Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29757

Guest
Hehe, też takie wrażenie odniosłem po lekturze ich FO. My z mts się może nie kochamy, ale na koniec i tak się poklepiemy po plecach i podziękujemy za fajny świat i życzymy powodzenia na kolejnym, choć pewnie przeciwnych stronach (a może nie po przeciwnych?). Na starych systemach ludzie są znacznie bardziej zantagonizowani,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29576

Guest
Rozumiem, że idziemy na następny z Dominacją
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
?
Bo nie wiem czy zaopatrzyć się w złoto
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser29757

Guest
czy na następny już? daj ludziom trochę odpocząć od gry. Nabrać apetytu. Na jedynki i czwórki na pewno nie idziemy.
 
Cyrk trzeba jakis porobic ale lajtowny, dla zabawy. Zima idzie wiec seriale, filmy, ksiazki I lajtowne grepolis. Moze obejrze calego Harrego Pottera tej zimy bo nigdy nie widzialem a miedzy Harrym jaja w grepo :D
 

DeletedUser30647

Guest
Tornado też się przymierza na nowy świat ale jeszcze nie wiemy z jakim nastawieniem ;)
 

DeletedUser30647

Guest
Ach odrazu na porażkę - różnie bywa może dołączymy do jakieś ekipy i powalczymy o pełną pulę :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zapowiada sie, ze ekipy nie beda mialy miejsca aby sie do nich dolaczyc :D no wszystko zalezy od ustawien swiata I ustawienia gwiazd na niebie, zawsze moglrm cos zle wyczytac w nocy I nie wejda jeszcze.
 

DeletedUser7014

Guest
Gratulacje dla wygranych, niestety nie wytrwalem do konca moze nastepnym razem:)
Tak wiec jak bedziecie odpalac na nowym swiecie dawac cynka na email i cisniemy :)
(michal_zem@tlen.pl)
 

DeletedUser7014

Guest
Od malolata to byla sw.trojca i tak pozostanie :) to ze grubasy interesy robia z kim innym teraz nie znaczy ze ja mam isc ich sladem, za duzo wspolnie z Lechia wodki wypilem na meczach zeby brac udzial w tym co sie dzieje obecnie ;)
 

DeletedUser13253

Guest
Minął grepolisowy okres wesoły
I trzeba będzie iść do tej szkoły.

Tu były klocki, misie, zabawki,
Tam tylko lekcje i twarde ławki.

Zamkną mnie w klasie na całe życie,
Posadzą chyba na całe życie.

A gdy wyjdę kiedyś po latach,
To będę chyba starszy niż tata.

Lecz zrobię kawał i szybko wrócę
Znowu do Grepolis – gdy się pisać nauczę.

Czas mi jakoś szybko przeleci
Będę autorem bajek dla dzieci.


Bawiłem się przednie. Im więcej osób włączało grzałki, tym większa ma radość była.

Projekt "Miszcz" uważam za zakończony. Teza o chamie, który staje się popularny i opiniotwórczy tylko dzięki temu że jest chamem zostaje udowodniona...


Wszystkie miernoty żegna Pan Miszcz Haszek.
 
Probóje przekuć swój blamaż w coś pozytywnego
smiley_emoticons_lol.gif

No przecież tego w kinie nie grali. Chłopie zmień nick albo lepiej wykasuj grepo z historii przeglądarki bo spadłeś niżej niż dno
smiley_emoticons_biggrin.gif

Nikt nigdy nie pomógł nam w wygraniu świata jak ty to zrobiłeś
smiley_emoticons_auslachen2.gif
W tym jesteś mistrzem to fakt. Jak bedziemy startowac na kolejnym świecie to dam znac zebyś znowu mógł sie popisać :D
 
założyłem kilka dni temu sobie konto na FO , więc również napiszę parę słów

Gratuluję wygrania !

Ten serwer sprawił mi mnóstwo fajnej zabawy .
 

DeletedUser31213

Guest
Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim życzę
 
Do góry