Sytuacja na świecie Delos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18813

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Gratulację dla gracza nikoniko za podbicie miasta gucio gracza Zuraw16 2015-08-13 19:13:05 z sojuszu Kozacy Zaporoscy :) Również Pozdrawiam całe GTW :)
Z tego co widzę to jedyne miasto jakie utraciliście od czasu powstania waszego sojuszu (Statystyki) ,ale jak widać można ,można.
 

DeletedUser25662

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Gratulację dla gracza nikoniko za podbicie miasta gucio gracza Zuraw16 2015-08-13 19:13:05 z sojuszu Kozacy Zaporoscy :) Również Pozdrawiam całe GTW :)
Z tego co widzę to jedyne miasto jakie utraciliście od czasu powstania waszego sojuszu (Statystyki) ,ale jak widać można ,można.


dziękuje bardzo ale to było drugie miasto które stracili w czasie pierwszego podboju wyrzucili gracza z sojuszu żeby nie zepsuć statystyk
(miasto gracza spławik Kozacy Dońscy które też ja im zabrałem )
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Wszedłem tu po złoto, moje miasto ma 1,3k punktów, wczoraj wszedłem pierwszy raz od aktualizacji handlu złotem.
A tu patrzę, że jest walka o to miasto, no no
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Ten świat to serio kpina jakaś xd jak patrze po statystykach to śmiac mi się chce xd
 

DeletedUser25683

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Każdy tu był/jest dla złota, biorąc pod uwagę prędkość wojsk. po 8 -12 godzin do sojuszników biremkami to jakaś porażka. A jeżeli o handel chodzi, to ludzie dalej kupują tylko dogadać trzeba
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Sam dolaczyles linka z ktorego widac ze 49.
Delos ostatni wystrtowany wiec ostatni w statach.
 

DeletedUser18621

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Dlaczego tutaj tak cicho? Jak wygląda sytuacja na delosie ? ;d
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Sytuacja na forum odpowiada sytuacji na świecie... mało się dzieje.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

a jest ich trochę na tym serwerku :)
 

DeletedUser8140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Może jakieś propozycje M42 te rejony i wyspy ;)
 

DeletedUser17828

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Trudno żeby dużo się działo podczas trwania eventu który zablokował możliwość podbicia wioski aktywnego gracza, właściwie gracz nie musi być aktywny, czujki wystarczą.
 

DeletedUser18621

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

A dlaczego miałyby się posypać?
 
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Kozaczki się nie posypały :rolleyes:
Dla złota chyba pół świata tu grao :confused:

Tomek ale jak widać ten świat ze swoimi prędkościami to porażka ,tylko na początku można się pobawić ale na dłuższą metę to sobie tego nie wyobrazam,również tylko zajrzałem co tu ludziska porabiają i jak wygląda ten świat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Siema wszystkim oj widze jakie tu zmiany daaaawno nie zagladalem tu na GP czy na tym swiecie członkowie starego dobrego MDG graja moze ??
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Siema wszystkim oj widze jakie tu zmiany daaaawno nie zagladalem tu na GP czy na tym swiecie członkowie starego dobrego MDG graja moze ??
No Prosze o ile dobrze pamiętam kolega FOXSHIRE chyba taki nick na Koryncie miałeś :)
 
Do góry