanie koronek i jesteśmy na dobrej drodze do realizacji tej obietnicy także. Koronki dla nich to bonus - forma wyrażenia naszej wdzięczności za ich pomoc podczas EC i wcześniej.
 
o którą koleżankę dokładnie Ci chodzi? Bo jeśli myślałeś o wszystkich z MTSu to powinieneś napisać koleżankom ehhehhe
Naprawdę, to takie istotne, ehh polonistka się znalazła, no proszę. Zero taktu, nic sie nie zmieniło. A wystarczyło napisać "gratulacje" tak jak niektórzy koledzy z MTS. Ale to wymagałoby absolutnego minimum, czyli obiektywnej oceny sytuacji. A tak mamy jak zwykle płytką złośliwość, zmierzającą do nikąd.
PS. Specjalnie dla Ciebie (ahh przepraszam - Pani) "sie" napisałem bez ogonka. Taki rebus - znajdź brakujący ogonek
smiley_emoticons_lol.gif
Więcej luzu
 

DeletedUser31511

Guest
Hehehe problemy tego świata , czy Pawcio napisał poprawnie;p, a może mu o Harley chodziło i dlatego czujesz się pominięta
smiley_emoticons_flucht2.gif
.
 
Tak tak, moją ulubienice Harley :) którą gorąco pozdrawiam
smiley_emoticons_winken4.gif
Kanapki były i to pyszne Gabryś, ale powiedzmy sobie szczerze my nie rzucaliśmy mądrości na fejki - prawda Pani diablica77 ;) Jak tam moje poranne 12 birem zrobiły spustoszenie
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser20444

Guest
A mi się przyjemnie tutaj grało, miałem nie grać. Rekordy bodbite. Sama przyjemność :)
 
Gdy argumenty sie koncza to sie chwyta przecinkow, kropek I wszystkiego co idzie diablico by potem tlumaczyc sie :) Normalnych ludzi to nie rusza, wiedza z czym dyskusuja :) uczylas sie pewnie od hoopoe :)
 
Nie interesuje, [CENZURA] :)
Wykladowcy przegrali a chca uczyc.
Przegrywac juz umiem ale widze, ze Ty nie. Moge podszkolic.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24703

Guest
A że zwracam uwagę na pisownię, No cóź, mamy niedouczony naród, z modnymi chorobami „dys...” czytając fora sama cofam się w rozwoju, z drugiej strony zastanawiam się jak można tak kaleczyć ojczysty język, wytykając błędy nie robię tego ze złośliwości, po prostu uszy opadają, a głowa głupieje.
Czepiła się koleżanka 12pawcio84. Ja autorytetem na pewno nie jestem. Mam modną chorobę i sam robię niestety literówki
smiley_emoticons_frown.gif
. Zasady interpunkcji - też ciężki temat. Złośliwy nie jestem, bo "dys" mnie ogranicza i zdaję sobie z tego sprawę. Zaryzykuję jednak pytanie. Czy "cóź" nie powinno się pisać przez "ż"?
W tym zdaniu postawiłbym co najmniej dwie kropki i użył dużej litery. Łatwiej się czyta.
 

DeletedUser31071

Guest
Czemu po przegraniu-wygraniu świata czepiamy się o rzeczy które nijak mają się do świata. Dyplomacja jest brutalna, czasami są zawiązywane koalicję bo warto trzymać z nimi, czasami pojawiają się zdrady w dyplomacji i niedotrzymane słowa. Tak samo w wojnie: strategia, rozłożenie wojsk, rozmowy na ts podczas akcji. Gratuluję Za chwilę za wygranie świata. Nie grałem ale bacznie obserwowałem forum. Tak czy inaczej warto się pogodzić z porażką- nie bije tu do diablicy. Szacunek dla wygranego i szacunek dla przegranego. Zachowajmy kulturę by nie narazić się na ocenę swojej osoby jako zwierzęcia
 
Co poniektórym ciężko pogodzić się z porażką i wypisują głupkowate massy uważając się w nich za lepszych?. Szacunek dla tych co potrafili podziękować za walkę. Przegrywać też trzeba umieć - będą kolejne serwery i tam dzisiejsi zwycięzcy mogą stać się przegranymi. To tylko gra i nie ma co się spinać jak co poniektórzy.

Powodzenia i do zobaczyska na kolejnych serwerach :)
 

DeletedUser24703

Guest
Wystarczy poznać zasady i przyłożyć się do nauki. Każdy z nas ma jakieś braki, ale nie każdy udaje, że ich nie ma. Jak to mawiała moja babcia - ze wszystkiego wynika jakiś morał, jeśli potrafisz go odnaleźć.
 
Dawno cytatów nie było... to dziś wierszyk.
autor nieznany



Napisała Staszka zdanie,
kropki mi brakuje.
Poproś, Staszko, biedroneczkę,
to ci podaruje.

— Biedroneczko, biedroneczko,
siedem kropek masz.
Kiedy cię poproszę ładnie,
czy mi jedną dasz?

Biedroneczko, biedroneczko,
daj mi kropkę jedną...
Nie — nie dała! odleciała!
Dokąd? ... wszystko jedno.

Już jej nie ma,
jeszcze tylko trawka się kołysze.
Wiem! Kropkę na końcu zdania
sama już dopiszę!

smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser30650

Guest
Kochani moi przeciwnicy....
Jak zwykle do samego końca złośliwości wobec siebie, zupełnie niepotrzebnie.
Wygraliście ten świat i oczywiście Wam tego gratuluję, bez względu na to, czy z racji zawartych koalicji mieliście łatwe zadanie czy nie, to wygrana jest Wasza.
Ten świat dla nas nie był łatwy, za to dla Was raczej nudny.
Z racji tego, ze wielu z Was lada moment będzie kończyło swoją przygodę na Cyterze, chciałam podziękować za wspólną zabawę mimo wszystkich Waszych złośliwości, oraz życzę wszystkim sukcesów na innych światach.
 
Dawno cytatów nie było... to dziś wierszyk.
autor nieznany



Napisała Staszka zdanie,
kropki mi brakuje.
Poproś, Staszko, biedroneczkę,
to ci podaruje.

— Biedroneczko, biedroneczko,
siedem kropek masz.
Kiedy cię poproszę ładnie,
czy mi jedną dasz?

Biedroneczko, biedroneczko,
daj mi kropkę jedną...
Nie — nie dała! odleciała!
Dokąd? ... wszystko jedno.

Już jej nie ma,
jeszcze tylko trawka się kołysze.
Wiem! Kropkę na końcu zdania
sama już dopiszę!

smiley_emoticons_smilenew.gif

autorkami tego wiersza są dwie poetki, prywatnie to matka i córka, panie Danuta Gellnerowa ( już nieżyjąca ) i Dorota Gellner, wiersz pochodzi z tomiku "wierszyki dla 3-latków"

https://www.taniaksiazka.pl/autor/danuta-gellnerowa
 
Tam dominacja bedzie, trzeba poczekac na opinie chlopakow co na starym walcza ale kapke strach sie pytac tam kogos, na starym dziwni ludzie :D
 
Do góry