Sytuacja na świecie Delos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22223

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Siemka

Może ktoś wprowadzić troszku w politykę tego serwerka. Kto z kim przeciw komu? Właśnie zacząłem i ciekaw jestem strasznie, co tu w morzu piszczy :confused:

Wszyscy z Wszystkimi przeciw Wszystkim :cool:
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

jeszcze się bawimy :eek:
0019.gif
lecą do mnie śmigacze
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Sami kulturalni ludzie tu grają i nie obrzucają się błotem jak na innych światach :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

TAAAAAAA, a to na pw nadrabiają co niektórzy :))))) a nie wiem czemu tak się wkurzać po stracie tam raptem kilkuset jednostek :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

TAAAAAAA, a to na pw nadrabiają co niektórzy :))))) a nie wiem czemu tak się wkurzać po stracie tam raptem kilkuset jednostek :)

A któż się tam tak wkurzał ??? Ja tam tylko wiem, że ktoś na priv wypisywał do połowy soja jak na niego ataki leciały
smiley_emoticons_hecheln.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

no nie próbuje wkurzających się :)

nie brakuje nawet takich, którzy podszywają się pod inną płeć :)

a co do pisania - wiesz, nie lubię jak ktoś nie dotrzymuje umów - jak postanowiono zawieszenie broni to trzeba się pilnować i nie "strugać wariata", że coś tam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

też dzisiaj sprawdzałem, czy są nerwusy;)

zaraz tam, że się podszywają, może sami nie wiedzą czy są kobietą czy facetem
smiley_emoticons_irre4.gif


masz rację umów należy dotrzymywać, niestety zawsze się znajdą wyrywni i nic z tym nie zrobisz
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Ależ się dzieje 3 czy 4 sojusze atakują i wspierają jedno miasto... a co tam wysyłam defa bo "złota mantykora" wydaje rozkazy :D ubił nam 6 kolonów wczoraj to dziś dostanie za swoje!
 

DeletedUser25662

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Ależ się dzieje 3 czy 4 sojusze atakują i wspierają jedno miasto... a co tam wysyłam defa bo "złota mantykora" wydaje rozkazy :D ubił nam 6 kolonów wczoraj to dziś dostanie za swoje!

hahaha(złota mantykora
smiley_emoticons_bravo2.gif
) z tego co pamiętam poszły tylko 3 ataki czyszczące i kolon a potem wsparcie przecież nie można ludziom zabraniać wsparcia wysyłać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

hahaha(złota mantykora
smiley_emoticons_bravo2.gif
) z tego co pamiętam poszły tylko 3 ataki czyszczące i kolon a potem wsparcie przecież nie można ludziom zabraniać wsparcia wysyłać

Raczej z tymi 6 kolonami to chodziło o dzień poprzedni:) Bo faktycznie poszło na dno 6 waszych kolonów
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser25662

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Raczej z tymi 6 kolonami to chodziło o dzień poprzedni:) Bo faktycznie poszło na dno 6 waszych kolonów
smiley_emoticons_smilenew.gif
3 bo 3 się odbiły ale racja 6

ale najbardziej mi się podoba złota mantykora
smiley_emoticons_freu-dance.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

co by tu robić w sobotę
smiley_emoticons_saufen.gif
bo na grepo nudy
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

jak tak stawiacie sprawę... to idę z Martą na grzyby :p ale ona tylko halucynogenne zbiera i wypisuje do Iwki żale... jak ona pracuje z dziećmi to robie wazektomie :

Krąży plotka,że inno miało długi za server ale nikoniko zaczął kupować manty i mają 2 k ojro nadwyżki :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

jak tak stawiacie sprawę... to idę z Martą na grzyby :p ale ona tylko halucynogenne zbiera i wypisuje do Iwki żale... jak ona pracuje z dziećmi to robie wazektomie :

Krąży plotka,że inno miało długi za server ale nikoniko zaczął kupować manty i mają 2 k ojro nadwyżki :D


Dobry ODLOT nie jest zły :) Serdecznie zapraszam :) A Iwki oszusta o nieustalonej płci na szczęście już nie ma :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

dzieje się na tym świecie ccoś ?
 

DeletedUser6738

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

tu na prawdę mało się dzieje ;)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Ja nie narzekam na brak atrakcji. Czekoladowo - Truskawkowa ekipa elitarna ma zawsze pełne ręce roboty :) a czerwone kropki co nieco podsycane atakami dbają o stałe atrakcje i całkiem fajnie im to idzie

ale na szczęście bez spektakularnych efektów
 
Do góry