Sytuacja na świecie Delos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22708

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

jakim cudem uciułałeś 25 k złota? ja ledwo 1 k złotka wycisnąłem na Delosie i... zamknęli zabawę:mad: chodzą słuchy że za całym zamieszaniem stoi Haszek. chłop chciał wymieniać złoto za bawełnę:D
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

jakim cudem uciułałeś 25 k złota? ja ledwo 1 k złotka wycisnąłem na Delosie i... zamknęli zabawę:mad: chodzą słuchy że za całym zamieszaniem stoi Haszek. chłop chciał wymieniać złoto za bawełnę:D

To nie pierwszy jego świat. Ja zrobiłem ponad 30k ale już tyle nie mam. Pożyczyłem komuś 5,5k po czym zamknęli handel złotem... Przypadek? :D
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

To nie pierwszy jego świat. Ja zrobiłem ponad 30k ale już tyle nie mam. Pożyczyłem komuś 5,5k po czym zamknęli handel złotem... Przypadek? :D

Na samym kalidionie klepałem teraz po 600 złota dziennie :) Nie stety wszystko popsuli..
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Na samym kalidionie klepałem teraz po 600 złota dziennie :) Nie stety wszystko popsuli..

na zakrosie pamiętam jak kosiłem , w tygodniu prawie 10k złota miałem
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser17828

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Niesamowite, doprawdy niesamowite.
 

DeletedUser21305

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Ech :) jak wy możecie po 600 dziennie ja ledwo 150 robie i już mnie podbijają :p
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

[video]http://screenshu.com/static/uploads/temporary/7i/1f/r7/uisixj.jpg[/video]

- - - Automatycznie połączono posty - - -

[video]http://screenshu.com/static/uploads/temporary/7i/1f/r7/uisixj.jpg[/video]

Wszystko uzbierane i taczki cały czas w drodze.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Wtorek to ostatni dzień na prawdziwe zakupy przed odwróconą denominacją waluty - Miszczunio zaprasza do Haszdronki
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Dość marnie i żenująco przedstawia się sytuacja na najmłodszym serwerze skoro pisze się tu tylko o tym kto ile zarobił i jakich ilości złota się nachapał.

Ale istotnie, także i z innych względów sytuacja na tym świecie jest dziwna i żenująca, obfitująca w postawy pełne tchórzostwa, cwaniactwa i zdrady. Na domiar - te postawy są pochwalane przez niektórych. Nic to jednak - wszystkim w główkach na pewno nie da się poprzestawiać, wiec Ci z niepoprzestawianymi mózgami będą mieli może purpurowo, ale za to ciekawie. Może to będzie gra niezbyt długa, ale za to intensywna i w sumie o to chodzi :)
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Boże, widzisz i nie grzmisz. Znowu się zaczyna.

Surka płynie, złoto płynie. Miód i malina.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

mówisz? może wdepnę.:eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Co to się stało? Kozaczki się posypały?
smiley_emoticons_lol.gif
jeszcze nie ;) trzeba bylo rozwalac sojusz od srodka bo na polu walki nie dawaliscie rady he he
tylko zla krew musi uplynac

PS kurius90 kto wczoraj kolona tobie utopil
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Da się tu coś zarobić jeszcze?
 

DeletedUser25036

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

co sie stało z Akatsuki?
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Dość marnie i żenująco przedstawia się sytuacja na najmłodszym serwerze skoro pisze się tu tylko o tym kto ile zarobił i jakich ilości złota się nachapał.

Ale istotnie, także i z innych względów sytuacja na tym świecie jest dziwna i żenująca, obfitująca w postawy pełne tchórzostwa, cwaniactwa i zdrady. Na domiar - te postawy są pochwalane przez niektórych. Nic to jednak - wszystkim w główkach na pewno nie da się poprzestawiać, wiec Ci z niepoprzestawianymi mózgami będą mieli może purpurowo, ale za to ciekawie. Może to będzie gra niezbyt długa, ale za to intensywna i w sumie o to chodzi :)
Marta sprecyzowała swoja opinie o świecie który ledwo co wystartował. Intensywnie mowie stop, i w sumie o to chodzi.
 
Do góry