Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24703

Guest
Dwa miesiące wyjęte z kalendarza miałem i na forum nie zaglądałem. Dopiero na święta do domu rodzinnego zajechałem, wigilia, sylwestra itp., nie było chęci czytania forum. Dzisiaj wchodzę i widzę fajny post. Myślę zapytam, to pytam.
Jeszcze trzecia ma być? Przecież koronacja była, pierwsza i ta druga upokarzająca. Może się mylę, bo to jednak przy okazji życzeń, ale ten wpis jest chyba złośliwy. Tylko nie wiem, z jakiego powodu taka wielka duma i satysfakcja? Skoro gracie dalej i ambitnie walczycie, a doszłoby do trzeciej, czwartej itd., to co wtedy? Kompromitacja była przy pierwszej koronacji, żenada przy drugiej. Rozumiem, że nie chcecie dopuścić do kolejnej za co należą się brawa, ale to już nie powód do chwały, a jedynie ratowanie upadłej reputacji. Nie gniewaj się, bo nie piszę tego złośliwie, ale satysfakcja z porażki na tym świecie to temat do terapii na kozetce.
 
Szaraki na waszych cudach to raczej desperaci, sugeruje poważnie ich nie traktować. Co do powodzeń, planowań i porażek, to przypominam że planowaliście przedłużać rozpoczęcie cudaków prawie w nieskończoność, a skończyło się sypaniem przez 3 osoby... ? Planowane też było przez was zablokowanie rozdania koronek w drugiej turze, a jednak i te plany nie wypaliły. Szacun za to ile zasypaliście w tak wąskim gronie, to trzeba wam oddać, ale samo planowanie... no cóż.
 

DeletedUser20444

Guest
Druga koronacja? To chyba czegoś nie zauważyłem. Jak to? Kto to? Widziałem jakieś rolki w waszych szeregach, a kto na drugi strzał się nadał?
Swoją drogą mi bardzo pasuje aktualne grepo. Jest takie w moim przypadku jak to się często pisze, że wystarczy zalogować się raz na dzień, zrobić obejście po miastach gdzie slot festynem dobijam. Miast nieaktywnych jak i szaraczków nie brakuje, no i cały czas dochodzą nowe. Spać spokojnie można przy wyłączonym dźwięku powiadomień. Nic ten tego, ale dla mnie bomba, nie zmieniajmy tego. Szkoda czasu i pieniędzy,
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24703

Guest
Trzeba przyznać, że to pytanie
Druga koronacja? To chyba czegoś nie zauważyłem. Jak to? Kto to? Widziałem jakieś rolki w waszych szeregach, a kto na drugi strzał się nadał?
w pełni oddaje waszą błyskotliwą postawę w czasie EC na tym świecie.
To chyba czegoś nie zauważyłem.
To chyba najlepszy komplement, jaki mogą przeczytać na tym forum gracze ZC
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
.
 

DeletedUser20444

Guest
Trzeba przyznać, że to pytanie
w pełni oddaje waszą błyskotliwą postawę w czasie EC na tym świecie.
To chyba najlepszy komplement, jaki mogą przeczytać na tym forum gracze ZC
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
.

To pokazuje moją błyskotliwą postawę, nie sojuszu. To nie tajemnica, że w pewnym momencie przestałem sypać na cudaki, a grepo przez brak powiadomień nie odpalałem, gdy ceniłem sobie spokój.
A tak na serio, jak wyglądało drugie rozdanie? Cudaki od nowa czy na tych samych? Czy były może dwa inne w tym samym czasie szykowane? No i ile osób? Czy całe rozdanie 50 osób sojuszu czy tylko część? No chyba, że to tajemnica, ale jestem ciekawy po prostu ;)
 

DeletedUser24703

Guest
Widzę, że to prawda.
Podobno daliście się zrobić na stary numer i przeładowaliście jedną wioskę, zapominając o pozostałych buntach. Tak miało być, sporo off-ów kosztowało to koalicję, ale numer wyszedł. Straty wliczone były w koszty :)
Humor dopisuje obu stronom – MTS cieszy się punktami :) ZC cieszy się z przejęcia cudaka. Pewnie nabór na kolejne rozdanie koronek już rozpoczęty
Tak było napisane na pasku TVP info. A wiadomo, że tam na ogół kłamią :)
 

DeletedUser30531

Guest
Właśnie powiem Ci, że ilości deffa nie było ogromnej - wiadomo, że dużo łatwiej się bronić niż atakować. Patrz u mnie jak to wyglądało

0c023e0ce16adb43.png


i tu zrobiłem ok. 440k w obronie na zmysłach x4, więc przypuśmy, że 110k bez zmysłów przy stracie 2400 birem.. A teraz sobie przelicz, że pewnie pełna paczka zapałek ubijała ze 130-150 birem - zdecydowanie więcej offa było potrzeba, dlatego tym bardziej szacunek.

Ale takiego wyniku jak GZ dziś wykręcił w obronie to jeszcze nie widziałem na oczy
smiley_emoticons_bravo2.gif


Kto transy zgarnął w tym mieście co przejęliście?
 
Dzień pełen wrażeń.
Każdy z nas wiedział, że ta akcja musiała mieć miejsce.
Szacunek dla Was za mobilizacje, za opanowanie i nie poddanie się.
To była naprawdę przyjemna walka, mimo potopienia offów i kilku godzin wysyłania ataków.

A teraz odpocznijmy. Należy się nam wszystkim. Spokojnej nocy życzę.

P.s obiecuje dbać o miasteczko.
 

DeletedUser20444

Guest
Widzę, że to prawda.
Podobno daliście się zrobić na stary numer i przeładowaliście jedną wioskę, zapominając o pozostałych buntach. Tak miało być, sporo off-ów kosztowało to koalicję, ale numer wyszedł.
Czy przeładowana, na ponad 8k moich birem 6k padło.
Przyjemny dzień z grepo, akurat w pracy mogłem sobie pozwolić na wysyłanie wsparć :)
 

DeletedUser31213

Guest
Sorki że dopiero teraz czas znalazłem ja tam jestem zadowolony z tej akcji na nasze cuda od dawna na to czekałem i ponad 600k pw z obrony u gz mi wpadło :D:D
 

DeletedUser26541

Guest
kiedy zostanie zamknięty świat cytera? Zdaje się, że już od pewnego czasu jest mniej niż 300 graczy aktywnych, a świat nie jest zamykany
 

DeletedUser27321

Guest
zrządzeniem losu, dzień po moim wpisie, zaczęło się finałowe odliczanie - obecnie zostało 24 dni do końca :)
 
Do góry