Sytuacja na świecie Delfy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Byc moze z niektorych zrezygnuje, np na Atenach gram tylko dla towarzystwa;D. Zgadniesz z kim jestem na wyspie???
hehe chyba nie, jeszcze nie patrzyłam kogo tu przywiało. Eve chciał grać, ale chyba go jeszcze nie ma. A tak to nie wiem:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Z graczem o nicku adriankiller:).
Masz jakis sojusz??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

No to bedzie latwo Cie znalezc, bo jakos nie widzi mi sie ty i noobek:). Ide zobaczyc na jakies staty pierwszego graca ktory jest bez sojuszu:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

No to bedzie latwo Cie znalezc, bo jakos nie widzi mi sie ty i noobek:). Ide zobaczyc na jakies staty pierwszego graca ktory jest bez sojuszu:D

Pierwsza nie jestem, bo pół godziny opóźnienia. A nazwa jest myląca. Noobka dobrze udaję, nawet mam odznakę z hiper czegoś tam :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Patrze patrze i widzę **Adasko** jak już ma zrekrutowanych 5 jednostek mitycznych na razie nie widać dobrych soi..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

No to moze2:D Ja jestem na 152 miejscu, nie wiem czy sie tak szybko kiedys rozwijalem, tez bez sojuszu, i sie zastanawiam nad sojuszem, a i czekam na kolege, ktory mial wejsc tez. Ja jest M44, to moze chociaz morzem sie pochwal?;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Killer jest słaby jak zeszłoroczny snieg... mistrz najsłabszego serwera w historii tej gry:) aby zostać topką, musiał wywalić topkę z sojuszu;))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

heh forum ucichlo wszyscy buduja domki:)
 

DeletedUser15610

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

hmm.. ciekawe czy na delfach zagoszczą kolejne inkarnacje historycznych sojuszy ze starych światów grepo: podrabianej WATAHY i *Zastępu Ateńskiego* (każdy wie jaki legio... znaczy zastęp ma ta nazwa imitować) nawet nie liczę. Hmm.. może i tutaj pojawi się MDG? albo oryginalny legion ateński? bądź inna psychoza? hmm?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

hmm.. ciekawe czy na delfach zagoszczą kolejne inkarnacje historycznych sojuszy ze starych światów grepo: podrabianej WATAHY i *Zastępu Ateńskiego* (każdy wie jaki legio... znaczy zastęp ma ta nazwa imitować) nawet nie liczę. Hmm.. może i tutaj pojawi się MDG? albo oryginalny legion ateński? bądź inna psychoza? hmm?
Orginalnego LA tu na pewno nie będzie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Jak tam znalazlas sojusz?:D
 

DeletedUser13748

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Nie tylko nie MDG, dajcie mi chociaż raz spokojnie pograć!
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

ja i część mojego Los (ta bardziej aktywna cześć) wystartowaliśmy na przełomie 44 i 45 całkiem fajnie nam idzie kilku graczy ale myślę ze jak dojdziemy do 20 to zamykamy rekre
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

widzę że CS i CS2 już mają ponad 50 nobów
 
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Killer jest słaby jak zeszłoroczny snieg... mistrz najsłabszego serwera w historii tej gry:) aby zostać topką, musiał wywalić topkę z sojuszu;))

no masz racje tadzisz polecial po zrobieniu restartu :p

ale nawet na tym najslabszym serwerze ( twoim zdnaiem ) nic nie osiagnales

ja prawie od potora roku jestem w top3 niedlugo bedzie rok top1 wiec juz skoncz nazekac :rolleyes:
Strasburger w familiadzie opowiada ciekawsze rzeczy od ciebie :p

co do sytuacji na swiecie mysle ze za dwa tygodnie bedzie wiadomo bo narazie to jak wrozenie z fusow :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

ja i część mojego Los (ta bardziej aktywna cześć) wystartowaliśmy na przełomie 44 i 45 całkiem fajnie nam idzie kilku graczy ale myślę ze jak dojdziemy do 20 to zamykamy rekre

Zostaw jakby co moje zaproszenie, ja potem dołączę:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

no masz racje tadzisz polecial po zrobieniu restartu :p

ale nawet na tym najslabszym serwerze ( twoim zdnaiem ) nic nie osiagnales

ja prawie od potora roku jestem w top3 niedlugo bedzie rok top1 wiec juz skoncz nazekac :rolleyes:
Strasburger w familiadzie opowiada ciekawsze rzeczy od ciebie :p

co do sytuacji na swiecie mysle ze za dwa tygodnie bedzie wiadomo bo narazie to jak wrozenie z fusow :eek:

grasz tu na poważnie ??
o może się skusze buhaha:eek:
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

on nie lubi tego systemu podobnie jak ja więc nie gra na poważnie ale ja za to tak
 
Do góry