Sytuacja na świecie Delfy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Killer skoncz mydlić oczy sobie i tym co nie znają prawdy:) takie bajki to jeszcze iluzjonista opowiada który wypisuje mnie w swoich podpisach podprofilowych;))
jesteś leszcz i pozostaniesz, festyniarzu, bez pomysłu na wojne...
Tadzisza nie dałeś rady doścignąć i do tej pory nie dał byś rady więc się go pozbyłeś:) cienasie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Kiler za słaby na stary system... wymaga dużej finezji, a on lubi proste bunkry..
co więcej, jeśli co kolwiek piszecie do kilera, to on napewno to komuś przekaże, nie wie co to dyskrecja;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

CiemnaStrefa to banda dzieciaków, która chce mieć 5 sojuszy i brać byle kogo... Wiem bo własnie od nich odszedłem ;)

Btw. jakby ktoś ogarnięty szukał nowicjusza w Grepolis, ale z czteroletnią karierą w plemionach to polecam się. (To mój trzeci serwer w Grepo)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Jaki jest tu limit członków sojuszu, i dlaczego jeden z sojuszy ma ich 32?:>

limit jest 30. Ale już kiedys widziałam coś ponad limit. Może mieli więcej zapro wysłanych czy coś w tym stylu...
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

ponad limit to nie możliwe nawet zapro maja swoje limity zgodne z członkami ilość łączna zapro i członków nie ma prawa przekroczyć limitu to chyba jakiś błąd serwera
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Jakoś mi tam idzie ;P
Może uda się mi coś tam więcej ugrać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Dokładnie Stars. Ty wiesz, że jestem 22 na świecie nieźle mi idzie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

eh.. mogłem sobie wybrać herę na początek a postanowiłem zaszaleć zeusem :/

Dokładnie Stars. Ty wiesz, że jestem 22 na świecie nieźle mi idzie:)
to znaczy tylko tyle, że wcześnie zacząłeś i cały czas w grze siedzisz a nie o tym, że nieźle ci idzie...
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

CiemnaStrefa to banda dzieciaków, która chce mieć 5 sojuszy i brać byle kogo... Wiem bo własnie od nich odszedłem ;)

Btw. jakby ktoś ogarnięty szukał nowicjusza w Grepolis, ale z czteroletnią karierą w plemionach to polecam się. (To mój trzeci serwer w Grepo)

jak jesteś na 45 lub 44 to zapraszam do Legends of Sparta
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

UP
Czy ja wiem czy warto rekrutować na dwóch terenach, skoro limit graczy w sojuszu to 30 -_-
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

ale my wylądowaliśmy na przełomie więc będziemy grać w okolicy linii podziału 44 i 45 i może troszkę dalej poza tym to się liczy tylko teraz jak się zaczną podboje to to wcale nie będzie daleko
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

eh.. mogłem sobie wybrać herę na początek a postanowiłem zaszaleć zeusem :/


to znaczy tylko tyle, że wcześnie zacząłeś i cały czas w grze siedzisz a nie o tym, że nieźle ci idzie...

Spytaj sie Kaliszaneczki jak mi szlo na Helorusie, a jak teraz, i to wszystko dzieki niej;). Dziękuję
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

I tak uważam, że mały sojusz działający na jednym morzu w zwarciu, zgrany więcej zdziała ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Zapraszam do Hello Kitty :D ! Może sojusz mały i nie znany ale za to kobiety ma super haha ^^
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Zapraszam do Hello Kitty :D ! Może sojusz mały i nie znany ale za to kobiety ma super haha ^^
ludzie soje na grepo schodzą na psy juz nawet kobietami kusza niedługo będą sprzedawać pamiątki z logo sojuszu ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Kobieta od tego jest żeby kusiła :D I jak na razie nam się udaje ^^

Pamiątek nie sprzedajemy jeszcze ale buziaki tak ^^ :D
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Kobieta od tego jest żeby kusiła :D I jak na razie nam się udaje ^^

Pamiątek nie sprzedajemy jeszcze ale buziaki tak ^^ :D
haha tak kusicie a za 2 tygodnie przestaniecie istnieć , bo ludzie od was poodchodzą
 
Do góry