Sytuacja na świecie Delfy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Do Adaśko:

aby pisać prawdę trzeba ją znać , póki co są to oszczerstwa i insynuacje.
ja potrafie czytać ze zrozumieniem a tu sobie sam zaprzeczasz ;
gram tylko na atenach
ale
jestem zbyt aktywny
zdecyduj się :)
Widze też , ze potrafisz tylko kłapać jęzorem a sam wyzywasz innych od krzykaczy , dowody pokaż bo póki co przejąłem więcej miast twojego sojuszu niż Ty mojego :)

a sorry zapomniałem , jak ktoś u Was straci jedno na rzecz wroga to go wyrzucacie. ;/

- - - Automatycznie połączono posty - - -

shninkiel - Proszę cię o nie obrażanie graczy Husarii ponieważ też do nich należałem i parę osób z mojego sojuszu. Myślisz że uciekając do IP będziesz pod ochroną maćka? Jego Anioły oddają miasto za miastem... Więc sobie lepszej koalicji nie wybrałeś. Pozdrawiam...

Dlatego uciekłeś do Tarczy ? ;/
I ja nie jestem pod niczyją ochroną , maćka w to nie mieszajcie , wysłał kilka razy wsparcie i to wszystko ale tak robi wiekszość :)
I gdzie obraziłem Husarie ? póki co to nie mam zamiaru się zniżac do ich poziomu :)
 

DeletedUser17615

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Nie uciekłem do Tarczy tylko ją założyłem a to jest różnica.... Adaśko ma racje co do zachowania osób które przeszły na 2 stronę tylko ze na ich nie korzyść to zrobili... może przesadził co do wyrażeń ale w tym kraju tak się nazywa zdradę..

Jak dla mnie to jest obraźliwe....



"OsZczepCS i pozostali z sojuszu Husaria , wielce napietnowani przez wszystkich grzeczni chłopcy którzy nikomu krzywdy nie robią,
a wszyscy dookoła nie pozwalają im grac , biedactwa ;/"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Hehe - shninkiel wczoraj podbiłam miasto którego w 3 sojusze nie potrafiliście odbić:p Straciliście duuuużo ogni i nic to nie dało wiec nie chwal się bo nie ma czym.Dzisiaj wbiliście i to nie sami:eek: Znowu na 1 gracza potrzebowaliście pomocy innego sojuszu.Dziwne bo wyspa czerwona:confused:Ty sam nie pomogłeś w tej akcji ofensywnie bo stać Cb było tylko na wsparcie.Na tym polega Twoja gra?

Adas kazdemu zalatwia ban i go przejmuje :) a co poniektórzy tak go bronicie bo jeszcze sie na nim nie poznaliscie. nawet ludzie z jego sojuszu uciekli od niego na inny swiat bo jest kretaczem. :) trzymajcie dalej z nim a sie przekonacie:)
Elita Ty potrafisz tylko marudzić? Mam już tego dosyć. Zamiast oczerniać innych popatrz trochę na swój sojusz.Podbijać nieaktywnego potraficie bardzo dobrze,ale jak jest aktywny to robicie plummm.Więc nie pisz tu o podbijaniu nieaktywnych...oki? Zamiast atakować językiem zaatakuj jego miasto i pokaż co potrafisz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Nie uciekłem do Tarczy tylko ją założyłem a to jest różnica.... Adaśko ma racje co do zachowania osób które przeszły na 2 stronę tylko ze na ich nie korzyść to zrobili... może przesadził co do wyrażeń ale w tym kraju tak się nazywa zdradę..

Jak dla mnie to jest obraźliwe....



"OsZczepCS i pozostali z sojuszu Husaria , wielce napietnowani przez wszystkich grzeczni chłopcy którzy nikomu krzywdy nie robią,
a wszyscy dookoła nie pozwalają im grac , biedactwa ;/"

to widocznie znamy inną definicje obrażania , ja tu widze użalanie i współczucie ;/

dla przypomnienia za wiki słownik :

obraza znaczenia:
(1.1) urażenie czyjejś godności osobistej
(1.2) naruszenie obowiązujących norm, praw, wartości
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

to widocznie znamy inną definicje obrażania , ja tu widze użalanie i współczucie ;/

dla przypomnienia za wiki słownik :

obraza znaczenia:
(1.1) urażenie czyjejś godności osobistej
(1.2) naruszenie obowiązujących norm, praw, wartości

nie licz na to ze osoby ktore cie obrazaja dostana bana bo tak nie bedzie:) za to nie zdziw sie jak ty dostaniesz, suport zawsze odwroci kota ogonem na twoja nie korzyść, wystarczy im to ze zaczełes dyskusje :) a wtedy tylko ty dostaniesz bana bo reszta ma wtyki u nich :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

od Adasko

<ciach>

z tobą nawet na poziomie nie da się polemizować .

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Hehe - shninkiel wczoraj podbiłam miasto którego w 3 sojusze nie potrafiliście odbić:p Straciliście duuuużo ogni i nic to nie dało wiec nie chwal się bo nie ma czym.Dzisiaj wbiliście i to nie sami:eek: Znowu na 1 gracza potrzebowaliście pomocy innego sojuszu.Dziwne bo wyspa czerwona:confused:Ty sam nie pomogłeś w tej akcji ofensywnie bo stać Cb było tylko na wsparcie.Na tym polega Twoja gra?

gra jest tak skonstruowana ze łatwiej jest bronić okupacji niż ją odbić , fakt atakowaliśmy w 3 sojusze a miasta broniła cała wasza koalicja , ujmy nam to nie przynosi :)
natomiast sztuką jest utrzymać miasto podbite a to ci się skarbie nie udało : )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17615

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Mało mnie interesuje twoje zdanie na jego temat ... mam własne i czemu zabierasz głos w dyskusji która cie nie interesuje nie masz własnego życia? Przykro mi z tego powodu ale tylko robisz spam takimi wiadomościami tym bardziej że są mało interesujące i nic nie wnoszą... ja się nie uważam za pro gracza w grepo ale mam swoje zasady i honor a ci co odeszli z Husarii nie znają tych pojęć jak zasady i honor... Nie mam innego nicku na forum niż w grze więc śmiało jestem aktywny ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

o prosze nawet nie wiedziałem ze ktos mi miasto przejmuje bo jakis pajac załatwił bana na dobe bez ochrony no no Adas jaki kozaczek z Ciebie., bardzo łatwo idzie ci udowodnić. A dawaj sobie PW prosze bardzo myslisz ze to mnie ruszy nobku:) pochwal sie jak potopiłes wszystko ostatnio, a nie zgrywasz wazniaka:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to do mnie kolego ??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

gra jest tak skonstruowana ze łatwiej jest bronić okupacji niż ją odbić , fakt atakowaliśmy w 3 sojusze a miasta broniła cała wasza koalicja , ujmy nam to nie przynosi :)
natomiast sztuką jest utrzymać miasto podbite a to ci się skarbie nie udało : )
Ale jak sam zauważyłeś nie staram się go odbijać.... bo gra jest tak skonstruowana ze łatwiej podbić nowe...prawda?A okupacje obstawiało tylko paru naszych graczy i 2 od Bogów... gdzie tu widzisz całą koalicję?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Ale jak sam zauważyłeś nie staram się go odbijać.... bo gra jest tak skonstruowana ze łatwiej podbić nowe...prawda?

czy to aby nie było miasto waszego bylego gracza którego wyrzuciliście ? łatwiej jest przejąc kogoś bez sojuszu , prawda :)

czas zakończyć dyskusje bo kazdy i tak bedzie bronił swoich racji.
do zobaczenia na morzu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

z tobą nawet na poziomie nie da się polemizować .

- - - Automatycznie połączono posty - - -



gra jest tak skonstruowana ze łatwiej jest bronić okupacji niż ją odbić , fakt atakowaliśmy w 3 sojusze a miasta broniła cała wasza koalicja , ujmy nam to nie przynosi :)
natomiast sztuką jest utrzymać miasto podbite a to ci się skarbie nie udało : )

To jest cała koalicja ? Ja tu widzę tylko paru graczy Huarii plus 2 z BW
Gosia* napisał:
Dziekuje slicznie za wspieranie mojej okupacji.Wiem ze bylo ciezko i duzo jednostek padlo :(
Wrog mial tam czujke i szybko zareagowal.
Dziekuje graczom:
[player]**Adasko**[/player]
[player]tyranozaurus rex[/player]
[player]kornelu[/player]
[player]KowaL I[/player]
[player]pafciunieczek[/player]
[player]narkos11[/player]
[player]jguteq[/player]
[player]OsZczepCS[/player]
[player]markour[/player]
[player]imperatorę[/player]
[player]Toficzeek[/player]
[player]Speedfree[/player]
oraz paktowiczom:
[player]soprano77[/player]
[player]salatorr[/player]

Jeśli tylu graczy potraf zatrzymać 3 sojusze które ze sobą współpracując to widać jakie są słabe.

o prosze nawet nie wiedziałem ze ktos mi miasto przejmuje bo jakis pajac załatwił bana na dobe bez ochrony no no Adas jaki kozaczek z Ciebie., bardzo łatwo idzie ci udowodnić. A dawaj sobie PW prosze bardzo myslisz ze to mnie ruszy nobku:) pochwal sie jak potopiłes wszystko ostatnio, a nie zgrywasz wazniaka:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to do mnie kolego ??

No niby gdzie potopiłem ? Bo nie widzę żebym coś stracił :) Lepiej popatrz na pkt walki i na to że utopilem już 167 kolonów jako obronca:) Większość z twojego sojuszu. Pozdrawiam i poćwicz a miasto podbija Ci wujek i nie oszukuj że miałeś bana bez ochrony bo mój sojusz udowodni że miałeś ochrone bo to był ban na 24h za obraze. Kara się skończyla wczoraj a dziś dostałes kolona a to nie moja wina że jesteś tak slaby i musisz udawać że miałeś bana.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

czy to aby nie było miasto waszego bylego gracza którego wyrzuciliście ? łatwiej jest przejąc kogoś bez sojuszu , prawda :)

czas zakończyć dyskusje bo kazdy i tak bedzie bronił swoich racji.
do zobaczenia na morzu :)
Dobrze że zauważyłeś to "było" miasto naszego gracza.Ale jak widać rozwiązaliśmy Husaria II i musieliśmy zrobić selekcję ze względu na limit graczy w sojuszu.To normalne ze zostali Ci najbardziej aktywni.Czy Twoim zdaniem powinni zostać gracze mało aktywni?

o prosze nawet nie wiedziałem ze ktos mi miasto przejmuje bo jakis pajac załatwił bana na dobe bez ochrony no no Adas jaki kozaczek z Ciebie., bardzo łatwo idzie ci udowodnić. A dawaj sobie PW prosze bardzo myslisz ze to mnie ruszy nobku:) pochwal sie jak potopiłes wszystko ostatnio, a nie zgrywasz wazniaka:)


Od **Adasko**
Elita weź skończ pajacować, posłałem kolona dla jaj bo miasto było puste a to że Ci hasterkiler dał biremki i utopił kolona to co? 1 kolon stracony dla mnie to nic, za to ty zostałeś wyczyszczony w kliku miastach a dziś tracisz miasto które tez ja wyczyściłem. Nie płacz bo mamy dość już z Gosią twoich pw z żalami. Poczytaj mój profil na Atenach i sie zamknij w końcu. Chcesz się żalić to idz do jakiejś poradni albo do psychologa i tam wylewaj swoje gorzkie żale. My nie mamy czasu tego czytać. A bylbym zapomniał :) tylko 3 miasta masz od sojuszu na 33 ?
ten link mowi co innego
http://pl.grepostats.com/world/pl26/player/214006/colonizations?page=3 Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Dobrze że zauważyłeś to "było" miasto naszego gracza.Ale jak widać rozwiązaliśmy Husaria II i musieliśmy zrobić selekcję ze względu na limit graczy w sojuszu.To normalne ze zostali Ci najbardziej aktywni.Czy Twoim zdaniem powinni zostać gracze mało aktywni?

więc nie zarzucajcie innym że być może przejmują graczy nieaktywnych , bo ani ja ani nikt inny wróżką nie jest ;/
i nie zarzucajcie czegoś co sami robicie :)

ja już skończyłem dość interesującą polemikę :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Darek ... nawet na Delfach ?


Shninkiel oskarżasz nas o nie wiadomo jakie rzeczy , a sam gdy byłeś u nas i prosił ktoś z sojuszu o pomoc na twojej wyspie napisałeś , że byś sam to wyczyścił i obstawił po czym wkleiłeś screena gdzie w jednym z czterech miast siedziało 70 birem , 70 ogni plus dużo offa i trochę deffa .
kisiłeś wojsko gdy my się wykrwawialiśmy na koniec napisałeś coś o nieudolnym sojuszu i poszedłeś w siną dal .
Za grosz umiejętności nie masz mam jedno miasto na twojej wyspie słabo obstawione was tam 8 jest i co? Jeden atak miałem od easily i to jeszcze samymi rydwanami krytykowałeś , bo myślałeś , że jestem na offline .
jak jesteś taki Pro player to zaatakuj , bo punkty się przydadzą .
Miasto ma murek na 12 , a wygrażasz się wszystkim dookoła , ze jesteś super grasz :) Powodzenia jak tu skończę to oddam Ci moje miasta , bo sam przejąć nie umiesz ( oo przepraszam szaraki i nielogujących się tak ) ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

więc nie zarzucajcie innym że być może przejmują graczy nieaktywnych , bo ani ja ani nikt inny wróżką nie jest ;/
i nie zarzucajcie czegoś co sami robicie :)

ja już skończyłem dość interesującą polemikę :)
Mamy forum więc możemy dyskutować;) Ty pierwszy napisałeś że przejęłam nieaktywnego..a wszyscy tak robią.Lepiej my niż wróg:p A dyskusja jest ciekawa przeciez nie obraziłam Cb :eek:
 

DeletedUser4495

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Za grosz umiejętności nie masz mam jedno miasto na twojej wyspie słabo obstawione was tam 8 jest i co? Jeden atak miałem od easily i to jeszcze samymi rydwanami krytykowałeś , bo myślałeś , że jestem na offline .
jak jesteś taki Pro player to zaatakuj , bo punkty się przydadzą .
Miasto ma murek na 12 , a wygrażasz się wszystkim dookoła , ze jesteś super grasz :) Powodzenia jak tu skończę to oddam Ci moje miasta , bo sam przejąć nie umiesz ( oo przepraszam szaraki i nielogujących się tak ) ...
Najwyraźniej za małe miasteczko masz żeby się fatygować ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Mamy forum więc możemy dyskutować;) Ty pierwszy napisałeś że przejęłam nieaktywnego..a wszyscy tak robią.Lepiej my niż wróg:p A dyskusja jest ciekawa przeciez nie obraziłam Cb :eek:

a czy ja cokolwiek napisałem ze mnie obraziłaś ? nie przypominam sobie :) ba, bardzo miło mnie się z Tobą konwersuje i bardzo podobają mnie się nazwy Twoich miast , sa takie ...ślitaśne :) bez obrazy oczywiście :)
 
Do góry