Sytuacja na świecie Delfy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17615

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Rozmowa dotyczy zachowania ludzi z Husarii którzy opuścili ten sojusz i zaczęli atakować swoich nie godne zachowanie.... Pewnie się jeszcze spotkamy na na świecie Delfy.. tyle z mojej strony.

Ps. Adaś pojechałeś trochę po nich ale mogłeś to zrobić inteligentnie .... bo tacy ludzi to chorągiewki raz w prawo a raz w lewo bez zasad i honoru...

Pozdrawiam. Ave Tarcza. ;]
 

DeletedUser4495

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

A co do atakowania na nieaktywnych bo nie wiem czemu robicie taką wielką burzę... wiadomo przecież że każdy przejmuje mniej aktywnych bo to jest najlepszy sposób na szybki rozwój i niech nikt nie zaprzecza że jest inaczej... Aktywnych jest ciężko podbić i tutaj słowa uznania się należą na pewno dla Gosia* bowiem jeszcze jak istnieli Strażnicy Miecza, dawała nam w kość nie powiem :) Być może Adaśko też, ale w tym przypadku nie wiem dokładnie bo z tego co wiem nie był atakowany przez nas ale skoro ktoś tam wcześniej zaznaczył że siedzi po 20h na kompie to mnie to nie dziwi, prawie niemożliwością jest podbicie takiego gracza...
Także nie róbcie takiego hałasu i nie oskarżajcie się wzajemnie o coś co sami też robicie...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Odezwał się ten , który jak zaczęliśmy go atakować uciekł do Angel - GT
Ale Ci się żart udał :))
W przeciwieństwie do was robię wojsko , a nie buduję senacik i akademię .

Skoro tak uważasz że to była ucieczka to Twoja sprawa, ale to była ucieczka z sojuszu który się już rozpadał... myślisz że dlaczego shninkiel, easily, kleniarz, moras i inni do Was dołączyli? bo Was kochali? nie łudź się po prostu w sojuszu były ciągłe konflikty i niektórzy mieli tego dość dlatego odeszli... były dwa wyjścia albo Husaria albo Angel. Tak więc jeśli dalej uważasz że się przestraszyłem to dobrze Twoja opinia.

Bardzo dobrze rób wojo będą potyczki ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Arabion i tu masz racje ...przejmowanie nieaktywnych to normalne w tej grze i kazdy sojusz to robi:eek:
A ja juz nie mam zamiaru sie o to sprzeczac. Zycze wszystkim milego weekendu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4495

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Mów mi Arab ;)
Upss chyba przesadziłem ze swoim kazaniem... wszyscy wzięli sobie do serca i ucichnie wszystko znowu... ;P

Oj bardzo jest udany, non stop przed kompem... lepiej być nie mogło... ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Od **Adasko** do Elita

Tak miałeś bana z ochroną, skończyła sie kara zostałeś wyczyszczony i dostałeś kolona tyle. Przestań się żalić. Wracając do tego topienia, chodzi ci o to że pomagalem masyo ? Straciłem tylko 2 ofy z 16 jakie posiadam i jedną flote ogni, to jest mniej jak 10% tego co posiadal ale wiecej niz ty masz we wszystkich 33 miastach:) Zreszta widać po wsparciach jakie dajesz:)może dlatego jesteś taki zadowolony że stracilem ok 3k lądu i flote ogni bo tyle nie posiadasz:) ale dla twojej informacji to mam więcej wojska i nie musisz wiedzieć ile.
I nie siedzę po 20h, te czasy były kiedyś gdy istniało LT i byli gracze którzy nie bali się mnie zaatakować, obecnie gram dużo mniej bo raz że nudno a dwa boicie sie atakować mnie i mój sojusz
Rób dalej defa jak wszyscy w V i pilnuj miasteczek bo sam widzisz jak padacie na m45 i nie tylko. Niedługo zostaniecie całkowicie zepchnięci na morze 46. Pozdrawiam i więcej się tu nie udzielam gdyż zakończyłem tu grę. Gram na Atenach i tylko tam wyrażę swoją opinie. Pozdrawiam i dzięuje wszystkim za wspólną grę szczególnie soprano z którym miałem zatargi ze starych światów a jednak potrafiliśmy sie dogadać. A to że ty mnie nie lubisz nie oznacza że inni też. Uciekinierów lubić nie bede bo dla mnie nie mają honoru robiąc to co zrobili. Trudno zobaczymy jak daleko zajdą.
 
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Rozumiem, że czasami na świecie sytuacja bywa napięta. Jednak proszę mimo wszystko o zachowanie spokoju (jakże ważnego w grze) i nie obrażanie innych graczy. Jeżeli nadal będziecie się wzajemnie obrażać, to będę zmuszona dać takim użytkownikom odpowiednie kartki.
 
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Rozumiem, że czasami na świecie sytuacja bywa napięta. Jednak proszę mimo wszystko o zachowanie spokoju (jakże ważnego w grze) i nie obrażanie innych graczy. Jeżeli nadal będziecie się wzajemnie obrażać, to będę zmuszona dać takim użytkownikom odpowiednie kartki.

Sądzę , że to wszystko co tutaj piszemy to ostra wymiana zdań przy jednoczesnym szacunku dla wroga .
Chyba nie sądzisz ,że ludzie się będą zabijać przez Grepo ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

defender_of_the_day.png


no zasłużone 7k pkt z obrony z wczoraj:D
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

zmieniając temat.
Nie wiem czy w swej historii delfy widziało taką akcję jak dziś:)
Chyba pół świata zainteresowało się wiochą koleżanki.

Gratki dla wszystkich bo sporo łódek dziś padło!
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

dwie zwaśnione koalicje biły się tego dnia o jedno miasto.
Jedni odbijali a drudzy dosyłali biremy.
Poszło kilka tysięcy birem i ogni:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

attacker_of_the_day.png

Moja pierwsza odznaka za pkt walki :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Gratulacje! Szkoda , że już nie gram na świecie.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

a to zależy czego się oczekuje:)
 

DeletedUser12997

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

może macie za dużo ponów i paktów dlatego wam się nudzi.

nie nuda,lecz monotonia...
wchodzi kolon (często),albo nie(rzadko), potem próba odbicia(nieudana zawsze:), no i tak dzień za dniem...
a co do ponów, to mamy chyba jednego;
w dziesięciu nie mozna raczej walczyć z całym światem; 5-6 sojuszy wystarcza :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

ale jak te sojusze maja pelno miast wokol ciebie to co sie dziwisz ze nudno
 
Do góry